Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Dolina Hrothgara - strona o cRPGach...
Autor Wiadomość
Coincidence 

Wysłany: 2007-02-02, 13:50   

Seraphe napisał/a:
Cóż w takim razie radzę Ci ponownie przeczytać mój pierwszy post do Horusa i zobaczyć jaki ma on wydźwięk. Nie ja zacząłem jako pierwszy pluć jadem.

<Coin czyta>
Nie widzę jadu, a jedynie "tanie" zagrywki pseudopsychologiczne :]
<Coin idzie dalej, czyta kolejny post, Horusa>
Też brak jadu, trucizny, etc.; coś mniej w porządku pojawia się dopiero u Ciebie ( konkrety: pseudosarkastyczne wyzywanie od mistrzów ironii i sarkazmu, określenie [ukonkretnej[/u] krytyki jako śmiesznej ).
"To nie ja, to on zaczął" :P A łopatki i foremek przypadkiem nie zabrał? :|

Seraphe napisał/a:
szanuję Twoje zdanie, ale

Heh, zawsze jest jakieś ale :] Ok, to uwaga częściowo wyrwana z kontekstu, ale nie mogłem się powstrzymać. Czekam na okreslenie mnie jako prymitywnego i prostolinijnego :)

Seraphe napisał/a:
uważam za conajmniej wyjątkowo infantylne i prostolinijne, czego jak zauważyłeś, nie boję się powiedzieć

Gratuluję odwagi! Tak szczerze :] Jednak nieśmiało zauważę, że tego typu opinia nie jest ani infantylna ani prostoliniowa; jakoś te slowa z definicji ni w ząb tu nie pasują. subiektywna opinia, z którą musizz się liczyć jako autor publikujący w publicznym miejscu nie jest dziecinna. Też wymaga odwagi :] Tłumaczę grzecznie i cierpliwie: piszesz subiektywne teksty, spodziewaj się subiektywnej krytyki. Chcesz jej uniknąć, wyjedź do Korei Pólnocnej, ewentualnie do Chin.

Seraphe napisał/a:
iesz, ja mogę powiedzieć, bez urazy, że masz 3 głowy i pięc nóg, ale czy mi uwierzysz?

Nie, za to czytając takie teksty zaczynam coraz bardziej wierzyć, że jesteś baardzo zdesperowany, skoro czepiasz się czegoś tak bzdurnego.
Masz wymienione niedociągnięcia.
Piszesz, że po to, by je poprawić.
Ale trochę niżej po okresleniu niedociągnieć strony zaczynasz się czepiać naszego forum, bo brzydkie, bo na php.
WTF?
To, że używasz słów w rodzaju "proszę" i innego rodzaju krasomówstwa nie czyni cię inteligentymi, inteligentniejszym, cokolwiek sobie myślisz.
Bo to już się zaczyna robić żałosne.
Argumenty? Zachowujesz się jak rozwydrzony bachor, obrzucający winą każdego, poza sobą, pilnując jednocześnie, by ani cien podejrzenia na jego samego nie padł. Z twojej strony to już nie jest dyskusja, a monolog.

Seraphe napisał/a:
Wchodzę na TB i wdzę standardowy skrypt forum, napisany w do bólu standardowym php

LOL. By być oryginalnym i móc krytykować innych trzeba stworzyć forum nie na php, najlepiej na stworzonym przez siebie języku :P

Seraphe napisał/a:
z również banalną grafiką

Życzę ci, żeby nad twoją stroną pracowali graficy na podobnym poziomie, co autorka tej skórki. Tak bodajże jeden z najlepszych grafików w tym kraju :P

Seraphe napisał/a:
i umieszczoną w totalnie pospolitym Internecie.

:rotfl: Ok, będziemy więc pospolici. Ty za to bądź oryginalny i skorzystaj z mojej sgestii powyżej, by stronęumieścić na twoim kompowym dysku twardym. Pkkażesz czasem mlodszej siostrze i będziesz miał wyrazy zachwytu. I brak nieuzasadnionej krytyki!

Seraphe napisał/a:
Nie można rozpatrywać rzeczy w kategoriach, to już widziałem a to jest podobne, więc jest złe...

Można. Czasem nawet trzeba. To się nazywa wtórność. Bląd. Chcialeś, by wytykać ci błędy.

