Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza klasa dla drowa
Autor Wiadomość
Sargon

Wysłany: 2005-11-11, 08:36   Najlepsza klasa dla drowa

Jak w temacie, jaka klasa jest najlepsza dla drowa, dlaczego? Jakie korzyści przynosi takie połączenie? No i oczywiście na 1 miejscu klimatyczność. Wielu ludzi mi mówiło, że najlepiej dla drowa wybrać czarodzieja, ale czy jest jeszcze jakaś klasa, w której by się sprawdził(cały czas grałem czarodziejem i myślałem o spróbowaniu z czymś innym)? Dopiero zaczynam zabawę(grałem może z 5 sesji) z RPG i dlatego was starych wyjadaczy proszę o pomoc.

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-11-11, 10:02   

Poczytaj o kulturze drowów...
Mężczyźni drowów od dziecka szkoleni są na wojownika - żołnierza, bądź czarodzieja.
Kobiety zaś zostają głównie kapłankami...
Skrytobójcy też nie są rzadkością.
Jeśli chcesz zagrać nie_drizztowym, typowym drowim sukinsynem, wybierz jedną z tych klas... Zawsze pozostają prestiżówki.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-11-11, 10:46   

Hmm...

Weż wyznawcę Kiaransale, rozwijaj go jako czarodzieja/kapłana a potem weż prestizówkę prawdziwego nekromanty.
Ew wyznawca tej samej bogini, czarodziej a potem prestiżówka bladego mistrza.
Ew wyznawcę np Shar (chociaź moze być też Kiaransale, Lolth czy Vhaeraun), rozwini czarodzieja do 5 poziomu a potem wal w adepta cienia.

Ciekawym pomysłem jest też łowca(wystarczy 5 poziomu)/czarny straznik/tancarz cieni w słóżbie Selvatarma albo Vhaerauna

Sargon

Wysłany: 2005-11-12, 09:13   

Ok dzieki. Jednak przy tym że gramy tylko w soboty to za szybko mi te poziomny nie plecą a kara do poziomu +1 to kichowo poza tym podobno trzeba przejść 1 poziom drowem a dopiero potem wybrać klasę. Tak więc chyba zostanę półelfem (moi kompani nie tolerują elfów jaka szkoda). Tak czy siak dzięki za odpowiedz na pewno się przyda kiedy zacznę grać drowem :) ...kiedyś

Nie no jesdnak po długim zastanowieniu postanowiłem zagrać drowem czarodziejem i jest spoko.

Odpowiedz do tematu