Tawerna Bibliotekarzy
Kozie forum :)

Homo sum, humani nihil... - Voo Doo Stock - czyli szatanska muzyka

Leoncoeur - 2006-07-25, 18:02
Temat postu: Voo Doo Stock - czyli szatanska muzyka
http://www.katolik.pl/ind...rtykuly&id=1243

Porzuccie ta muzyke, albowiem zła ona jest powiadam Wam!
Podszepty diabla silne sa, ale dobro w człowieku zwyciezyc musi, dlatego powiedzcie NIE temu co nieczyste i demoniczne krazki CD za okno wyrzucajcie!

Ratujcie dusze swa i ciala, stanowcze nie mowiac szatanowi Rockiem zwanemu.

haaaallleeeeeeluuujah!

Orzecho - 2006-07-25, 18:50

Ja tak się zastanawiam dlaczego to jest w Homo sum... takie bzdury zwykle umieszcza się w Humorze ;)

Z częścioma rzeczami zawartymi w tym artykule się nawet zgadzam - tyle, że ja nie widzę w nich nic złego.

Dun Dare - 2006-07-25, 20:18

Cytat:
Po rozpoczęciu solowej kariery Ozzy Osbourne zwiększył frekwencję symboliki okultystycznej na okładkach swoich płyt. Na scenie dokonywał rytualnych mordów na małych zwierzętach, m.in. zabijał gołębie, nie pozosta- wiając po nich żadnego śladu. Jego koncerty nadal cieszyły się jednak dużą popularnością.

Szkoda że nie podali drogi Ozzego gdzie symbole okultystyczne zamienił na krzyż. Bynajmniej nie odwrócony. :>

W ogóle nie wiem co począc z tym złym, satanistycznym, obrazoburczym i narkotycznym rockiem i metalem chrześcijańskiem. Hallelujah!

sovellis - 2006-08-04, 20:13

Chyba się Leon faktycznie pomyliłeś :lol: . Nieraz już rozgraniczaliśmy muzykę ideologię i religię. Nie ma co rozdrapywać ran.
Amon - 2010-09-10, 20:26

Rokendrol łopentał mnie, a w szczególności metal.

I wcale nie żartuje, to na prawdę było i jest opętanie, wspaniałe opętanie któremu oddałem się i oddaje sie nadal. Od dobrych 17 lat zatracam się w nim coraz bardziej z sekundy na sekunde. To jest wiecej niż religia, to jest jedyna mozliwa droga życia

i jest wiecej takich jak ja

Kiedy słucham tej muzyki czuje ją w zyłach i mieśniach.

w głowie wizualizacje: rwana blacha, uderzenia młotów, gromy, ogień.
Siła i moc

Teraz przeżywam to głębiej niż będąc nastolatkiem

Muzyką można się najeść, wyjść do pracy bez śniadania zapierdalać 10 godzin, nie pić nie jeść, nawet nie słuchać utworów - tylko mysleć o nich, odtwarzać je w czaszce. - muzyczna pamieciówa, autoaudiomastutbacjajaźni