Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
[PT] Pytania i Problemy
Autor Wiadomość
Grzebul
Admin

Wysłany: 2006-01-24, 20:12   

Zed Nocear napisał/a:
Na poziomie trudnym tworzą one kwadrat 10x10 komnat

Nieprawda :)
Nie wiem jak ze średnim i łatwym, bo nie przechodziłem, ale na trudnym jest to 8x8. Zdaje mi się, że na średnim i łatwym tak samo.

Zed Nocear 

Wysłany: 2006-01-24, 21:13   

To nie wiem. Musiałbym odszukać rysowane przeze mnie mapki, jeśli ich nie wyrzuciłem, ale głowę bym dał, że 10x10. I na 100% przy łatwiejszych poziomach labirynt był mniejszy. Ehm, nie wiem, co myśleć. Może są różne wersje P:T ? Ja gram w tą z ekstraklasyki z nieoficjalnym patchem z internetu.

Coincidence 

Wysłany: 2006-01-27, 15:24   

Leon napisał/a:
jak przeprogramowac?
to by mu cechy wzrosly? Jak tak, to mi sie udalo.

Ponoć można kostce programować - zmieniać - klasy od woja po maga ( kapłana chyba nie, bo to bez sensu by było ). Tylko że mnie nigdy to się nie udało. resztę z durnego wielobok wyciągłem - Duplikację, trochę stuffu i EXP.

@Zed

Na pewno wersja 4cd różni się od 2cd - patche, etc. Ale jeden szkopuł - kostka była wyraźnie wzorowana na Cube2, bo układ pomieszczeń zmienia się, jeśli ma się najwyższy poziom trudności ( tzn. głowy sobie uciąć nie dam, ale skrypt oglądałem ).

@Leon

Konstrukta DA SIĘ przegadać, jeśli tylko byłeś w pomieszczeniu technicznym i zostałeś dyrektorkiem ( a jeśli grzebałeś w Nordomie to musiałeś zostać ). Oddaje ci wtedy soczewkę i czar Skowyt Pandemonium.

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2006-01-27, 15:29   

@Coin
Cytat:
Konstrukta DA SIĘ przegadać

probowalem wszystkich konfiguracji opcji rozmowy.
CH, INT MD ok 20 wtedy mialem

fight.

Coincidence 

Wysłany: 2006-01-27, 15:35   

Leoncoeur napisał/a:
CH, INT MD ok 20 wtedy mialem

To wcale nie jest tak dużo ;) Sprawdzę triggersy odpowiedniej opcji dialogowej tego pana - jeśli są poniżej, to możesz mieć coś nakićkane i najwyżej ( jeśli oczywiście byś chciał ) mogę podesłać ci "patcha" ( naprawiony dialog ).

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2006-01-28, 06:34   

gre juz przeszedlem to i patch mi niepotrzebny

szkoda ze happy endu nie bylo :P

rozwalila mnie ta kulka od Faroda... 2M expa :boje_sie:
heh, a do zalu wchodzilem jako 11 lev wojownik, to skok byl oszalamiajacy chyba z 9 poziomow :)

Grzebul
Admin

Wysłany: 2006-01-28, 14:23   

I jak wrażenia z gry? :)
Czyż nie jest to najlepszy istniejący ceerpeg?
I cóż może zmienić naturę człowieka? :wink:

Hutnuk 

Wysłany: 2006-01-28, 19:55   

Grzebul napisał/a:
I cóż może zmienić naturę człowieka?

Uważaj Grzebciu!!! Jak będziesz zbyt dociekliwie zadawał takie pytania padnie na Ciebie cień Pani Bulu i wylądujesz... w labiryncie... 8)
Etam, wiem jak z niego wyjść :)
A kasa z tego młota by się przydała, byłoby za co pić i na zjazdy jeździć :)

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2006-01-29, 11:43   

@Grzeb
by tu nie spamic, zalozylem oddzielny topic na ocene :)

Cytat:
I cóż może zmienić naturę człowieka?
hehe, to 'co tak naprawde moze zmienic nature' odkrylem jeszcze chyba przed rawela :P , wiec koncowka w tym aspekcie mnie jakos nie zaskoczyla ;)

Coincidence 

Wysłany: 2006-01-30, 09:37   

A mnie się wydawało, że udzielasz odpowiedzi na podstawie własnego sumienia :P

Iras 

Wysłany: 2006-03-06, 19:11   

tak sobie poczytalam, poczytalam i leon, mam pytanie - narzekales, ze gina ci anna i morte - istnieje takie ladniutki czar zwany wskrzeszeniem... tak sie sklada , ze zdobywa go bezimienny jakozdolnosc specjalna... wsyatrczy pogadac na poczatku z deionarra i juz po sprawie - co wiecej, na koncu, jesli masz ten czar, a bedziesz chcial zatluc niesmiertelnosc, a nie sie z nia polaczyc, to wystarczy pogadac, powiedziec ze wypuscilo sie cienie - i ma sie czas na wskrzeszenie wszystkich...

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2006-03-06, 19:15   

@Iras

kwestia byla taka, ze oni gineli w walce z konstruktami.
Gdybym sobie wskrzeszal w walce, to sam bym zginal, a nawet jak nie, to co mi po BNach z zero zycia, nawet juz na nogach, gdy 2-3 wielkie konstrukty obok?

Iras 

Wysłany: 2006-03-12, 14:55   

ehhh.. chodzi o to, że wszyscy gina, ty giniesz, wskrzeszasz, wracasz...

Horus 
Moderator

Wysłany: 2011-07-20, 09:27   

Stało się - i tu przyszło mi napisać.

Przeleciałem wczoraj Rubikon, wymieniłem Ignasia na Nordoma, ubiłem Konstrukt złego czarodzieja, quicksave, powrót do Sigil i zaczynam gadkę z uwstecznionym.

Naturalnie chciałem, żeby zwiększył swoje zdolności introspektywne, a przede wszystkim chciałem zwój Duplikacji Enoll Evy, bez którego mordowanie żywych istot już nie smakuje mi tak samo. I tu zonk :|
Bezimienny od dawna pomyka mdr i int na 25, jestem magiem, przejrzałem wszystkie ścieżki dialogowe Nordoma i nic; o Mechanusa wypytywałem go chyba ze 20 razy. Na wszelki wypadek nawet sprawdziłem ścieżki dialogowe reszty towarzyszy.
Zapomniałem o jakimś warunku?

Oczywiście musiałem grać w nocy, półprzytomny, wywalać stare sejwy i jechać dalej tylko z quicksave :x

[ Dodano: 11.07.2012 17.23.05 ]
Necroposting i to pod własnym postem, ale co tam... Odświeżyłem Udrękę i rozwiązałem problem, o którym pisałem :)

Problem z Nordomem jest taki, że kiedy mamy w teamie Niesławę i Mortego, to wtrącają się w gadkę i nasze pudło trybów przerywa wątek. Sposobem jest przejście w przeciwny kąt sali, na tyle daleko, by żadna ze wspomnianej, ochoczej do konwersacji dwójki nie mogła dorzucić czegoś od siebie.

Odpowiedz do tematu