Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Heroes V
Autor Wiadomość
Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-02-10, 18:17   Heroes V

Gram już od paru dni i jest naprawdę fajny :)

Bardzo bardzo podobny do trójki, obłożony trójwymiarową grafiką na mapie i polu bitwy. Niestety mój komputer akceptuje tylko najniższe możliwe ustawienia graficzne ale i tak wygląda to całkiem przyzwoicie (na najwyższych to musi wypaśnie wyglądać, po prostu miód!).
Kapitalnie zrobione zamki, ich rozbudowa napawa oko pięknem i sprawia ogromną frajdę.
No i świetnie zaprojektowany rozwój postaci, podział na dziedziny i poszczególne umiejętności, przedstawione w bardzo jasny i prosty sposób, świetnie urozmaicają rozgrywkę.

Choć z początku kręciłem nosem, teraz naprawdę się wciągnąłęm.
Do Heroesa 3 chyba nie ma sensu porównywać (pamiętne spory H3 czy H4), Heroes 5 świetnie wykorzystuje stare dobre zasady rozgrywki i przedstawia oraz usprawnia je dostosowywując je do możliwości wizualnych naszych czasów :)

Naprawdę dobra gra, polecam :)

LordDream 

Wysłany: 2007-02-11, 10:50   

Także polecam, bardzo dobra gra. Kim grasz Grzebul?

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-02-11, 10:58   

Na razie klepię kampanię :)
Mam piątą misję Agraela, więc widziałem dotychczas tylko zamki: ludzki, inferno i elfi :)

Mike

Wysłany: 2007-02-11, 12:23   

jeśli bedziecie uwazni możecie znależć kilka żartów programistów :)
http://i7.photobucket.com...rna/czo322g.jpg
to znaleźisko znajduje się w kampani gdy źli łapią główna bohaterkę. Można to zobaczyc kupujac mapę planszy i oglądajac niedostępne tereny za rzeczką :)

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-02-11, 13:08   

lol, to nieźle :)
Ja tą misję akurat dość nieuważnie zrobiłem, tak szybko byle do końca i się w zwiedzanie zanadto nie bawiłem

LordDream 

Wysłany: 2007-02-11, 13:25   

Ja tam jak zawsze w Heroes wolę grać w pojedyńcze scenariusze wraz z kilkoma innymi graczami (głównie rodziną) :] A jedną z najlepszych ras to: krasnoludy (dodatek) i elfy. Mogą jeszcze być nieumarli. Zresztą wszystkim zagram oprócz lochu :mrgreen:

Odpowiedz do tematu