Tawerna Bibliotekarzy
Kozie forum :)

Karczma - Absencja na forum

Vilkatla - 2005-03-06, 18:29
Temat postu: Absencja na forum
Temat założony na prośbę użytkownika Karrego :)
Myślę, że może się przydać w niektórych sytuacjach .
Warto poinformować resztę, że przez jakiś czas nie będzie się mogła spodziewać odzewu, zeby z irtytacji albo ze strachu nie umarła :P

Podkreślam, że chodzi tutaj o DŁUŻSZE nieobecności typu:wyjazd na wakacje, pad kompa, sesja egzaminacyjna etc.
Bardzo bym prosiła nie wypisywać bzdur w stylu 'wychodzę do szkoły, będę wieczorem'...

Zeby rozwiać wszelkie wątpliwości, dodam jeszcze, że temat nie ma należeć do tych z cyklu 'ja już was nie lubię, idę sobie i płaczcie po mnie', tylko ma byc czysto informacyjny.
Cały spam będzie lądował w koszu.

Karry - 2005-03-21, 21:21

Ekhem ekhem...
Tak więc wybywam na święta jutro o piątej rano. Jade sobie w góry na tydzień wiec mnie nie będzie. Nie musicie bardzo płakać, choć troszke mozecie :D
hehe... tak czy innaczej znikam do przyszłego wtorku.

PS. Właśnie po to jest ten temat :P

Vilkatla - 2005-03-23, 12:22

No to i ja się dopiszę :]

Wasza Ukochana Wielka Wspaniała Piękna Mądra (i co tam jeszcze) Adminka Vilkatla dnia 23 III opuszcza siećtrix w celu odbycia dyplomatycznej wyprawy do Miasta Świętej Wieży, w związku z czym w dniach 24 III - 1 IV będzie 'offline', znaczy nieuchwytna netowo :]

Wszelkie sprawy techiczne i organizacyjne dotyczące forum kierować natenczas do gorszej połowy Vilcoeur A.B.

W sytuacjach krytycznych ewentualny kontakt ze mną na kom (kto ma numer, ten ma, kto nie ma niech żałuje :P )

Wesołych świąt życzę tym, którzy je obchodzą, pozdrawiam i do przeczytania w kwietniu :)
(mam nadzieję, że forum jeszcze będzie stało :roll: Nie zaspamujcie całej bazy :> )

Coincidence - 2005-03-23, 14:01

Vil napisał/a:
Wszelkie sprawy techiczne i organizacyjne dotyczące forum kierować natenczas do gorszej połowy Vilcoeur A.B.

Hm, chyba chciałaś napisac "brzydszej" ? Bo to wyżej tak nieciekawi brzmi ( ale jeśli Leon nie ma nic przeciwko.. )

Coinowa nieobecność - 24.03 --> 1.04

G@@FY - 2005-03-23, 16:58

Vil nie ma to spam kwitnie. Niestety opuszcze was w weekend świąteczny. Zapowiadam to szybciej byście mogli się wypłakać i na zajączka zjadać z jajem

-EDIT-
Jupii jadę jutro do Kołobrzegu zamiast do Zakopca na tydzień. :P

Wyrm - 2005-04-02, 22:50

Nie sądziłem, że do tego dojdzie, ale życie i praca są nieubłagane. Nie będzie mnie na forum do czerwca (wariant optymistyczny), ale wrócę jak tylko będę mógł. Do zobaczenia moi drodzy!
Grzebul - 2005-04-02, 22:55

Do.. do czerwca..?
:(
Bywaj Wyrmie..
Będę tęsknić :(

Karry - 2005-04-02, 23:08

WHAT? :o
a to szkoda...
no to trzymaj sie ciepło, dbaj o łuski i w ogóle...
i wpadnij czasem ;(

thetasior - 2005-04-05, 22:24

Zaloze sie ze ten sam fakt mojej obecnosci i tak bylby nie zauwazony ale zawsze mozna powiedziec.

Do ustabilizowania ocen w szkole rezygnuje z jakichkolwiek for a m.in z naszego.

Wroce kiedy wroce... przed wakacjami...

yO

Karry - 2005-04-08, 13:46

Szkoda wielka.. to dlatego cie nie widywałem ostatnio hmm...
ale wiem jak to jest, ucz sie dobrze i wracaj szybko! :)

G@@FY - 2005-04-08, 18:10

Czy ktoś widział Hergatha? Bo coś go nie widuję a nie deklaował nic :?
Zapi - 2005-04-08, 18:13

No na forum nie przychodzi a na gg ostatnio go nie ma...
Karry - 2005-04-08, 23:10

JA widziałem Hergatha, i wszystko z nim w porządku. BYć może nie chciał deklarować swojej nieobecności, bo już kiedystak zrobił i ludzie okrzyknęli to ściąganiem na siebie uwagi i głupotą.
Jakby co to pisze swoje zdanie, a nie posta za jego podszeptem.

Sorrow - 2005-04-13, 00:51

Nie będzie mnie przez dłuższy czas.
Moja mama pomyliła mój ogólnoświatowy komunikator z maszyną do pisania i mam bardzo ograniczony dostęp do netu ;( .