Powtórzę po raz kolejny: to już jest smieszne, tj. ty ze swoimi kontrargumentami jesteś śmieszny. Uwazasz, że krytykować mogą tylko osby same pozbawione wad? W takim wypadku jedynie chrześcijański Bóg mialby do tego prawo. Ale wystarczy, byś popatrzył w lustro ( albo przeczytałswoje włąsne wypowiedzi powyżej ) , byś się przekonal, że i Bóg czasem na zły dzień.

Seraphe napisał/a:
Tylko czemu znowu ogólniki? Czemu nie podasz konkretnych przykładów, argumentów na potwierdzenie Twych (mozliwe że i słusznych) tez? Czy to jest właśnie ta rzetelność wypowiedzi o której tak dyskutujecie? Nie wydaje mi się...

Oj wydaje ci się. Masz podane całkiem sporo konkretnych rzeczy. Tylko czemu pomijasz je milczeniem albo idiotycznaripostą jak z grafiką powyżej? Wygodniej, prościej? Czy ciężej przyznać się do błędu?

Seraphe napisał/a:
Cóż, jeśli Twoje prognozy sprawdzają się równie skutecznie, jak konkretne są Twoje argumenty to ja śpię spokojnie.

Co może oznaczać, że rozumiesz slowo konkretny oraz potrafisz dostrzec takie właśnie argumenty w takim stopniu, w jakim lubisz używać standardowych formułek jako własnych argumentów :] Czyli bardzo ;P
A przedstawię to konkretnie: WR ma wyrobioną opinię, na ktorą zapracowała sobie kawałem intensywnej pracy w niąwłożonym.
Ty nie masz ani opinii, ani respektu; ani póki co nic, co pozwoliloby na niego zapracować. To znaczy opinię wyrabiasz sobie właśnie teraz :]

Seraphe napisał/a:
Z nikim nie przyszedłem się tu kłócić. Chciałem poznać opinię dojrzałych ludzi

Ciekawym, kogo uwazasz za dojrzałego :D Co do kłótni, patrz wyżej.

Skrót wypowiedzi dla Serapha, gdyby miał problemy z czytaniem takiej ilości tekstu + konkretne argumenty.
Chcialeś krytyki, ale nie zareagowałeś przyznaniem się do błędu na jakąkolwiek. Albo objeżdżasz autora owej krytyki, albo czepiasz siędo jego środowiska, albo starasz się udowodnić, jaki ty jesteś elokwenty i inteligentny, by twój rozmówca wyglądał na głupszego.

Niebardzo ci się to udaje.

Yarpen 

Wysłany: 2007-02-02, 15:07   

Eh... Seraf, już podaję.

Najpierw to trzeba powiedzieć, że pare już ci zgłaszałem, przed wydaniem stronki. I chyba ich nie naprawiłeś.

Skopiowałeś wszystkie te standardowe opisy (cechy/klasy) z jednej gry i kopiowałeś do innych działów. Skoro ja w BG2 nadal mogę przeczytać o rzutach na siłę woli.

Nie wiem czemu w Nawiązania BG2 znajdujemy nawiązania-związki przyczynowofaktowe w samym BG1.

Opisy taktyk na przeciwnika w stylu: zabezpiecz się i przypierdol. Odkrycie.

Subiektywne opisy tych zasranych NPC'ów. Obiektywizm przejawia się brakiem zarówno pozytywnych jak i negatywnych wypowiedzi. Czyli

"Aerie to przedstawicielka rasy Avarieli (skrzydlatych elfów), którą możemy spotkać przy wykonywaniu misji Cyrku na Promenadzie Waukeen. Jest młoda, wrażliwa i momentami naiwna, gdyż niewiele do tej pory zwiedziła świata - widziała świat głównie zza krat swego więzienia. Jest wychowanicą naszego starego przyjaciela z BG1 - Quayle'a, który o dziwo zupełnie się zmienił, i dzięki jego wychowaniu Aerie jest też skromna i dobrotliwa dla innych."

Może być?

Od razu - to nie jest ofensywa na ciebie. Ty nie jesteś PiS a my PO, nie szukaj tutaj podstępu. Sam wiesz, że chętnie pomogę przy rozwoju strony, na tyle na ile pozwala mi mój rozkład dnia.

Tutaj jednak muszę powtórzyć za Coinem, byś teraz sensownie odpowiedział, a nie wyklinał nas od idiotów i niedorozwojów - bo to jest przykre.

