Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Błąd strony?
Autor Wiadomość
Coincidence 

Wysłany: 2005-02-28, 17:22   Błąd strony?

Nie wiem, o co chodzi, ale gdy próbuję wejść na forum w szkole, wywala błąd explorera i zamyka neta :( Dzieje siętak tylko przy Bibliotece - reszta stron działą ok, ale gdy tylko wejdę na forum, od razu zonk :(

To wina stronki, czy raczej kompa?

Zapi

Wysłany: 2005-02-28, 17:53   

Cytat:
To wina stronki, czy raczej kompa?

Może ze strony, może z kompa. Działają wszystkie strony??, a one są na lycosie :wink: może to explorera wina bo może nie otwierać lycosa :wink:.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-02-28, 19:04   

Lepiej się nie odzywaj jak się nie znasz, zapi ;)

Może to być wywołane:
- ustawieniami internetu/explorera, typu, że nie otwiera jakiś skryptów, albo nie przyjmuje jakiś ciasteczek. Spróbój wejść na inne forum na phpbb [najlepiej na cob bo tam jest ta sama modyfikacja chyba, nie?]

-phpbb to kruchy system, spróbój kilka razy powchodzić, może jakaś chwilowa niedyspozycja była.

Wina raczej kompa, bo mi wszystko działa ;) spytaj się np. informatyka czy nie ma czegoś poblokowane czy coś w tym stylu...

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Coincidence 

Wysłany: 2005-03-01, 12:58   

Spytałem informatyka - a jest to mądry infiormatyk - i twierdzi on, że błąd jest raczej ze strony forum :( Bo błędy wyskakują na wszystkich szkolnych kompach ( tzn. że w szkole nie mogę kozystać z Biblioteki - skandal :( ).
Zróbcie cioś z tym, bo nie mam fortuny na kawiarenki, a przesiadywanie godzinami u kumpli raczej nie wchodzi w grę.

Vilkatla
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-03-01, 13:07   

Coin (bo domyślam się, że to Ty) - na wszystkich kompach w TWOJEJ szkole? Jeśli tak, to musicie mieć wprowadzoną w systemie blokadę na coś, co my mamy... Nie znam się na tym, tak sobie tylko logiczne (?) wnioski wyciągam ;)
Czy od początku wchodząc na stronę ze szkoły miałeś problemy, czy dopiero od jakiegoś czasu? Może wina modyfikacji Merkurego - sprawdź, czy Ci chodzi CoB... Może wina serwera, sprobój jakieś inne forum na Lycosie... Niebawem będziemy się przenosić na inny serwer, więc może wszystko się rozwiąże. Póki co naprawdę nie wiem, jak Ci pomóc :(

Wyrm

Wysłany: 2005-03-01, 13:12   

Coin: sprawdź zaawansowane ustawienia opcji internetowych - może ktoś tak coś poprzestawiał. Taka totalna blokada stronki może być też spowodowana ustawieniami firewall'a. Sprawdź czy w szkole nie założyli ostatnio firewall'a, albo czy się z nim nie bawili.

Coincidence 

Wysłany: 2005-03-01, 13:13   

Viluś - nie wiem,. co siędzieje, ale od pięciu minut kożystam, i nie wywaliło mnie :D Z radości nie poszłem na lekcję, tylko siedzę na niecie :)

Modlę siętylko, by to sięnie cofnęło :0

Coincidence 

Wysłany: 2005-03-01, 13:17   

Rzyć blada, znowy ( sorki, że nie zalogowany - Coin - lae po logowaniu wywala mnie od razu, a tak chociaż parę postów zdążę przeczytać ).

Komunikat jest mniej więcej taki: "IExplorer wygenerował błąd i nastąpi jego zamknięcie." I zamyka wszystkie strony. Niemiłe. Jakby to była inna strona, to bym przeżył. Ale nie Biblioteka.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi