Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderacja
Autor Wiadomość
Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-05-13, 14:01   

Taa, komus tu się Hermanizm udziela. Tu już nie chodzi o brak poczucia humoru, To jest albo debilizm, albo chęc widzenia tylko tego co chce się zobaczyć.
Mam nadzieję że chodzi o to pierwsze.

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-05-13, 14:51   

Cholera... Jakgdybym posty Rika czytał. Stary... Zero sensownych argumentów, popierających Twoje oskarżenia. Z całym szacunkiem, ale osobiste uprzedzenia powinieneś pozostawić między Vilą, a sobą, nie dzielić się tym na forum, jakgdyby dokonano gwałtu na Twojej godności... Paranoja w pełnym tego słowa, permamentym (;)) znaczeniu.

Gigantus

Wysłany: 2005-05-13, 15:11   

Son-of-Osiris napisał/a:
Cholera... Jakgdybym posty Rika czytał. Stary... Zero sensownych argumentów, popierających Twoje oskarżenia. Z całym szacunkiem, ale osobiste uprzedzenia powinieneś pozostawić między Vilą, a sobą, nie dzielić się tym na forum, jakgdyby dokonano gwałtu na Twojej godności... Paranoja w pełnym tego słowa, permamentym (;)) znaczeniu.

EE tam paranoja od razu :) - a skąd wiesz że ja nie jestem Rik? :)
A tak na poważnie to nie wiedziałem jak sie pożegnać - Vil może była troche pretekstem -
czas umierać Moi Drodzy - czasami trudno sie pożegnać
nara

Coincidence 

Wysłany: 2005-05-13, 15:13   

To może chociaż pzedstawisz REALNY powód, dla którego się żegnasz? Miło by było, zwłaszcza dla "twoich chlopaków" :?

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-05-13, 15:40   

Właśnie, napisz REALNY powód, bo jstem ciekaw czemu odszedłeś :( . I gdzie teraz mam dawać teskt do tlumaczenia? Ehh .. nic Twoja sprawa/ Kontakt mailowy utrzymamy, tego badź pewien, tak łątwo się mnie nie pozbędziesz :p. Na CoBie też się pewnie spotkamy i na browca też pójdziemy :P

Kermit.

Vilkatla
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-05-14, 11:59   

Ja się w takim razie chciałam zapytać, kto się podejmie moderowania działu o tłumaczeniach po odejściu Gigantusa? No chyba, że Tomek miał tylko 'zły dzień' i farsy dalej ciągnąć nie będzie, albo sobie nie życzy, zeby ktoś kontynuował jego wątek na forum, wtedy dział zamkniemy, bądź usuniemy (tylko na wyraźne życzenie twórcy oczywiście).

Coincidence 

Wysłany: 2005-05-14, 12:02   

Hm, jako że z własnej woli zagrzebałem się w tłumaczeniu TDD ( taka mała mania ), to jakby co, mogę siętego podjąć.

Vilkatla
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-05-14, 12:12   

OK, zaczekajmy może jednak na decyzję Tomka.
A nuż mu się coś odmieni i stwierdzi ze, mimo ogromej obrazy dumy osobistej, jaka go tu spotkała, dla dobra tłumaczenia jednak zostanie na forum? Nie dzielmy skóry na przysłowiowym niedzwiedziu ;)

Tomku - odezwij się w tej sprawie chociaż do Leona, albo Grzebula jesli ze mna rozmawiać sobie nie życzysz.

Gigantus

Wysłany: 2005-05-16, 06:20   

Przepraszam Was - głupio trochę wyszło - to dlatego że mam problemy i to spore -... i czasami wszystko mnie drażni i reaguję za ostro. No cóż zachowałem się jak gówniarz fakt sory Vila i inni którzy poczuli się dotknięci...Przemyślałem wszystko - naprawdę wrosłem w to forum nie potrafię "dobrowolnie" odejść...
Wczoraj zacząłem wklejać podklasy do TDD - chodzi jak jasna ciasna :) -wystarczy tylko podmienić plik dialog tlk.
Jeżeli chcecie to mogę przesłać Leonowi plik i można go już podwiesić jako "wersja testowa tłumaczenia" .
Pożytki są takie że jak zaczynamy grę TDD to jest już całe SoA i ToB po polsku a nie poangielsku jak było z TDD. W wersji testowej tylko nieprzetłumaczone rzeczy będą chwilowo po angielsku.

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2005-05-16, 10:41   

No Gig... Wreszcie... :D Coś właśnie myślałem ze jest nie tak bo nigdy tak nie było...

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-05-17, 01:52   

@Gig
ok, ale dawaj znac gdy cie humor zly dopadnie co? :>
bedziemy wiedziec kiedy mamy sie okopac/ worki z piaskeim szykowac ;)

i naprawde prosze by wszyscy starali sie ewentualne niesnaski/problemy itp. najpierw na PW rozwiazywac.
czasem nie ma sensu rozkrecac dymu jezeli cos moze byc nieporozumieniem, lub zlym wyczuciem intencji

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-12-12, 15:36   

@Gig
a propos tego co dzis w SB odwalasz.

jak masz pretensje ze jest spam i nie leci do kosza, to raportuj moderacji niebieskim przyciskiem - po to jest.

moderacja oceni czy post nalezy sie do kosza, czy nie.

Ja sam czasem raportuje i czasem post zostaje, a czasem nie, akurat posty z dzien dobry ja raportowalem - wiec do mnie jakby co, wiec na mnie mozesz sie powyzywac - wiem ze Cie to kreci :P

Po to powstal temat offtop, by tam nasuwac takie posty - dzien dobry jest od powitan chyba, true?

jak jeszcze mialem mozliwosc ciecia, to Laminhi sie do posta wpisalem, by przeszla do offtopu, bo dzien dobry ma swoj cel.
Ty zas ja zaczales nakrecac na jakas gadke w tym temacie, nie zwiazana z powitaniami - to nie dziw sie, ze w koszu sie to znalazlo.

Kosz to nie pregiez.

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2006-03-12, 16:32   

Ja mam takie pytanko, co sie dzieje z Damianem
jakies dziwne akcje odwala w topicu o jego forum... WTF? :|

Grzebul
Admin

Wysłany: 2006-03-12, 21:04   

Eeek...
Zaistniała prośba o usunięcie śladów jego działalności z forum :|
Nie podoba mi się coś takiego, wygląda na to, że gdyby jeden z użytkowników się uparł, to mógłby swobodnie rozwalić całe forum, kasując treść własnych postów, przez co reszta odnoszących się doń byłąby bez sensu...

Niestety nic teraz nie zrobię, piszę z laptopa i ładowanie każdej stronki to kawał czasu i nerwów :|

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2006-03-13, 01:21   

ja tez jestem przeciw.
tak samo jak to na CoB napisalem.
Nikt Damianowi nie mowi co ma robic z wlasna stronka, ale z drugiej strony, niech on nie wymaga kasowania integralnej czesci forum, nawet jezeli jej dotyczy.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2006-03-13, 09:28   

Damian przywrócił treść tamtych postów, sprawa została (mam nadzieję) załatwiona i ułagodzona :>

Odpowiedz do tematu