A czy Wieża traci? Wieża jest. I chuj.

Nie klnijcie, bez potrzeby, panowie. Ostatnio chciałem zalogować się na forum w sali informatycznej, cenzor mnie nie przepuścił :> Za dużo tu członków, dam lekkich obyczajów i seksu :]
Tak, czy inaczej, już bardziej serio, szczególnie Ty, Yarpi, pilnujcie się, albo wezmę się za ostrą korektę.

Swoją drogą, jesteś fenomenalny, Seraphe :] Nie sądziłem, że dalej pójdziesz tą droga, jednak, jak widać, bywam zbyt naiwny.
'Cytując z Puerto Vallarta' - w takich kwestiach, nie popełniam błędów. Więc nie było czego zrozumieć, Yarp :) Poprostu obiecałem dać spokój panu Seraphe i jego stronie.
~Horus

[ Dodano: 02.02.2007 15.13.00 ]
PS. Tawerny Bibliotekarzy i Kozy nie obrażaj. Bo drugiego takiego forum już raczej nie będzie.

Seraphe 

Wysłany: 2007-02-03, 15:42   

Coincidence napisał/a:
Nie, za to czytając takie teksty zaczynam coraz bardziej wierzyć, że jesteś baardzo zdesperowany, skoro czepiasz się czegoś tak bzdurnego.
Masz wymienione niedociągnięcia.
Piszesz, że po to, by je poprawić.

Wymienione? Wszystko to, co mi wymieniłeś było w tonacji, "to jest złe, bo ja tak sadze + argumentacji brak", a ja naprawdę bardzo chętnie bym usłyszał od Ciebie co konkretnie jest nie tak. Z przykładami nie powinno być problemu, bo ponoć większość tekstów jest skopana. Więc?

Coincidence napisał/a:
Ale trochę niżej po okresleniu niedociągnieć strony zaczynasz się czepiać naszego forum, bo brzydkie, bo na php.
WTF?
To, że używasz słów w rodzaju "proszę" i innego rodzaju krasomówstwa nie czyni cię inteligentymi, inteligentniejszym, cokolwiek sobie myślisz.
Bo to już się zaczyna robić żałosne.
Argumenty? Zachowujesz się jak rozwydrzony bachor, obrzucający winą każdego, poza sobą, pilnując jednocześnie, by ani cien podejrzenia na jego samego nie padł. Z twojej strony to już nie jest dyskusja, a monolog.

Nie przyczepiam się, tylko podaję Ci przykład - podobną sytuacje - to tak apropos oryginalnośći (o tym jeszcze wspomnę niżej).

Żałosne? Oczywiście, jak wiadomo, jeżeli brakuje Ci argumentow wyzwij rozmówcę od żałosnych bachorów i pokaż mu w ten sposób gdzie jego miejsce w szeregu.

BTW. Widzę jednak, że nie potrafisz pojąć sytuacji jaka tu zapanowała. Uważasz, że powinienem stać w środku tłumu, który może mnie ze wszystkich stron obrzucać pomidorami. Błąd. To jest jak linia frontu - Wy, jako Bibliotekarze po jednej stronie, ja po drugiej. Mało tego, uważasz, że jeżeli nie dałem sobie napluć do zupy, ba powiem więcej - prowadzę z Wami dyskusję to jestem zaraz taki i taki. Odpieram zarzuty, które uważam za absurdalne i tyle.

Coincidence napisał/a:
LOL. By być oryginalnym i móc krytykować innych trzeba stworzyć forum nie na php, najlepiej na stworzonym przez siebie języku

Właśnie nie trzeba! A skoro tak, to czemu przyczepiłeś się braku oryginalnośći? Gdzie tu logika, Coin?

Coincidence napisał/a:
Ok, będziemy więc pospolici. Ty za to bądź oryginalny i skorzystaj z mojej sgestii powyżej, by stronęumieścić na twoim kompowym dysku twardym. Pkkażesz czasem mlodszej siostrze i będziesz miał wyrazy zachwytu. I brak nieuzasadnionej krytyki!

Twoje marzenia pozostaną niespełnione. Szczególnie te głupie. Erotyczne również. Szczególnie te głupie. Powodzenia. (to tak abstrahując od tematu).

Coincidence napisał/a:
Można. Czasem nawet trzeba. To się nazywa wtórność. Bląd. Chcialeś, by wytykać ci błędy.

