Tawerna Bibliotekarzy
Kozie forum :)

Księga Skarg i Zażaleń - Betatesty czyli bugów na forum wyszukiwanie

Hergath - 2005-02-22, 12:20
Temat postu: Betatesty czyli bugów na forum wyszukiwanie
Nie zauważyłem takeigo tematu więc jak się powtórzy to del.

błąd pierwszy:

( Przy zakładaniu tematów uprasza się o stosowanie odpowiednich prefiksów)

(_ 1 spacja, na końcu nawiasu nie ma spacji)

bład drugi:
Tutaj mam bardzo duże wątpliwości czy to bład, wydaje mi się błedem stylistycznym ale powinna to sprawdzić jakaś uzdolniona gramatycznie osoba.

Czyli listy do Redakcji... Pewno i tak spłoną ]:>

Chodzi o zwrót ...Pewno i tak... Imo powinno być ...na pewno .... czy cuś w tym stylu.

błąd trzeci:
Takie same wątpliwościjak poprzdnio.

Przemyślenia i refleksje. Cokolwiek sobie chcecie powiedzieć :)

Cokolwiek sobie chcecie powiedziec wydaje mi sie błedem logicznym. Aczkolwiek potocznie sprawę rozumując niby jest własciwie, ale może troche nieelegancko.

błąd czwarty:
Na końcu tematu zazwyczaj występuje jakiś znak lub kropka, w niektórych tematów takowego znaku nie ma.

błąd piąty:
To, co na ekranie, małym i dużym
Imo po 'To' nie powinno być ',' .

A teraz moje osobiste zastrzeżenia.
Forum ma zbyt klimatyczne nazwy, stworzyłsie CoB2, klimatycznie = malo zrozumiale, zawile. Za dużo tematów, jaśniej prosze. > ale to tylko moje provatne zastrzeżonka. :)

Hutnuk - 2005-02-22, 12:24

Zasadniczo, Hergath, takie teksty powinieneś chyba zamieszczać w Ksiedze Skarg i Zażaleń.

BTW chyba za bardzo czepiasz sie interpunkcji. Przecież to dopiero forum testowe jest.... Jak by tak podchodzić to należałoby się loga przyczepić... :?

Hergath - 2005-02-22, 12:30

Hut, ja tylko chce żeby na forum właściwym już było wszystko łądnie. A co do działu to rzeczywiście można wrzucić tam. Prosze moda o przesunięcie.
Leoncoeur - 2005-02-22, 12:47

Wdzieczni jestesmy ci Her za wyszukiwanie bledow. Jeszcze literowek poszukaj - tez poprawimy :)

1-2. poprawione
3. nie musi byc elegancko ;)
4. poprawiony
5. wydaje mi sie, ze to zla interpretacja zdania z Twojej strony, ale akurat w tym przypadku musisz z Vil pogadac.

jezeli ten 'klimat' porownujesz z klimatem opisow CoB, to ja nie wiem co powiedziec :)

nie podobaja Ci sie nazwy?
proponuj zmiany.
nie chcesz jakiegos dzialu?
proponuj jego usuniecie.
ale konkrety Her.
konkrety i argumenty...

Hergath - 2005-02-22, 12:59

Inne gry cRPG
Fallout, Diablo, Neverwinter i wszelkie inne cRPGi.
( Przy zakładaniu tematów uprasza się o stosowanie odpowiednich prefiksów)

^Została spacja na początku.

Co do propoznowanych zmian, to tutaj nie będę się na ten tema szerzej wypowiadać. tu sie tylko błędy zgłasza.

@Hutnuk
Znowu się znalazł ktoś kto się czepia mojej dobrej woli. Cholera to już robi sie niezbyt miłe bo trace swój czas żeby pokazać błędy do poprawienia :/ Tak jak to zwykle bywa ze sprawiedliwością życia, "Im więcej isę starasz tym większy opieprz dostajesz". Odechciewa mi sie pisać... Ehh. I nei mówcie że stawiam się w roli ofiary, bo to nei jest jeden przypadek moja dobra wola w 99% przypadków okazuje się być zła i w ogóle. A wiec finito z tym? Nie, kiedyś dobrzy ludzie zosatną docenieni :P Pozdrawiam.