Grzebul - 2005-04-13, 15:35

W sumie to chyba też ogłoszę swoją absencję netową.
Padł mi komp.
Będę wchodził koło południa by obskoczyć fora, na gg mnie nie będzie..
Wszystko do czasu aż się dowiem co z kompem :|

G@@FY - 2005-04-13, 17:26

Żegnaj przyjacielu. Już się nie zobaczymy

Przynajmniej do jutrzejszych lekcji :)

Hutnuk - 2005-04-18, 09:22

Heh no więc tak to wygląda... Firma mnie na szkolenie od jutra wysyła. Tak więc do piątku mnie nie zobaczycie online raczej...

Ale są tego również i dobre strony :) szkolenie będę miał w Wawie :D Leon, Karry co porabiacie w tygodniu? :)

Chetnie bym jakieś jedno piwko z wami sobie wypił (raczej nie dużo - nie wiem jak to szkolenie ma wyglądać właściwie ale raczej nie mogę tak polec jak na ostatnim zjeźcdzie.. :P ) Postaram się do Was zadzwonić w wolnej chwili. :) Już teraz jednak orientacyjnie piszę że zakwaterowany będę w Ibisie na Ostrobramskiej chyba (gdzie to tak właściwie jest nie wiem :P )

EDIT------

He he Leon mówi, że to 15 min od jego akademika... :P Ojojoj... :D

sovellis - 2005-04-20, 17:48

.Huh, nie było mnie, miałem problemy z netem. Teraz już jestem i będziem żyć długo i scęśliwie :P
Dun Dare - 2005-04-20, 18:23

No więc mówie że ogłaszam ostateczy powrót po problemach z kompem... W międzyczasie zabijałem czas na sesjach i Konwencie... Tak Tak... DRAGON 2005 16-17 kwietnia w Lublinie. Szkoda że kontakt się urwał to bym zapowiedział... W każdym razie relacja już wkrótce... 8)

PS. Wszyscy co mieli moje GG uprzejmie prosze o zagadanie... Utrata listy...

G@@FY - 2005-04-20, 18:55

Welcome back my dear... :twisted:
szkoda że zapowiadasz ją po a nie przed :>

Gigantus - 2005-04-21, 10:20

Grzebul napisał/a:
W sumie to chyba też ogłoszę swoją absencję netową.
Padł mi komp.
Będę wchodził koło południa by obskoczyć fora, na gg mnie nie będzie..
Wszystko do czasu aż się dowiem co z kompem :|

Kurka wodna Grzebciu gdzie się podziewasz?Zaglądasz czasem do pliku który Ci wysłałem (PART TWO :wink: ) a może zamiast tego wolisz zajrzeć czasem do kielicha :wink: ?

Grzebul - 2005-04-21, 18:16

Gig, możesz mnie zabić ;(
Nie mam dostępu do twardziela (do laptopa go nie podłączę...), więc nic nie tłumaczę, mam mało muzyki, nie mam clipów, nawet nie mam zakładek do firefoxa porobionych :( Porąbane uzykowanie z kompa.. nie mam też na laptopie gg, klawiatura laptopowa sprawia, że piszę 3 razy wolniej niż na mojej klawiaturze deluxe, pozatym laptop mat, więc otrzymuję go po południu i odbierany jest mi wczesną nocą. Buuu! ;(
I nie wiem jak długo jeszcze potrwa owa półabsencja...
Gig, mogę spróbować pracy w warunkach laptopowych, w sumie to zapomniałem z tego wszystkiego o tym tekscie.. Proszę, wyślij mi jeszcze raz plik (tamten mam jak wspomniałem na niedostępnym dysku), to go zrobię (ZROBIĘ).

Gigantus - 2005-04-23, 11:15

Panie Moderatorze :wink:
Wysłałem Ci trochę dialogów z TDD na maila. mam nadzieję że wkrótce powrócisz z tarczą do tłumaczenia :wink: :

G@@FY - 2005-04-27, 16:23

Niestety musze was opuścić. Tak wasz ulubiony spamer będzie nieobecny calutki tydzień ;( Jadę z rodzinką w rejsik po Środziemiu. Nie ma mnie od piątku do następnej niedzieli

Wiem że będziecie tęsknić :lol:

Grzebul - 2005-04-30, 00:46

Z powrotem na własnym kompie :)
W sumie dziwnie na nim, wszystko tak samo jak wcześniej, ale się przyzwyczaiłem do laptopka.. eh..
No, ale można już mnie na gg spotkać :mrgreen:

Dun Dare - 2005-04-30, 12:25

No Grzeb.. Teraz podyskutujemy :hell:

A G@@f niech się nie martwi.. Jak wrócisz będzie na ciebie czekać calutka partia materiału :twisted:

Vilkatla - 2005-04-30, 13:49

Wybywam do Miasta Świętej Wieży - planowany powrót w okolicach środy.
Rozkręćcie coś ciekawego na forum, bo ostatnio jakoś nudnawo i nie bardzo chce się wchodzić... A może to tylko ja przechodzę 'kryzys admina'...? :?
W każdym bądź razie mam nadzieję, że jak się trochę stęsknię za kompem to wróci mi entuzjazm do forumowania.
Pozdrawiam i miłego łikendu życzę :]