Powtórzę po raz kolejny: to już jest smieszne, tj. ty ze swoimi kontrargumentami jesteś śmieszny. Uwazasz, że krytykować mogą tylko osby same pozbawione wad? W takim wypadku jedynie chrześcijański Bóg mialby do tego prawo. Ale wystarczy, byś popatrzył w lustro ( albo przeczytałswoje włąsne wypowiedzi powyżej ) , byś się przekonal, że i Bóg czasem na zły dzień.

I to wyszło szydło z worka :lol:

Zarzucasz mi, jakoby moja strona była pozbawiona oryginalnośći, a sam napisałeś tekst, który widziałem na niejedym forum i słyszałem od conajmniej 15 osób. Cóż Waść, "Widzisz źdźbło w czyimś oku, a nie widzisz we własnym"

Swoją drogą, nie wiem, na jakiej podstawie wyciągasz tak daleko idace wnioski (o ile sam ich nie zmyślasz), ale, muszę przyznać, że wyobraźnie masz bujną. Co chciałeś tym pokazać? Jaki to elokwentny jesteś i w jaki to wyrafinowany sposób potrafisz mnie zbesztać? Oh, jak ludzie potrafią być aż tak pewni siebie? :O

Tak czy siak, chociaż mogę spojrzeć w lustro. Sadzac z Twoich grafomańskich bubli, dumnie nazywanych postami, sam potłukłeś w domu już wszystkie lustra.

Coincidence napisał/a:
To znaczy opinię wyrabiasz sobie właśnie teraz

O losie. Sugerujesz, że obchodzi mnie, że ktoś napisze coś na mój temat? Hah, znowu wyciągasz dość oryginalne wnioski :lol:

---------------------

Hej, hej ja tu nikogo od idiotów/niedorozwojów nie wyzywam.

Coincidence 

Wysłany: 2007-02-03, 16:36   

Seraphe napisał/a:
ymienione? Wszystko to, co mi wymieniłeś było w tonacji, "to jest złe, bo ja tak sadze + argumentacji brak"

http://forum.biblioteka.a...p?p=23870#23870
Nie przeglądnąłem jej od deski do deski, bo zwyczajnie nie miałem na to ochoty - przeczytwaszy kilkanaście tekstów stwierdzam, że nie masz u siebie nic charakterystycznego, nic, co właściwie byłoby warte zapamiętania. Standardowe do bólu teksty przepisane z instrukcji, wklejane mechanicznie, bez dobrej korekty lub nawet sprawdzenia, czy aby w dobrym miejscu się wkleiło ( choćby w tekście o kasie z IWD1 pojawiają się mnich, czarownik i barbarzyńca ).
Odpowiedź Serapha: brak

http://forum.biblioteka.a...p?p=23875#23875
widzę standardową oprawę graficzną z niechlujnie wyciętą Ammelisaną i zerżniętym z logo CoBu menu ( grafi,a czcionka, ulożenie )
Odpowiedź Serapha: zapraszamy do The Best Of :]

Plus wypowiedź Kermita, Horusa czy Hutnuka. Reakcji nie widzę :]

Yarpen świadkiem, że przeczytawszy tą twoją ostatnią wypowiedź ręce mi opadły :P
Trochę jestem zdzwiony tym Seraphem, wypowiadającym się w tym temacie, bo kojarzę cię z CoBu i jakoś tam podobnych cyrków nie odstawiałeś.
Powiem też, że po prostu nie chce mi się odpowiadać na podobne bzdury, które są powypisywane wyżej, po prostu nie uważam mojego czasu na wartego poświęcenia na to.
Tak, masz rację, to dowodzi, że zdominowałeś mnie intelektualnie, moje erotyczne sny pozostają niespełnione, a ty miałeś rację od samego początku i to my jestesmy wrednymi mendami, które uwzięły się na twoją stronę. Ja zaś jestem żałonym małym dzieciątkiem, które ma awersję do luster.
I tak dalej.
Ja powiem całkiem poważnie: zacząłem całkiem niedawno opiekować się pewnym forum ( którego tematyką to bardzo się interesuję ), gdzie średnia wieku to około 13 lat. I spora część tych "dzieciaków" wyprzedza cię o kilka długości pod względem dojrzałości. Przynajmniej z tego, co okazujesz.
Jeśli zamierzasz odpowiadać mi w stylu powyższym, to daruj sobie. Jak napisałem, szkoda mi czasu na pseudodysputę na podobnym poziomie. No chyba, że zechcesz ponownie udowadniać swoją wyższość intelektualną; ale na to chyba wybrałeś złe forum.
Powodzenia w udoskonalaniu i dalszym tworzeniu strony, całkiem szczerze :]
Coina EOT

Yarpen 

Wysłany: 2007-02-03, 17:10   

Ty prowadzisz dyskusję?