Hergath - 2005-02-22, 13:23

Sorka że psize post pod postem, ale akurat w liście bugów uważam że jest to uzasadnione ab coś nei było pomięte, rozimiecie o co mi chodzi prawda? ;) L : tym razem post zostanie... ale nastepnym razem, albo piszesz edytujac posta poprzedniego albo - ulubione

Literówki:

1

Fora
Gdzie jeszcze się udzielacie?
Dajcie nam znać gdzie można rozpetac jakies piekło...
rozpętać nie rozpetac

2

Roleplaying ogólnie
Postacie, MG, przygody, refleksje, przemyslenia...
Można uwzględnić karcianki i planszówki (no wiecie - chińczyk, monopol, takie tam...). ;)
Moderatorzy Moderatorzy, Technik
przemyślenia nie przemyslenia

3

Wszelkie sprawy dotyczące forum
Pomysły, propozycje, wnioski.
Złozyć podanie i czekać cierpliwie rozpatrzenia przez reszte. ;)
złożyć nie zlożyć
Po za tym całe zdanie jest do piachu. - 'Czekać cierpliwie rozpatrzenia' -Chyba coś nie tak :)

4

Miedzy Nami
między nie miedzy ;)

L : Zmienione, thx.

z literówek to tyle, natomiast trochę nie rozumiem sensu tych dwóch tematów....
Magiczna Skrzynka
To, co na ekranie, małym i dużym.
i
Scena
Duża Scena, Mała Scena, scena filmowa.

Jesli dobrze kapuję to ten pierwszy traktuje o kinie fantasy, tak?
A ten drugi o kinie wogóle.
Jesli tek to trzeba wam wiedzieć że kino fantasy to neizbyt szroka dziedzina.... Ale tu miało być tylko o błędach ;)

Karpix - 2005-02-22, 16:11

Datki na tacę i polityka. :)

Hmm... troche te zdanie dziwne jest...nie wiem daokładnie co, ale mi nie pasuje :wink:

Hergath - 2005-02-22, 16:51

Hmmm.... Kącik czytaczy, hmmm trochę nielogiczne bo czytacz to ktoś odczytujący publicznie jakieś dokumenty, ja bym raczej zastosował słowo czytelnik. Ładniej brzmi i bardziej logiczne.

Her, proponuję Ci rangę Czołowego Polonisty :D Co Ty na to? <joke>

Grzebul - 2005-02-22, 17:02

Czytacz brzmi bardziej innowacyjnie, futurystycznie, abstrakcyjnie. Jesteśmy forum RPG, ogromne z nas humanisty, marzyciele i wyobraziciele. Możemy spokojnie zaakceptować tego typu słowa, szczególnie że każdy nasz post to pewnego typu dokumenat... :) 8)
Amon - 2005-02-22, 23:37

W tematach posty nie dzialą sie na strony tylko wyświetlają się w jednym nieskończonym ciągu.
Kermit - 2005-02-22, 23:42

Amon dzielą się. Po prostu jest ustawione na 50 postów na stronę, czyli kiedy w jednym tamcie bedzie 51 postów to już będą dwie strony :D .

Kermit.

Karry - 2005-02-22, 23:45

kolejny..

Cytat:
Ciekawe strony
www.sex.com moze sobie odpuścimy...?

Cytat:
Recykling
Pożegnaj sie czule z postem zanim zniknie po wyrzuceniu przez wrednego moderatora.

Cytat:
Wszelkie sprawy dotyczące forum
Pomysły, propozycje, wnioski.
Złozyć podanie i czekać cierpliwie rozpatrzenia przez reszte. ;)

Cytat:
Roleplaying ogólnie
Postacie, MG, przygody, refleksje, przemyslenia...
Można uwzględnić karcianki i planszówki (no wiecie - chińczyk, monopol, takie tam...). ;)

L : poprawione, thx.

Cytat:
Czy konieczny jest aż cały dział na Icewinda...?

NIe jest konieczny :P
Tez tak uważam, ale Leon kazał czekać na większość ;)

Leoncoeur - 2005-02-23, 06:49

Cytat:
Datki na tacę i polityka.

Hmm... troche te zdanie dziwne jest...

to juz z Szanowna Pania Admin wyjasniajcie o co jej w tym przypadku chodziło :)

Cytat:
Czytacz

'Czytacz' jest niezly, w koncu wiekszosc opisow subfor jest na wesolo/z przymrozeniem oka. bledne uzycie slowa w tym przypadku wlasnie to daje do zrozumienia i IMHO calkiem klimatyczne jest ;)

Amon napisał/a:
W tematach posty nie dzialą sie na strony tylko wyświetlają się w jednym nieskończonym ciągu.
Kermit napisał/a:
Amon dzielą się. Po prostu jest ustawione na 50 postów na stronę, czyli kiedy w jednym tamcie bedzie 51 postów to już będą dwie strony

przestawilem mna 30/31, od 31 zaczyna sie tez temat popularny, ale na CoB bylo cos o tym by popularne wywalic... wiec najwyzej jeszcze zmienimy.

Hergath napisał/a:
kiedyś dobrzy ludzie zosatną docenieni
true, zostana, zostana. dawaj dalej :) im mniej bledow tym lepiej.
jak ja nie cierpie pisac z polskimi literami...

Karry napisał/a:
Subforum napisał/a:
Czy konieczny jest aż cały dział na Icewinda...?

NIe jest konieczny

Vil napisał/a:
Tez tak uważam, ale Leon kazał czekać na większość

a to już inna bajka... :)

Hergath - 2005-02-23, 12:29

(Uściski - max. 7 dni)
Mała nieścisłość bo nie ma spacji między nawiasami a w innych przypadkach jest. Ale już taki ze mnie pedant. ;)

L : poprawione. thx.

Vilkatla - 2005-02-23, 15:22

Leon a propos ilości postów na stronę napisał/a:
przestawilem mna 30/31

Przestawiłam na 20, lepiej się czyta. Zresztą niektórzy mają tu tendencję do pisania baaardzo długich postów (hehe), więc całkiem możliwe, że będzie trza jeszcze zmniejszyć... :P

Hutnuk - 2005-03-05, 16:50

Cytat:
Tawerna Biblotekarzy
Forum Dyskusyjne Fantastów

Pisze się Bibliotekarzy :wink:

Vilkatla - 2005-03-05, 20:51

Hyhy... ale wtopa
Już poprawione :)

Karpix - 2005-03-05, 22:12

Może to literówka nie jest, ale błąd tak: nie działa osobista galeria, myślałem że ma za duż większość moje zdjęcie, ale Orzecho ma tak samo.
Amon - 2005-03-05, 22:50

Nom, też to zauważyłem :roll:
Vilkatla - 2005-03-05, 23:00

Nie wiem, co się dzieje... :|
W panelu niby wszystko gra... Jest tylko zaznaczona opcja, ze nie można wgrywać gifów. Ale jpegi i pngi tak.
Trza będzie technika przy najbliższej okazji spytać. Ja to zielona jestem, jeśli o php chodzi :|

Amon - 2005-03-05, 23:18

chodzi o to że niby da się dodawać obrazki, tyle że ich nie widać później.
Lara - 2005-03-15, 10:33

Chyba znalazłam właściwy temat ;)

VAB w Regulaminie napisał/a:
Pisz po Polsku

Jakby nie patrzeć, przymiotniki w Polsce piszemy małymi literami. Taki błąd w takim poleceniu?

L : zmienione :oops: ... dzieki ;)

Hutnuk - 2005-03-29, 12:15

A co to PROTFIL jest? Czy ja dobrze widzę?

Aiglon von Lupus - 2005-03-29, 13:08

Trzeci raz pisze:P To grafika wstepna robiona o 5 rano :P
Jak to bedzie wrzucone i bedzie dzialac, to bedzie dobrze:P

Joneleth - 2005-06-29, 14:14

Mam problem, bo mimo, że zaznaczam opcję "loguj mnie automatycznie po wejściu na stronę", nie działa to :/ . I muszę się ręcznie z tym męczyć. Teoretycznie nic ważnego, ale troszke wkurzające :/ .
Leoncoeur - 2005-06-29, 14:25

@Jon
http://biblioteka.avx.pl/forum/viewtopic.php?t=878

Orzecho - 2005-08-07, 19:21

Ostatnio zaglądając do statystyk, w tabeli "Top Posters" zauważyłem, że czasem się coś psuje i jakiejś przypadkowej osobie się wydłuża ten paseczek...

Wiecie może dlaczego jak używam Opery to po dłuższym przebywaniu na forum się zawiesza :x co ciekawe tylko ta strona :x wszystko inne działa....