Horus - 2005-04-30, 22:58

Moja Lady Admin wyjeżdża? Spodziewałem się tu posta, oznajmiającego pełen powrót w progi forum, a tu rozczarowanie :lol:

Dobra, bez offtopu, zgłaszam z pewnym wyprzedzeniem moją dwudniową absencję, od niedzieli wieczorem, do wtorku. Nie zabijajcie się, moje fanatyczne kapłanki perwersji, Wasz Pan powróci... :>

G@@FY - 2005-05-08, 14:28

Wróciłem :) . Wiem że tęskniliście :P

Czas spamu nadszedł :>

Karry - 2005-05-13, 09:43

Witam
dziś wyjeżdżam, wracam za tydzień (z międzylądowaniem w niedziele) ale i tak ze mnie ostatnio dużo nie macie :P

papa, dbajcie o siebie :)

Gigantus - 2005-05-13, 12:14

no hej płakać nikt nie będzie ale byłbym hamem do kwadratu gdybym chłopakomm (Jar, Kermit, Grzebul, Coin) nic nie powiedział - z pewnych względów nie mogę już postować tutaj -
bądźmy w kontakcie mailowym :)
Leon - rozpatrz moją prośbę :)

Dragonking - 2005-05-17, 22:45

A ja to sie wpisze że wróciłem.... ;-D Na razie mało czasu ale wpadać będę cześciej...
Hutnuk - 2005-05-19, 13:40

Hmmm... Zmieniłem jakby miejsce zamieszkania i dlatego jak zapewne zauważyliście niezwykle żadko pojawiam się na forum . W nowym miejscu niestety jeszcze netu nie mam. W związku z tym jest właśnie taka moja "częściowa" nieobecność na forum. W najbliższym czasie będę wpadał żadko bardzo. Raz na tydzień jak sądzę... :(
Coincidence - 2005-05-19, 14:43

;(

Mam tylko nadzieję, że to chwilowe - bardzo chwilowe...

Vilkatla - 2005-05-20, 04:06

Hut napisał/a:
Zmieniłem jakby miejsce zamieszkania

Hut napisał/a:
W nowym miejscu (...)

Huh...?
Zabrzmiało co najmniej tajemniczo... :>
Czyżby w końcu wsadzili Cię biały kaftan? :>
A może trafiłeś za kratki za deprawację nieletnich? :>
Przyznaj się, stary grzdylu :> :P
I spróbuj pojawiać się rzadziej niż raz w tygodniu :>
Mam nadzieję, że albo prędko wrócisz do miejsca 'starego', albo 'nowe' uposażysz jakby w internet.
Siećtrix jest wszystkim, więc dłuższa abstynencja (tudzież absencja) może się okazać tragiczna w skutkach... :!: :twisted:

Coincidence - 2005-05-20, 10:50

Z racji tego, że akurak jest koniec roku, a Coin ma bardzo niewesołą sytuację z ocenami ( tak źle jeszcze nie było :> ) z przykrością oznajmiam, że do 15 czerwca mogę być bardzo_nieuchwytny. ALe tylko do 15, potem necik w domciu i jazda :twisted:
Hutnuk - 2005-05-21, 10:52

Vil napisał/a:
Czyżby w końcu wsadzili Cię biały kaftan?

Hy hy... ciągle jeszcze nie... :D Jakoś udaje mi się przed NIMI kryć :P
Cytat:
A może trafiłeś za kratki za deprawację nieletnich?

I kto to mówi? ;)

Ale tak na poważnie to tesknie nie jest tak źle. Zawsze z pracy sie moge w wolnych (nielicznych) chwilach logować wiec bez strachu :)

Hut napisał/a:
Zmieniłem jakby miejsce zamieszkania

Nom jakby chodziło mi o to że lekko jedynie bo w obrębie tego samego miasta. :)

Orzecho - 2005-05-29, 20:42

Wyjeżdżam na 4-5 dni. Na ZS :P
Zapi - 2005-05-29, 20:45

Ja niestety tez... :twisted:
G@@FY - 2005-05-29, 21:50

Ale się pusto zrobiło. Nikt nic nie pisze. Ani mru mru
Horus - 2005-06-01, 00:28

Wychowawca napisał/a:
Moi drodzy uczniowie... Bardzo mi przykro, iż to będzie Wasza ostatnia wycieczka :> "

Cóż... Czeka mnie jutro (a właściwie dziś :lol: ) wycieczka do Piekł... Pienin :] Wrócę, jeśli wogóle z niej wrócę... :roll: Żegnajcie siostry, bracia i nałożnice. Módlcie się za moją duszę...

Leoncoeur - 2005-06-01, 02:29

Mnie od zeszlego czwartku nie ma, teraz jestem na moment.
Ci ktorzy atakowali mnie na PW czy gg, proszeni sa o jeszcze troche cierpliwosci, bo... bo jeszcze mnie nie ma :>

Gigantus - 2005-06-01, 08:14

Ja z kolei od piątku wyjeżdzam na 2 tygodnie do Anglii (delegacja) - pozdrówki
Horus - 2005-06-02, 20:37

Wróciłem z piekła... "Linde! Ja jestem bogiem" - powiedział człek pewien. Czuję się podobnie ;)
Orzecho - 2005-06-04, 19:06

Wróciłem.
Zapi - 2005-06-04, 19:19

Ja też... Ale to i tak wiadomo bez pisania.
Dun Dare - 2005-06-08, 22:29

Do widzenia, cześć i czołem... Żegnam właściwie....

