Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Yarpen
2006-08-26, 15:45
[dyskusja] Czemu taka bida w kraju nad wisłą?
Autor Wiadomość
Sorrow

Wysłany: 2006-08-31, 16:13   

1. Troche dziwnie ta strona wyglada. A jakich modów nie chcieli na zachodzie :> ?

2. Skoro sa projekty to nie tak zle. Najwazniejsze jest by cos w koncu wydac i zainspirowac nowych do tworzenia wlasnych.

3. Heh, spryciaz. Ja zalozylem projekt bez zadnego doswiadczenia i umiejetnosci :P . Ba, nawet bez wlasnych edytorów.

5. Nie daloby sie wsadzic Tawerny modderskiej jako osobne forum na tym samym serwerze?
Nom, kombinowalismy i nie wyszlo, z powodów osobisto-finansowych.
Ale mysle, ze jakbys zrobil cos takiego jak opisalem wyzej, to mogloby to wyjsc...
in sinister ecstasy eternally I decompose"

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2006-08-31, 16:58   

@Sorrow
wystarczy wlaczyc ignor na wszystkie dzialy z wyjatkiem moderskich i zostaje sama T. moderska :)

Sorrow

Wysłany: 2006-09-01, 12:30   

Racja, dzieki :D

Err...
A jak to sie robi?
in sinister ecstasy eternally I decompose"

Yarpen 

Wysłany: 2006-09-01, 12:42   

Klikasz sobie na belki odpowiednich działów (np. Odchamiacz) i znikają :)

Imp 

Wysłany: 2008-05-11, 13:44   

Odświeże stary temat...

Rzeczywiście jest bieda. Tutoriale lub coś podobnego odnośnie mogowania IE (po polsku rzecz jasna) można znaleźć zaledwie na 3 stronach: Rika, Zeda i tutaj.... znacie jeszcze jakieś bo ja nie? Kiedyś była jeszcze wyspa ale "zatonęła" ;)

Przy takiej ilości nie ma co oczekiwiać że będzie wielu modderów, jeśli głównym problemem jest znalezienie co, gdzie, jak i z czym to się je.

Jeśli powstała by strona posiadająca jednynie informacje o modowaniu (takie zebranie wszystkiego w całośc + coś nowego z czasem) tak żeby tylko wyłącznie w tym charakterze była, nie modowanie jako mały dodatek? Miało by takie coś sens? warto?

Kwiat_W 

Wysłany: 2008-05-12, 15:24   

Krótko? Nie. Była już o tym mowa nie raz i tu i na innych forach. Sprawdź tematy w archiwum w działach "śp. mody" i "nieaktualne tematy". Z biegiem czasu w BG2 gra mniej osób i mniej osób jest zainteresowanych modowaniem, więc jeśli żadna inicjatywa tego typu nie wypaliła w przeszłości to nie teraz tym bardziej.

>>> W_GUI

Imp 

Wysłany: 2008-05-13, 16:15   

Czytałem, czytałem, z tym że tamte tematy były zakładane z propozycją zrobienia, zebrania chętnych itp. Ja o tym nie piszę bo z doświadczenia wiem że jak sam się za coś nie wezmę to nikt za mnie tego nie zrobi.
Chodziło mi bardziej czy byłoby na takie coś zapotrzebowanie, liczyłem że inni się wypowiedzą na ten temat...
Ja troche kiedyś w tym siedziałem i teraz z powrotem w to weszłem (modowanie) mam troche materiałów, które nawet jeśli nie są żadną rewolucją a miałyby komuś pomóc to z chęcią się tym podziele + to co inni by chcieli dorzucić.

Jeśli chodzi o modowanie to brak jest materiałów które dają solidne podstawy do modowania - to wielu odstrasza.
Że fanów BG jest coraz mniej to zdaję sobie z tego sprawę :( no ale co zrobić...

Odpowiedz do tematu