Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim jesteś...
Autor Wiadomość
Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-05-24, 23:42   

Dlaczego od razu z improwizacją? :D Ja osobiście mógłbym powściągnąć swoją zwichrowaną psychikę, hedonistyczny umysł i perwersyjne zboczenia, na rzecz porządnej sesji... :] Nom, ale zostałem chyba sam z tym pomysłem. Włosy rozwiane na wietrze, rozczarowanie, nostalgia... zawias. A tak serio, przemyślcie to (Postacie do częściowej modyfikacji ofkorz...)

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-05-24, 23:46   

A ja mam jeszcze Łyse opony od stara +2 i Choinkę o zapachu kokosowym do malucha + 12.

Cienista Melina stała się jeszcze bardziej cienista gdy między poniedziałkiem a środą zaginęło tam 14 buterek 40% mikstury o nazwie Balsam Pomorski...
A siedział tam Amon i fanatycy alkcholu w sile dwóch.

Wyrm

Wysłany: 2005-05-25, 00:01   

Heh, u mnie statsy to same 18-tki. Wogóle chyba mam jakąś słabość do 18-tek :P I tej wersji będę się trzymał :>

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2005-05-25, 13:46   

Hehe... Tak Wyrm.. Jesteś piekny i silny.... :P

Heh... To ja mam heary +2 do pogo, Okularki widzenia downa, Piórnik "Owczy ten tego" +40 krztałtowania rzeczyistości, oraz szczęke porażający uśmiech :P

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-05-25, 13:52   

Ja zaś mam Banhammera :)
Umagiczniony, zadaje dodatkowe obrażenia spamerom i offtopowcom, 50% szans na zbanowanie użytkownika na stałe :)
Pozatym trzy lekkie zbroje bawełniane Zeppelinów +1, +2 i +4 :)
No i płaszcz Bojara Krymskiego +5

Coincidence 

Wysłany: 2005-05-25, 14:31   

Stanowczo sprzeciwiam się wcielaniu mnie do drużyny, gdzie jest osoba ZŁA - jako neutralny dobry rozumiem potrzebę równowagi, ale w przeciwieństwie do takich jemiolarzy by utrzymać ową równowagę dziabnę sztyletem Złego w serce :>

[ Dodano: 25.05.2005 14.31.58 ]
Coin awansował!!

Ciało ponad czasem - pozwala utrzymywać się bez snu ponad 40h, by w spokoju móc zakuwać do exam.
Błyskawiczna nauka - trzy semestry w jedną noc ( noc = od końca wieczorynki do kilku minut przed dzwonkiem )
Imprezowicz - Casanowa - "ej, to ty ponoć u Rzmela na osiemnastce... Heh, jestem Martyna" tu również zbierznośc imion przypadkowa
Demoniczność - czarne ubranie z demonicznymi znakami na koszulce, przekrwione z niewyspania oczy, mruczenie pod nosem czegoś w Starszej Mowie
włóczęgostwo - zdolność do wyjścia z domu na spacer i powrócenia po trzech dniach; doskonała znajomość ok. 20 kilometrów ostępów wokół miasta
pijaństwo - doskonalenie umiejętności wypicia pięciu piw pod rząd duszkiem ( istnieje 5% szans na utratę pamięci; 50% szans na zmiany w percepcji i postrzeganie okolicznych dzieczyn jako o 2k7 ładniejszych )

Nowe pieśni barda: stałe wkurzanie ludzi dookoła ( -3 do rzutów obronnych celu, -1 do morale; gdy Coin przebywa na terenie szkoły również 15% szans na naganę ) Therionem; pieśń podrywania dziewczynek ( "Hello, I love you..." ).

Przebywanie pod wpływem efektu "zakuwanie do exam" przez ponad tydzień dało Coinowi +1 do mądrości ( odblokowanie nowych zaklęć łowcy ); wzrosła o 100% znajomość języka niemieckiego.