Pozdrawiam Rzeposmyraczy i nierzeposmyraczy.... Coinini... skończe i prześle...

Trzymajcie sie i "pyk" ...........i nie ma Duna

The End My Best Friend...

Leoncoeur - 2005-06-09, 03:08

@Dun

:o :o :?

eee?
co jest? :?

nie kombinuj tylko wracaj, moglbys powiedziec co sie stalo?

Coincidence - 2005-06-09, 10:11

True - powtórka z rozrywki ( Gigantus mode on? ) - mam nadzieję, bo Gig wrócił... Ty tez masz, nawet nie mysl o pernamentnej absencji :evil:
Vilkatla - 2005-06-09, 14:29

Dun -> gdzie Cię niesie? No pochwal się :>
Bez uzasadnienia nikt Cię stąd nie wypuści :>

Dun Dare - 2005-06-09, 16:28

Grrr.... Nałóg tylko mi kazał właczyć te przeklete miejsce..... :evil: Teraz będe musiał sie tłumaczyc...

No więc była sobie raz taka no taka.... Pomińmy szczegóły... Z powodu natłoku zajeć w tym tygodniu nie pokarze się... W nastepnym zobaczy sie. Cotygodniowe wyjazdy itp. I kompletny brak czasu. Jak wiadomo wypadki chodza po ludziach wiec moge nie pokazac się już nigdy....

Vilkatla - 2005-06-09, 16:46

Dun napisał/a:
Jak wiadomo wypadki chodza po ludziach wiec moge nie pokazac się już nigdy....

:o
A planujesz takowe? :o
Hm... hmmm... Nie podoba mi się to :?
Wygląda mi na czarnowidztwo jakoweś... Coś poważniejszego, czy może tylko hormony wieku młodzieńczego dają o sobie znać?
Bo brak czasu nie jest wytłumaczeniem...

Dun napisał/a:
Nałóg tylko mi kazał właczyć te przeklete miejsce.....

Ja Ci dam 'przeklęte' :>
Chociaż była opcja Przeklętej Biblioteki, była... hyhy :P

Dun Dare - 2005-06-10, 12:34

Teraz na serio zegnam... Za godzine wyjazd.
A jakis czas temu rozmyślałem i wyszło że życie jest bez sensu.... Ciekawe jak jest tam...
A brak czasu to serio... W najleprzym wypadku pojawie sie w poniedziałek... w najgorszym (pomijajac ekstrema) za dwa tygodnie.... Po prostu drógi nałóg mnie pochłania...

Jar - 2005-06-10, 13:03

Cytat:
A jakis czas temu rozmyślałem i wyszło że życie jest bez sensu....

To prawda że życie z dnia na dzień jest bez sensu ale wystarczy troche poszukać i ten sens się znajdzie ( pasja , znajomi , dziewczyna/y)

Cytat:
W najleprzym wypadku pojawie sie w poniedziałek... w najgorszym (pomijajac ekstrema) za dwa tygodnie.... Po prostu drógi nałóg mnie pochłania...

Zdecydowanie wybieram opcje pierwszą , a po drugie jak masz pasje to znaczy że życie nie jest bez sensu :wink:

Amon - 2005-06-12, 01:58

Mam tragiczny kryzys twórczy i w ogóle kryzys... żadko siedzę na tym i innych forach, jest mi źle itp.

Oczywiście kiedyś mi porzejdzie ale kiedy to nawet najstarsi górale nie wiedzą.

Vilkatla - 2005-06-12, 13:46

O, jak Cię dobrze rozumiem... :]
Sama dopiero powoli zaczynam znów na fora wracać, chociaż brak mi już tego entuzjazmu co wcześniej...
Niemniej jednak życzę Ci szybkiego powrotu do siebie... i do nas :]

Coincidence - 2005-06-13, 11:03

Amon napisał/a:
Mam tragiczny kryzys twórczy i w ogóle kryzys... żadko siedzę na tym i innych forach, jest mi źle itp.

Oczywiście kiedyś mi porzejdzie ale kiedy to nawet najstarsi górale nie wiedzą.

:przytul:

Zaczynam doceniać fakt, że nie mam necika w domciu i ciągle mam niedosyt :]

Vilkatla - 2005-06-29, 09:11

No dobra, moi mili. Czas to w końcu powiedzieć...
To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść...
Żegnajcie.
Miło było Was poznać i spędzić z Wami te ostatnie godziny. Byliście wspaniali, ale czas na mnie. Mam nadzieję, że nie zapomnicie o starej, biednej cioci Vilkatli, która troszczyła się o Was jak na adminę przystało.
Nie rozpaczajcie po mnie. Spotkamy się kiedyś w zaświatach...
A teraz pora rozpłynąć się w niebycie.
<znika>

