Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Co dobrego dał nam rok 2006?
Autor Wiadomość
Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-02-13, 11:51   Co dobrego dał nam rok 2006?

Przedewszystkim nasuwa mi się płyta Blind Guardian'a - 'A Twist In The Myth', wraz z poprzedzającym ją singlem 'Fly'. Strażnik utrzymuje starą formą, tą najlepszą :) Bardzo spokojna i brzmiąca muzyka, można słuchać i słuchać :)

Miałem dużo nadzieji związanych z 'Now, Diabolical' Satyriconu, ta płytka mnie jednak rozczarowała, jakaś taka łomotliwa, no nic ciekawego.

Wiele za to razy przesłuchałem 'Impressions in Blood' Vadera, jednak tak porządnie mi się to osłuchało dopiero na koncercie, gdyż płytka sama w sobie nie jest rewelacyjna, a na pewno jest gorsza niż ich dawne.

Wczoraj zaś sprawiłem sobie najnowszy album Iron Maiden - 'A Matter of Live and Death'. Cóż, płytka bardzo fajna, no tego ukryć się nie da. Ale już myślałem, że po 'Dance of Death' dziadeczki wrócą do dawnej formy, zaczną grać szybciej i bardziej ironmaidenowo. A tu lipa, długie rozwlekłe kawałki, śpiewane przez Bruce'a tak, jakby miał astmę i miałby się zaraz zadusić.. Płyta naprawdę fajna, myślę że mojej babci by się nawet spodobała, taka spokojniutka, huh :|

I co dziwne, więcej nic nie znam :|
Doszło coś jeszcze fajnego w muzyce, czy faktycznie jakąś posuchę mamy?
(A, no i pominąłem najnowszą płytę RHCP którą wszyscy się tak bardzo podniecają...)

Odpowiedz do tematu