Przyszedłeś tutaj. Zareklamowałeś swój sajt. Horus go skomentował - troszeczkę ostro, ale skomentował. Ty zacząłeś się pluć. Przyszedł Coin. Plułeś dalej - a on tylko ciebie cytował. Ponadto usłyszałeś opinię reszty Bibliotekarzy. Potem ja się zdenerwowałem. Zacząłem bluzgać. Dostałem cenzurkę (i dziękuje za to bardzo - Horus). I plujesz nadal.

Ale teraz sądzisz, że caaaaały świat jest przeciwko Dolinie Hrothgara. No cóż - może to racja. Od razu mówię, że na forum, które jest też forum Wieży Ramazitha jest mi całkiem przyjemnie. Ale to już pochodzi od ludzi z którymi mogę tam pogadać.

Hutnuk 

Wysłany: 2007-02-03, 17:46   

Seraphe napisał/a:
Wszystko to, co mi wymieniłeś było w tonacji, "to jest złe, bo ja tak sadze + argumentacji brak"

Jak widzisz poniżej, a chyba nie zauważyłeś wcześniej... wystarczy wejść do pierwszego lepszego działu żeby coś fajnego znaleźć więc nie gorączkuj się tak skoro jak sam napisałeś chcesz żeby:
Seraphe napisał/a:
Nie stronię od krytyki - wręcz przeciwnie wolę ją od wazeliny

ale jak widzę jeśli przytoczy się kilak przykładów to ich po prostu nie dostrzegasz/ignorujesz...

kilka postów temu ale bez odpowiedzi hut napisał/a:
Moją uwagę zwórciło to:
W części TAKTYKI NA PRZECIWNIKÓW do IWD2 napisał/a:

• Zagubieni Wyznawcy
Do tej najtrudniejszej w całej grze potyczki dojdzie tylko wtedy, gdy przyniesiesz Medalion Zagubionych Wyznawców, który leży na trzecim poziomie Smoczego Oka, do Doliny Hrothgara pod grób farmera Kholsy ("Stary Kholsa, podróżnik i farmer. Zmarł we własnym łóżku w wieku stu siedmiu lat. Zm. 1300"), położonego na północ od Kuldahar. Przyjdzie Ci walczyć z szóstką potężnych przeciwników

No to na czym polega ta taktyka? :P
W Solucji IWD1 napisał/a:

9. Jhonen, zagadany, opowie nam o śnie, jaki od pewnego czasu go prześladuje - z jeziora wyłania się kobieta, śpiewając smutną piosenkę. Jhonen poprosi nas o znalezieniu lekarstwa na dręczący go sen. Warto dodać że za wykonanie tego wuestu zostaniemy sowicie
(...)
11. Elisia. Rozwiązanie problemu Jhonena wiąże się z tą elfką. Niegdyś kochała przodka Jhonena i obiecała, że odda miecz jego potmkowi, jednakże nie może zrobić tego osobiście. I tu zaczyna się nasza rola - musimy zanieść połamany miecz Jhonenowi, za co wdzięczny duch da nam... Perłę (a to Skąpiec :P ).

Brakuje informacji, że jeżeli obydwie te rozmowy przeprowadzimy bardem to będzie więcej opcji dialogowych + dodatkowe nagrody w EXP i fantach.
Ibidem napisał/a:

18. Młyn

No nie mogę... A gdzie info o orkach w środku gubiących magiczny przedmiot? A gdzie info o ukrywającym się w środku dziecku, za którego uratowanie jest EXP?

Błagam Cię Seraphe napisz, że to nie są błędy - zaznaczam, że wszedłem po prostu do 3 artów bo nie miałem czasu... Nie spotakałem nikogo kto reaguje aż taką agresją na krytykę, o którą sam prosił wcześniej (czy raczej mówił, że ją lubi...) :P

Odpowiedz do tematu