No dobra, a teraz poważnie - planowałam przed moim wyjazdem na rodzinne pielesze oficjalnie złożyć urząd admina, o czym czas jakiś temu poinformowałam grono rządzące (powody rezygnacji nie są ani romantyczne, ani dramatyczne, ani zbyt konkretne i wszystko rozbija się przede wszystkim o przewidywany brak stałego dostępu do netu oraz nieśmiertelne lenistwo :] ).
Na skutek jednak pewnych zawirowań, w wyniku których forum zostałoby niemal zupełnie pozbawione opieki, zgodziłam się nominalnie (i tylko nominalnie) pozostać przy swym urzędzie do początku pażdziernika. Zgodziłam się również rozważyć raz jeszcze swoją (niepodważalną skądinąd ;) ) decyzję i podjąć ją dopiero po powrocie w zasięg oddziaływań siećtriksa.
Niemniej jednak możecie się raczej spodziewać mojej rezygnacji na jesień.
Oczywiście nie jest to jednoznaczne z zaprzestaniem udzielania się na forum, pojawiania na zjazdach czy, bogowie brońcie, zerwania nawiązanych znajomości :> Od tego się tak łatwo nie ucieka :P

Tak czy inaczej w miesiącach lipiec - wrzesień będę się tu pojawiać bardzo rzadko, albo wcale.
Opiekujcie się forum gdy mnie nie będzie i traktujcie dobrze nowych userów, potrzebujemy świeżej krwi (mmm... :twisted: )
I żebym po powrocie spotkała Was w pełnym gronie :>
Wyrażam szczerą nadzieję, że Hutnuk w końcu wróci z dziczy, założy net w tym swoim 'nowym jakby miejscu' i raczy nas częściej odwiedzać, a Wyrma w końcu przestaną tak niemiłosiernie eksploatować w tej mafii :P

Życzę więc wszystkim udanych wakacji i do przeczytania w październiku :]

Podpisano:
ja

Grzebul - 2005-06-29, 09:57

Żegnaj Vil,
Będę tęsknił :wink: :P

Do zobaczenia... za miesiąc równy?

Dun Dare - 2005-06-29, 12:25

Za 23 dni... :przytul:

I coś Coinini sie nie odzywa :? Od 15 miał mieć w domu neta a tu cisza...

Hutnuk - 2005-06-29, 15:52

Heh Vil dobrze wobec tego, że mamy do Ciebie kontakt telefoniczny bo będzie się trzeba na ten lipeic jakoś umówić :)

A BTW to już powróciłem z górskich bezdroży - i tak jednak rzadko bedę bywał bo łączyć na razie się tylko z pracy mogę... 8)

[edit] Rzadko bo rzadko ale jednak czasem zgadzam się ze smokami :)

A co do piffka to chyba jakoś na koniec lipca ma być... :| [/edit]

Wyrm - 2005-07-01, 01:45

Hut: "żadko" chyba się pisze inaczej, ale to taka moja mała zgryźliwość wynikająca z braku czasu (bądź z "paszkudnego" charakteru :-) ). Ty mi nie mów kiedy Ciebie nie będzie - ty mi lepiej powiedz kiedy my się na pifku spotkamy (i mów to szybko zanim nasi sprawni moderzy nie wyrzucą tego, nadwyraz jednoznacznego oftopu :wink: )

Mogę odpuścić :> Mam słabość do Smoków :P

Karry - 2005-07-01, 18:18

Biblotekarz drodzy :)
Jutro wybywam na obóz, wrócę 29 lipca. Koliduje to nieco z naszym wyjazdem, dlatego postaram sie dojechać 30.. zrobie co sie da.
Kurna, ostatnio pisze strasznie patetycznie, mam nadzieje że mi obóz pomoże :P
Jak ustalicie szczegóły dotyczące miejsca zjazdu to bardzo prosze o info, ok? specjalnie po to biore telefon :lol:
Przepraszam wszystkich zainteresowanych, że sesja zamarła od dawna już... mam do siebie żal o to :evil:
Trzymajcie sie wszyscy, wiem że nie będziecie tęsknić :P

Horus - 2005-07-02, 09:26

I ja zgłaszam absencję... Na jak długo? Nie wiem, kiedy znudzi mi się samotność względem znajomych, izolacja, której chyba potrzebuję. No ale dosyć pieprzenia... Wrócę, kiedyś.
Leoncoeur - 2005-07-02, 15:04

ja mam przeprowadzke :/
cyrko mode on, mam nadzieje ze jeszcze 1 - 2 dni nie wiecej mi to zajmie,

@Wyrm
kiedy na piwku.
co sie do Ciebie nie zadzwoni to Ty nie mozesz :>

Grzebul - 2005-07-03, 13:06

Jutro z wczesnego rańca wyjeżdzam na obóz, wracam 25 lipca.
Gdyby ktoś był w pobliżu, w co szczerze wątpię :P , to jestem nad jeziorem Potęgowem, za Runowem, za Potęgowem między Lęborkiem, a Słupskiem :P Pytać o Grzebula, zresztą i tak nikt nie będzie okazyjnie przejeżdzał przez takie zadupie :wink:
Liczę, że jak wrócę, to zastanę ze stu nowych userów, z pięc tysięcy nowych postów do przeczytania oraz dokładny termin i miejsce zjazdu :>
Trzymajcie się, papa :mrgreen:

G@@FY - 2005-07-05, 16:48

Nie będzie mnie długo. Najdłużej do końca miesiąca
Leoncoeur - 2005-07-05, 17:03

o shit... :eek:
zostal tu ktos jeszcze?
bo co chwila ktos wybywa...

