Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Neverwinter Nights
Autor Wiadomość
Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-03-07, 22:12   

Cytat:
A jeśli jesteś my przy bardach, pamietacie takiego jednego, niewysokiego, pokrytego łuskami? Very Happy To najlepszy pomagier w NWN. Smile

Deekin? :D Ten kobold jest miażdżący pod każdym względem, zawsze brałem go ze sobą... ;)

Wyrm

Wysłany: 2005-03-08, 10:20   

Ja nie za bardzo lubiłem Deekina. Wogóle nie przepadałem za najemnikami. Grę najłatwiej przechodziło mi się solo. Złodziejem to nie problem - wystarczy połączenie Złodzieja, Zabójcy i Tancerza Cieni. Nie zadaje imponujących obrażeń, ale nie ma żadnych problemów z przejściem gry.

Najłatwiej jednak było solo Czarownikiem. Aż nudno :wink: .

Mike

Wysłany: 2005-03-08, 10:46   

Bluźnisz! Jak mozna nie lubić Deekina? Deekin nadaje się tylko do lubienia :lol: bo poza tym nie ma z niego zadnego pożytku :D Przejście gry solo to zadne wyzwanie, spróbuj przejść grę pilnując zeby ci w ogniu walki nie zginął pomagier :D To nie jest takie proste.

Coincidence 

Wysłany: 2005-03-08, 11:08   

Iras napisał/a:
Coin - fallouta nie przejdziesz nie oddawszy nawet jednego strzału bo jesli spotkasz na drodze stadko szponików , to raczej nie uciekniesz:p

Wystarczy rozwinąć umięjetność sztuki przetrwania - i żaden szpon ( czy patrol Enklawy ) nie stanie Ci na drodze... Kwestia inteligencji i odpowiedniego wyboru umiejętności, cech i zdolności.

@Mike

W takim razie NWN, Bg, czy Diablo tez przechodzi się, nie zużywając ani jednego naboju :D

Iras 

Wysłany: 2005-03-08, 18:24   

Son-of-Osiris napisał/a:
Cytat:
Co do modów do Nwn - sporo z nich ma rażace błędy które w pewnej chwili uniemożliwiają granie (tak jest np. z modem , który miał wypełnić luke pomiędzy SoU i HotU - trzeba dostać się do takiej jednej lokacji... a wejścia nie ma) , tak ogólnie to da się grać...

Iras, jeśli wiesz co nieco o modowaniu w Aurorze, możesz sama stworzyć drzwi. Niestety, ja wiem mało, toteż także olałem ten moduł ;)

.

na tym polega problem - jeśli się coś zmieni - to trzeba grać od początku, niby nic takiego, jednak przwechodzić WSZYSTKO po każdej zmianie = odbiera przyjemność gry. W shadowhaunt (jakoś tak to się nazywa) "stworzyłam" wprawdzie przejscie, jednak wkrótce potem natknęłam się na kolejne błędy - i dziękuję, straciłam cierpliwość... ponoć wersja angielska jest pozbawiona tych błędów, zastanawiam się czy nie spróbować na własną rękę spolszyć tego - unikając błędów... chociaż watpię w sukces (znajomość angielskiego...)

Co do Deekina - zawsze go biorę, chociaż nie nadaje się nawet do targania przedmiotów.. na końcu SoU nieźle się naharowałam by przeżyl (mimo że to i tak już nie miało znaczenia...) - chociaż co do jego przydatności - czasem 'przydaje" sie gdy wrogów jest za dużo do ściagnięcia na chwilę ich uwagi...

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-03-08, 19:29   

Wątpie by opłacało się spalszczać ten mod... Nie zachwycił mnie niczym, jest wiele innych, którymi można się zająć, bardziej na to zasługują... Ale to słomiany zapał ;)

Co do Deekina, jego jedyną zaletą są dialogi ;)

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-03-08, 19:55   

Deekin jest całkiem mocny w HotU bo rozwija prestiżówkę Ucznia Czerwonego Smoka, ale jak biorę towarzysza, to dopiero drowkę w drugim rozdziale, nie pytajcie dlaczego... :twisted:

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-03-08, 20:00   

Ta zabójczyni jest całkiem... całkiem... miła :D Niezły towarzysz, jeśli ma rozwijać zabójcę, mag jest z niej słaby... W HotU, autorzy doszli do wniosku, że trzeba trochę "dopakować" drużynę. Właśnie, trzy osoby to już drużyna :)

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-03-08, 20:06   

W modzie Baldurs Gate... można mieć i trzy (jak nie więcej) sób w drurzynie (poza postacia gracza oczywiście) :wink: .

