Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
E-ZIn Nocturn Tavern
Autor Wiadomość
Atanael 

Wysłany: 2005-12-23, 22:02   

Leoncoeur napisał/a:

Hergath napisał:
poproś Atanaela na pewno zgodzi się On mówić Ci tak codziennie do śniadania, tudzież kolacji.
jestem hetero Herciu, podejrzewam ze atanael tez, wiec kolacyjki ze sniadaniem jeden na jeden zostaw prosze dla innych, ja tolerancyjny jestem jezeli to Twoje hobby, to uwierz mi nic mi do tego Smile

Co mam tu dodac?:P zresza, powiem tylko tyle ze Leon ma u mnie szacunek :] i przedewszystkim nie Upierniczam (bo sie przyburkasz, i mnie zbijesz :P ) sie do nie dzialajacych mi na nerwy ludkow :P Zas co do tego tekstu, to byla przenosnia. Hm tak BTW: nie wnikam co i do kogo mowisz przy kolacji Herg.

Hergath napisał/a:

Weż Ty się do cholery zastanów co i do kogo mówisz. Nieco szacunku.

Cytat:
Wiec Tyle co mam do slow, i komentuj to jak chcesz...

Właśnie koemntuje. I czuj się zaszczycony bo mogę więcej nie zechcieć używać słów w stosunku do Ciebie. (patrz cytat wyżej)

Ja tez koementuje. (Nie martw sie Herg. tez robie literowki :P nawet ich czesto duzo jest^^) Chcesz mi grozic :P ? Nie boj sie ja takich wyrazow zrzadko uzywam :P Poprostu nie podoba mi sie TWOJE podejscie do "sprawy" Nie ucinaj ludziom skrzydelek,a noz cos z tego wyjdzie co? Nie Ty masz prawo decydowac czy komus sie uda czy nie :P

Leoncoeur napisał/a:

nie masz racji, to ze Her pisze, ze IHHO bedzie to niewypal, moze miec racje, a jezeli ktos chcacy robic zina, bierze sobie takie slowa do serca i robiuc zina mu sie odechciewa, to jego zapal jest slomiany i lepiej niech nie zaczyna.

Ale trza to tak "dobitnie" pisac? :P
Patrz:

Hergath napisał/a:
Cytat:
ale i kazdemu MOZE sie udac

Imho jemu się nie uda.

:P to nie ja pisalem (Elf patrzy w gore i gwizda podziwiajac na ptaki)

Cytat:
To tak jak ja bym mowil niepelnosprawnemu, ze sory, ale ty nie wyzdrowiejesz nigdy.

On sam to wie więc po co mówić. Natomiast w tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. Stąd przybywam z pomocą.

Na stos, na stos, na stos... ==. A nie slyszales o cudownych uzdrowieniach? :| abo o tym ze z kalectwa, mozna wyzdrowiec? Dzieki uporowi? :] Sam jestem tego przykladem, bo moglem trafic do ziemi, dawno temu :] a teraz walcze z tym ze tarce wzrok. I co bede slepy? nie wiem... przekonamy sie. Moze jeszcze mnie nazwij potem niedojda bo tez o tym niebede wiedzial?

Herg, nie mysl ze cos do Ciebie mam... poprostu to twoje podejscie, mnie i irytuje... mozesz byc spoko gosciem, poprostu ile razy mozna gadac o tym samym? :| Ze sie nie uda? :P nudzisz jush XD
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

dhorin

Wysłany: 2005-12-24, 11:12   

UWAGA!! Przenoszę eZIN na inny server, stronka ukaże się już po świętach. Nowy skin i inne nowości:P
Nocturn Tavern

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-27, 18:38   

Ładnie, mroczno... tylko można by to logo rozciągnąć na szerokość strony :)

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

dhorin

Wysłany: 2005-12-27, 22:11   

jak taki zdolny jestes to je zrob:P

Dodano po 1 godzinie 25 minutach:

OK. Działa.... teraz panuje tam mroook, heh prawdziwy Nocturn... Wchodźcie.
http://nocturn.h2o.pl

Dodano po 1 minucie:

Atanael 

Wysłany: 2006-01-22, 10:29   

Unable to establish connection to MySQL
2002 : Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)

yyyy?
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2006-01-22, 11:57   

Ej, Dhorin, co z tym ezinem? Pierwszy numer miał być na początku stycznia :)

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Hergath 

Wysłany: 2006-06-10, 14:20   

Hehehehe. Mroczny sluga zlej nowiny rzadko sie myli... ];')=
Wiec dajcie mi tego zina do poczytania cobym to sobie mogl ocenic jak wyszlo, bo linki nie dzialaja.

Odpowiedz do tematu