ja tez chce gdzies wyjechac ;(
:help:
zabierzcie mnie ze soba :(
moze byc nawet w walizce :(

Mike - 2005-07-05, 21:20

Nie martw sie Leon JA tu jeszcze jestem :) I nie opuszcze cię aż do śmierci (Twojej) :twisted: to chyba zabrzmiało jak groźba :P
Dun Dare - 2005-07-05, 22:19

No i ja... Ale nie na długo.. pojutrze Krasnystaw dwa dni potem daw dni w Lubartowie i wracam w Poniedziałek...
Sorrow - 2005-07-05, 23:24

Ja jestem, będę i byłem.
Trwam.

sovellis - 2005-07-06, 11:13

Hehe Karry wraca akurat w moje urodzinki :) . Sorrow, wiesz, że trwam to taka telewizja katolicka?? :lol: Wyjeżdżam 9- tego i wracam 21.
Grzebul - 2005-07-06, 12:36

Leonku, chcesz to wpadaj do mnie :wink:
Mamy ogromne pole pełne chwastów i pyłków na które jestem uczulony, trzydzieści stopni w cieniu, badziewną rzeczkę w której po zbudowaniu tamy woda sięga do łydek, jezioro 6km stamtąd i zakaz picia alkoholu.
Żyć nie umierać, spodoba Ci się :rotfl: :D :D :D

Szaweł - 2005-07-06, 12:55

najważniejsza zasada obozowicza:

"zakazy są po to, żeby je łamać!!!" :twisted:

Wyrm - 2005-07-07, 00:37

Leoncoeur napisał/a:
@Wyrm
kiedy na piwku.
co sie do Ciebie nie zadzwoni to Ty nie mozesz :>

Wiem i boli mnie to ;-) Tak więc niniejszym, wszem i wobec zobowiązuję się, że następnym razem będę, kiedykolwiek ten następny raz miałby nastać. Choćby nie wiem co się działo. Serio, serio...Khem, tylko zadzwońcie, bo ostatnio rzadko w sieci jestem...

Grzebul - 2005-07-09, 18:22

Odwołuję te absencje
Obóz jest do dupy, sanepid nas prawie rozwiązał, sam mam gorączkę, uczulenie i wogóle :hahaha:

A to oznacza...
Siećtrix mode on :mrgreen:

Orzecho - 2005-07-15, 22:13

Wyjeżdżam na dwa tygodnie będę 30 lipca.
Horus - 2005-07-19, 19:51

Wróciłem...
Orzecho - 2005-07-29, 12:20

Jutro wracam.
Dun Dare - 2005-08-01, 07:27

Eeeeee..... Ludzie jaki ma sens zapowiadanie krótkich nic nie znaczących wyjazdów a potem wróciłem? Wszka jak ko wrócił to widzać i pisze. O obecności świadczy wszak aktywność na forum.

BTW: Wróciłem :P

Orzecho - 2005-08-09, 11:39

Heh... po to żeby się ie zastanawiać czy komuś się odechciało pisać czy wyjechał np. ;)

[ Dodano: 09.08.2005 10.39.57 ]
Grzebul, mówisz masz. ;) wyjeżdżam na tydzień.

Grzebul - 2005-08-09, 15:25

Ooo fajnie! ( :D :P )
To tylko jakieś 20parę postów, może się uda :wink:

Hutnuk - 2005-08-11, 10:37

Hutnuk będzie to zaglądał (robię to prawie co dziennie) ale na dobre powróci dopiero w styczniu :) do tego czasu tylko z pracy i raczej tylko jako czytelnik...

Mam nadzieję, że mnie do stycznia nie zapomnicie.... ;(

Jar - 2005-08-11, 12:33

Cytat:
Mam nadzieję, że mnie do stycznia nie zapomnicie....

Nie ma obawy Hutnuk napewno nie zapomnimy , juz chciałem założyć kółko dziadków tego forum ale Ty i Wyrm coraz mniej piszecie ja też częściej czytam niż pisze to chyba poczekam do stycznia bo u mnie też pewna zmniana się szykuję tz.od grudnia mam mieć net w domu wtedy częściej bede mógł coś skrobnąć, ostatnio w pracy nieciekawie patrzą na serfowanie po necie pozdrawiam

Sir Aleksandrus - 2005-08-12, 22:40

No niesiestety musze wybyć na tydzień albo nawet więcej. Więc nie będzie mnie trochę. Żałuje szczerze czasu, którego stracę, ale cóż wakacje. Miłego forumowania beze mnie. Chciałbym ujrzeć po przyjeździe tak około 300 nieprzeczytanych postów :D .
Krysiul - 2005-08-13, 01:19

Za parę godzin jadę zwiedzać "służbowo" Wilczy Szaniec, zamek w Reszlu i okolicę :) Wrócę w poniedziałem albo we wtorek.
Orzecho - 2005-08-13, 15:39

Grzebul nie starasz się ;) minął tydzień a ty prawie nic ;) Dam ci jeszcze jedną szansę :lol: postanowiłem zostać jeszcze tydzień :) ale będę co drugi, trzeci dzień zaglądał :)
Orzecho - 2005-08-20, 16:10

