Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Anioły Nieba
Autor Wiadomość
Atanael 

Wysłany: 2009-11-24, 17:31   Anioły Nieba

Całkiem niedawno (dzięki uprzejmości ludzi wypisujących bzdury na ścianach), trafiłem na ciekawą (zabawną) stronkę o jakże pięknej nazwie Anioły Nieba.

To co na niej zastałem, zburzyło porządek mojego świata. Mianowicie, najpierw wita nas kilka plansz powitalnych, które niosą ze sobą nawoływania do miłości, lubienia się itp.
Potem, gdy docieram już do właściwej stronki moim oczom ukazują się informacje, o aniołach nieba.

Otóż... Aniołowie Nieba, to sekta wyznaniowa wierząca w to iż my i nasze "rzeczy" są skutecznie zachipowywane przez jaszczury z piekła. Przez te chipy będą nas kontrolować i już nigdy tak naprawdę nie będziemy wolni. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że naszą jedyną nadzieją jest tylko Ashtar Sheran. O nim samym, dowiadujemy się czegoś takiego:

Cytat:
ASHTAR SHERAN

HIGH SPIRITUAL BEING.

The commander of the Grand cosmic squadron of 10 000 000 of mother spaceships with the command on the Cosmic station SHARE.

W każdym razie, nieźle, Aśtar jest mistrzem i zbawcą, który opracował plan uratowania/ewakuacji nas przed Jaszczurami, dostępny na... stronie internetowej!
Oczywiście aby mógł tego dokonać, musimy wpłacić pieniądze na podane tam konto i udać się do jednej z wielu (choć w Polsce takich nie uraczymy) placówek, z których Aśtar uratuje nas, zabierając na swój statek kosmiczny...
Bosko.

Skąd ludzie biorą takie rzeczy?

Zainteresowanych (oczywiście nie rekrutacją :P ) odsyłam tu:
www.anioly-nieba.pl
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Aeraldo 

Wysłany: 2009-11-25, 23:33   

:| / :roll: / :blee: - niepotrzebne skreślić.

Pamiętam odcinek CSI:NY, w którym dokładnie coś takiego było przedstawione. Tzn kobieta zaciągnęła do swojego wyłożonego w całości (!) folią aluminiową mieszkania znalezionego nieprzytomnego faceta. Stwierdziła, że jest jaszczurem i trzymała go półżywego w lodówce. Ogólnie schiz był w tym odcinku, od członków sekty padały sformułowania typu "każdy z nas może być jaszczurem", "nasz przywódca uwolni nas spod jarzma ukrytych jaszczuroludzi" itd. Pytanie kto od kogo ściągnął. :D

A tak na pierwszy rzut oka, to wersja pl została chyba stworzona przez google translate, bo miejscami po prostu nie da się jej zrozumieć.

Jeżeli ludzie naprawdę wysyłają tam kasę, to nie jestem przekonany, czy miejsce tego tematu jest w "humorze"...

Odpowiedz do tematu