Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Puzzle Quest
Autor Wiadomość
Jvegi

Wysłany: 2008-08-13, 21:15   Puzzle Quest

Gierka rządzi.
Połączenie kulek z RPG w japońskiej oprawie. Bardzo oryginalne, bardzo przyjemne, i wciągające jak diabli.
Generalnie jest 2 wymiarowa plansza z miastami, lasami wieżami i tego typu duperalami. Na początku wybiera się bohatera/bohaterkę, profesje są 4. 7 skilli, z czego 4 to magia rożnych żywiołów. Ekwipunek z 4 slotami, generalnie standart.
Tym co odróżnia grę od zwykłej strategi czy rpg jest walka, która jest ni mniej ni więcej partią kulek. Podczas walki można używać multum czarów i umiejętności, wszystko po to by ułożyć kulki w rzędy i zadać przeciwnikowi obrażenia. Trochę trudno to wszystko wytłumaczyć, ale walki są naprawdę emocjonujące i wymagające myślenia.
W CDA gra dostała 9+/10, CDP wydało ja w polskiej wersji za 39 zł. Ja co prawda ściągnąłem ją z rapida (link do peb.pl jest prawie na samej górze przy wyszukiwaniu w google) ale myślę, że jest to rozsądna cena.
http://www.youtube.com/watch?v=3xTw2zzLKHc
Should ever be forgot.

Yarpen 

Wysłany: 2008-08-17, 18:08   

Gierka rządzi.
Grałem grałem ^_^. Chore ale wcionga. A ja jestem maniakiem gierek logicznych. :P Jakby była wersja na mobile jeszcze... eh.

Odpowiedz do tematu