Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
istoria orum
Autor Wiadomość
Amon 
Moderator

Wysłany: 2010-03-19, 20:32   istoria orum

Historia forum w skrócie i tak jak zapamietałem

Gallia est omnis divisa in partes tres... e... nie ta bajka :p
ok, Dawno dawno temu było sobie forum Biblioteka Riklaumina.
Sam osobiście trafiłem na to forum zaciekawiony inicjatywą testowania moda icewindgate. Nie

byłem w tym jedyny.

Było tam wiele tematów o mdowaniu, baldurach ale i dział karczma w którym działo się mniej

formalnie, żeby nie rzec momentami frywolnie.

shoutbook zawze nie działał ale był klimatyczny czat.

Ludziska tam się spotykały gdzieś koło piątej nad ranem.

Na forum gadało się o wszystkim i niczym a i wiersze, peany i opowiadania się pisało.

Baldurkowych projektów przesyconych pierścieniami orgazmu też nie brakowało. Należy tesz

nadmienić Dzieła pełne tajemnych czarów jak Ochrona przed prawem, który to zadawał 100K10

obrażeń dla kogoś kto zaszedł cie od prawej, itp.

Miło tam czas spędzałem, do chwili gdy na straszliwym kacu ranka pewnego do domu powróciłem.
Odpaliłem kompa, oczy przecieram a tu lament na mym ukochanym forum w sprawie pokasowania

wszelkich tematów. Ot czyszczenie forum.

W chwili emocjonalnego kacowego uniesienia, nie bardzo wiedząc co się w koło dzieje (czy to

matyrix nie istnieje?) focha strzeliłem, pożegnalny temat założyłem i "O!" uczyniłem.

Było paru co mnie z błotem zmieszło ale odpisać im nie mogłem bo wiadomo, słowo nie dym, za to z kamratami na gg knułem i złożeczyłem.

Nie byłem osamotniony w swoim rozżaleniu i rychło się okazało że już się konfederacja
zawiązała.
Chuwce zaczaiły się na gościńcu pod Balowych dzieci gmachem i tam knuły. Obrano szybko nie jednego a dwuch atamanów, dla koziej sprawiedliwości każdego inną płcią obdzielono a i balowemu bucowi tytuł belfra się dostał.

Byli tam i tacy jak ja co z bata strzelali w każdego kto nowemu porządkowi świata chciałby się sprzeciwiać. Demokratycznie i w trybie pilnym przegłosowano wszelkie sprawy jak nazwa, oraz komu miecz a komu pastorał. Szybko powito forum testowe by w niedługim czasie przekazać je juserom.

Jak forum ruszyło to oczywiście zleciało się paru takich co musieli ponażekać bo jeszcze nie wiedzieli którą nogą w którym forum lepiej stać. No to im trzeba było wszystko ładnie przetłumaczyć. I tak to się wszystko zaczeło :)

Odpowiedz do tematu