Iras 

Wysłany: 2005-03-08, 21:50   

Son-of-osiris - powiedziałam że być moze... nie jestem nawet pewna czy mi się chce babrać w aurorze... zresztą - nie mam pojęcia co robić ze skryptami (trochę eksperymentowałam i jedyne co mi sie udało to zmusić ludzi do chodzenia - a nie stanie w miejscu - wkleiłam skrypt dzika:P)

Co do deekina - widziałam u koleżanki gdy miał 9 poziom "ucznia" - ciekawie wyglada ze skrzydłami:D

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-03-08, 22:34   

Cytat:
Son-of-osiris - powiedziałam że być moze...

Tak dokładnie to zrozumiałem...

Kobold jeszcze ciekawiej wygląda z takimi premiami do atrybutów :)

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-03-08, 22:58   

Iras, na stronie http://nwn.cdprojekt.com/ są poradniki skryptowania po polsku i polski manual do edytora skryptów, oraz sam edytor do sciagnięcia oczywiście :wink:

PS: Kopiowanie skryptów i potpatrywanie ich w modach i oficjalnych kampaniach to bardzo dobry sposób realizacji własnych celów :wink: .

D@ny

Wysłany: 2005-03-29, 10:00   

Witam
Mam mały problem może ktoś będzie wstanie mi pomóc (mam nadzieje) :( . Po zakończeniu awansu na 4 poziom przy mojej postaci pojawia się spowolnienie postaci z powodu "obciążenia", ale nie mam żadnych ciężkich rzeczy i nie wiem czy może być to spowodowane. Może jest jakiś tip na to, bo przez taką błahostkę gra staje się bardzo uciążliwa. ;(

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-03-29, 12:42   

?
Napewno nie masz zaciężkiego ekwipunku?
Cóż... , jaką masz wersję gry?

D@ny

Wysłany: 2005-03-29, 14:12   

Ten problem pojawił się dopiero teraz wcześniej przeszedłem dwa razy całą grę i nigdy tego nie miałem :(, a jeśli chodzi o ekwipunek to rozebrałem moją postać do naga i cały czas był ten sam problem. Dla tego nie wiem co może jest jakiś kod lub coś innego na przyspieszenie postaci, bo w takim tempie nie da się grać jak normalnie mapę przechodzę w 1h (całą) tak w tym tępię zajmuje mi to 3 razy dłużej.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-03-29, 15:25   

Siągnij programik o nazwie leto. To edytor saewów do NWN, można tam podpakowac postać itp. zrób tam jakieś przyśpierzenie postaci albo coś takiego, może pomoże.

Iras 

Wysłany: 2005-03-30, 14:11   

D@ny - zdaje się że to błąd w grze, czasem miewam tak że "ubywa" mi ni z tego, ni z owego siły, mam jeszcze pytanie - nie zatruło /zaraziło cie nic ? bo zdarza się że znaczek o ubytku siły znika, a ten ubytek nadal jest. spróbuj też rzucic na siebie "przywrócenie" i odpocząć, zadziałac mogłoby tez "zdjęcie klątwy"

D@ny

Wysłany: 2005-04-05, 11:56   

Amon możesz mi powiedzieć skąd mogę ściągnąć ten program "leto" był bym wdzięczny.

Hutnuk 

Wysłany: 2005-04-05, 12:01   

D@ny Amona nie ma akurat ale stąd:
http://nwvault.ign.com/Fi...132033931.shtml

A dokładniej:

http://cgi.nwvault.ign.co...%2E1%2E67%2Eexe

Atanael 

Wysłany: 2005-08-10, 10:24   

Witam

Ja takze w Nwn mam klopot... w dodatku HoU mianowicie przy komnacie mistrza zagadek, w wersji pl nameczylem sie by dosc do samego konca... i co? zawiesz mi sie zawsze jak otwieram drzwi do ostatniej sali... kiedys zostawilem kompa na 2 h i dalej bylo to samo... :( a juz tak niewiele brakowalo by przejsc ta gre...(czlowiek sie napala i ma jakis motywator by przejsc a tu takie cos:()

i jeszcze jedno pytanie... w HoU nie da sie grac bohaterem z podstawki tylko tym z SoU? - troche kicha w ten sposob... jakis niesmak sie odczuwa..

A i gdzioe mozna dostac Mod Baldur's Gate? :twisted:
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Odpowiedz do tematu