Wróciłem.
Coincidence - 2005-08-21, 03:18

W poniedziałek pernamentnie ucina mi się net w domciu. W związku z tym wracam na stary system korzystania szkoła/kumple, co drastycznie ograniczy liczbę godzin, a już nocki odpadają. Będę miał więcej czasu na naukę :]
sovellis - 2005-08-24, 23:27

Będę na forum rzadko, bo wciągnąłem sie niemiłosiernie w ID2. Chyba nie potrzeba więcej wyjaśnień :D .
Leoncoeur - 2005-08-27, 11:29

znikam, bede w niedziele wieczorem
Grzebul - 2005-08-27, 13:55

Wesołego zjazdu :D
Jar - 2005-09-07, 07:41

Inni sie witają (nowi ludzie na forum) i to jest bardzo wskazane, a ja niestety z wielkim żalem muszę was opuścić przynajmniej do końca roku, a potem się zobaczy Pozdrawiam wszystkich, niech moc mrocznej kozy będzie z wami Jar
Orzecho - 2005-09-18, 18:46

Wyjeżdżam. Wracam za tydzień.
Coincidence - 2005-10-10, 10:27

Matura+pięć przedmiotów+rozpaczliwe próby zdania z wuefu... Do zobaczenia do maja, do tego czasu obecnośc na necie ograniczam raczej do minimum.
Amon - 2005-10-10, 11:31

nie przesadzaj, nie samą nauką człowiek zyje... :)
Dla mnie na przykład nauka to przyjemność.. a ja nie mam czasu na przyjemności :)

Dun Dare - 2005-10-10, 17:45

Widać Coinowy super plan geniusza padł... ze względu na brak geniuszu zapewne :)
Coincidence - 2005-10-11, 14:20

Dun Dare napisał/a:
Widać Coinowy super plan geniusza padł...

Tzn. jaki plan? Który? Szerzej :P

Minimum jak minimum - pojęcie względne. Idę uczyć się trawienia na jutro :P

Kermit - 2005-10-13, 15:59

Jutro Kermita brak i nie bedzie go do niedzieli bo będzie siedział w Krakowie na konwencie :D

Kermit.

Coincidence - 2005-11-15, 17:03

Remont w szkole - neta nie ma :|
Horus - 2005-11-29, 11:05

Dorwało mnie choróbsko...
Tia, boska krew skażona.
Wrócę, gdy odzyskam siły :)

Grzebul - 2005-12-01, 22:58

Będę w niedzielę wieczór (niepełnosprytny) lub w poniedziałkowy wieczór.
Amon - 2006-01-09, 20:50

Zaczeła się Mroczna Sesja... - i to chyba już nie wymaga dalszego komentarza...
Coincidence - 2006-01-10, 17:01

Amon napisał/a:
Zaczeła się Mroczna Sesja...

Można się dołączyć? Jaki to system i kto mistrzuje?

Vilkatla - 2006-01-12, 00:50

Coin napisał/a:
Jaki to system i kto mistrzuje?

Nie wiem jak u Amona, ale u mnie mistrzuje Rektor Uniwersytetu Łódzkiego :)
System nazywa się Piekło Studenta, a dołączyć można, tyle że (ostrzegam!) wybór postaci jest mocno ograniczony :>
Właściwie to zamyka się na obkutym mędrcu lub świecącym oczami łotrzyku - reszta moze byc skazana na banicje :P

Ach, i zeby nie bylo offtopu :>
Vil tyz znika, na czas nieokreslony, az zachce jej sie robic cokolwiek, poza lezeniem na wyrze i gapieniem sie w sufit.
Adieu!

Coincidence - 2006-01-30, 10:17

Jako, że pewnien ciekawy programik blokuje mi w szkole dostęp do większości zasobów forum do czasu ( o ile ) założenia sobie neta w domciu będzie mnie nieco mniej; no chyba, że nie będziecie używali wulgaryzmów, wzmianek o narkotykach, pornografii i komunikatorach internetowych w dyskusji ;) :lol:
Horus - 2006-02-20, 13:35

Tygodniowe odcięcie od świata pośpiechu, ludzi i nieprzespanych nocy...
Aż nie mogę się doczekać.

Karry - 2006-04-10, 16:03

ekhem ekhem... mnie nie będzie przez tydzień - tj. nie będe czytał waszych wypocin przez najbliższy tydzieńm a szkoda bo codzienna lektura dostarczała mi wiele radości ( bez nadinterpretacji prosze :>:D)
Orzecho - 2006-05-21, 00:09

Wybywam na tydzień.
Zapi - 2006-05-28, 15:38

A teraz i ja XD zostawiam was! Ael ja tu wrócę! Ja tu jeszcze wrócę! Najprawdopodobniej za tydzień w poniedziałek :)
Zapi - 2006-06-12, 16:32

No ale się mi przeciągnęło :D i nie wiem czy jeszcze się nie przeciągnie :)
Zapi - 2006-06-21, 15:31

Wrócę po, lub w trakcie WAKACJI... macie trochę spokoju :P
Orzecho - 2006-06-26, 16:24

Wyjeżdżam na 10 dni.
Vilkatla - 2006-07-02, 12:38

Tradycyjnie - znikam do września.
Po wakacjach postaram się reaktywować.

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia na jakimś wakacyjnym zlocie :]

Orzecho - 2006-07-08, 12:42

Wróciłem. Kilkadziesiąt nie przeczytanych postów. Mam co robić ;)
Coincidence - 2006-07-13, 18:23

Odcina mnie od neta.
Na czas nieokreslony.

Orzecho - 2006-12-30, 14:21

Zapowiadam wsteczną absencje = nie było mnie długi czas, ale już jestem ;) chociaż pewnie i tak nie będę tu tak często...
Kermit - 2007-01-21, 21:19

Kermit znika definitywnie do odwołania. W skrócie nie mam od 21/22 stycznia internetu. Nie mam pojęcia kiedy wrócę do sieci.

Kermit.

Grzebul - 2007-04-21, 11:47

Jutro wyjeżdzam.
Będę z powrotem 9 maja. Nie wiem czy będę miał dostęp do netu, może będę może nie :D
Trzymajta się

Amon - 2007-04-28, 11:38

W koncu udalo mi sie opuscic kaczogrood. obecnie znajduje sie w holandii. planuje tu byc 3 miechy, potem sie obaczy ale do moherstanu nie wracam z wlasnej woli.

z interswiatem na razie ciezko bo 1e za pool godziny a wyplaty jeszcze nie dostalem.

ale powiem tyle:
zarcie tanie, lachy tanie i w ogole wszystko tanie (oczywiscie jesli liczyc w stosunku 1e=1zl bo tylko cos takiego ma sens jesli mysli sie o zyciu a nie ciulaniu)

Orzecho - 2007-04-29, 11:33

A mi się jakoś nie swojo zrobiło jak to przeczytałem. Zamierzałem napisać tu coś o wyjeżdżaniu z kraju, skutkach tego i w ogóle, ale chyba nie mam siły. Mam tylko nadzieję, że wrócisz za 2 lata na wybory ;]
Lord Pawello - 2007-05-16, 10:01

Wyjeżdżam na tydzień do Norwegii, może bedę miał dostęp do neta, może nie. Bardziej prawdopodobne to drugie.
Orzecho - 2007-05-20, 12:02

Wyjeżdżam na tydzień w okolice Gdańska.

[ Dodano: 26.06.2007 18.52.27 ]
Heh, znowu wyjeżdżam.l.. w sumie na forum to dużo nie zmieni, ale co mi tam ;] i tak napiszę.

Coincidence - 2007-07-01, 19:15

Z przykrością zawiadamiam, że podczas wczorajszej wizyty u lekarza dowiedziałem się, że jestem poważnie chory, a pewnie skutkiem tego nie będę w stanie odwiedzać forum :|

PS: Leon, podobno to jest zaraźliwe, sprawdź tutaj, czy nie masz niektórych objawów :|

Kermit - 2007-07-01, 21:48

Coini ... teraz toś mnie przestraszył ... To wszystko pasuje do mnie jak w morde dał :/ Przykład: Kozi komiks ... a raczej jego brak ...

Kermit.

Dun Dare - 2007-07-01, 23:20

OMG :blee: Nie mów... Było nie rzucać tej choroby bo się rzucę. :P To się da leczyć?

Wolę nie dawać przykładówże do mnie pasuje... Kto wie ten wie :>

I pamiętajcie. Perfekcjonizm ot co.

Grzebul - 2007-07-01, 23:41

Ja też to mam.
I jest mi z tym dobrze.

[ Dodano: 01.07.2007 22.41.47 ]
W sumie to nie..
Warto by było się jakos zmienić :/

[ Dodano: 01.07.2007 22.42.35 ]
Ale to może kiedy indziej.. nie wiem.. teraz mam za dużo rzeczy naraz ;)

[ Dodano: 01.07.2007 22.42.56 ]
Ale na pewno za jakiś czas coś z tym zrobię :D

[ Dodano: 02.07.2007 02.45.00 ]
Wyśpię się a rano postaram się nad tym pomyśleć.

Leoncoeur - 2007-07-02, 12:02

@Leon
mam, jednak w tej formie.
A wlasciwie to czemu akurat o mnie pomyslales w przypadku prokrastynacji? :P

Coincidence - 2007-07-02, 12:55

Cytat:
Syndrom studenta jest formą prokrastynacji.

Dlatego :P

LordDream - 2007-07-02, 13:44

Ta choroba dotknęła chyba wszystkich Bibliotekarzy, także mnie :D
Wiem, że nie powinno niczego się odkładać, ale nic mi się nie chce :]

[ Dodano: 2007-07-13, 10:47 ]
Dzisiaj wyjeżdżam na Mazury, odwiedzić Grunwald, Spychowo i Olsztyn :D Wracam w czwartek :mrgreen: "Nie placz, kiedy odjadę..." :>

[ Dodano: 2007-08-08, 08:45 ]
I znowu wyjeżdżam na Mazury. Mam nadzieję, że sobie poradzicie beze mnie :P

Orzecho - 2007-09-20, 21:46

Jutro wyjeżdżam na tydzień do Niemiec.
Grzebul - 2008-06-20, 21:28

Wyjeżdżam.
Nie wiem kiedy wrócę :)

[ Dodano: 20.06.2008 20.28.56 ]
Jakby ktoś był na mazurach to dać znać ;)