G@@FY
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-05-25, 15:01   

Tytaniczny scyroryk "Szwajcaria" + 2- działanie wytrychu, niezniszczalny metal. Wbudowany serwis do kawy :P
Okulary klasy lunette +4- widzenie rzeczy które norlmanie nie istnieją. Zachwianie kształtu obiektów
Zegarek Naręczna zagłada" +5- k100 razy dziennie magiczna umiejętność GPS, k6 dziennie magiczny pocisk rzucany jak 20lv zaklinacz, po zdjęciu pełni funkcje krótkiego bata +3.
Na zębnę ostrza +9- atak od ugryzienia k12 obrażeń, Kp +2, k4 dziennie oddech smoka.
Arkowy dresik +12- Kp +2, l. zbroja skórzana, waga ok 2kg
Umiejętności:
-K6 dziennie śmięrdząca chmura
- paski: Dresik ma 3 paski. Po zdjęciu każdego emituje on określoną moc:
1) Po zdjęciu traktuje się go jak pejcz +2 z obr od zimna
2) Po zdjęciu jest on zaklętą liną(sztuczka z liną, kontrolowanie liny) o dłg. 25m
3)Przywołanie Dresa: Oderwanie ostatniego paska przywoju k12 dresów zwabionych przez tak rozpaczliwe działanie jaki m jest oderwanie ostatniego paska . Walczą one do śmierci przeciwnika lub swojej. Każdy jest uzbrojony w maczugę +1
Oderwanie każdego paska powoduje -2 do morale. Paski można przyszyć tylko igłą i nicią u kowala Adidasa
Maczuga 30 cali + 8- Daje ulepszone trafienie krytyczne, zogniskowanie broni: maczuga, finezja w broni: maczuga oraz bronie obuchowe poziom mistrzowski. K8 obrażeń

Oto moje przedmioty :]

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-05-25, 15:22   

Cytat:
G@@FY, nie zapominaj, że z nami współdziałają jeszcze (...) Leon z Frytką (...)

Cytat:
Aktualny stan teamu:
-Vila, elven Druidess
(...)
-Horus, elven Druid

hehe, zapomnij. nie po drodze mi z ostrouchymi drzewofilami :>

juz widze Cie Vil marudzaca...:
"Matka natura powinna oczyscic to miejsce - na widok kilku puszek :hahaha:

wole sie nie dzielic expami z dlugouchymi :twisted:

ja specjalnych przedmiotow nie mam za duzo :(
jedynie:
fajka - z wileokrotnym czarem "mistyczna mgla"
gumowe udko kurczaka +1 - z wielokrotnym czarem "przyzwanie glodnych zwierzat myslacych ze bedzie karmienie", uzywane tez jako bardzi instrument i dajace specjalna zdolnosc (błazna z BG2) - irytacja przeciwnika
i kilkaset sztuk amunicji "pusta butelka po piwie" - bron rzucana

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-05-25, 16:04   

Hem... Umyślnie pominąłeś mój dopisek obok rasy? :| Po za tym... to nie ja tu jestem Aerie :]

Eqiupment:
-Druidzkie koraliki orgazmu - pradawny artefakt wykonany ze zwierzęcych kości, zapewniający niezłą krzepę... ;) Co prawda zostały zerwane z mojej szyi przez jakiegoś ignoranta 2 dni temu. Moc rozdana najważniejszym wyznawcą mojej osoby...
-Błękitne znamię +3 - pradawny sztylet Horusa, zapewniający dodatkową premię +6 do destów kastracji dresów i wyrywania mózgu przez nos. (Abstrakcja... :D )
-Koszulka Powerslave +4 do charyzmy :]
-Paczka zapałek +2 (piroman? po bracie... Nie, nie palę)
-No'kian umożliwiający kontakt telepatyczny z druidzkimi braćmi krwi (prócz wpieprzający sms'ów z Ery)
-Butelka po żywcu, tulipan +6

Vilkatla
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-05-25, 16:46   

@Leon
Heh, fakt faktem Aerie nam niepotrzebna :]
Jeśli drużyna przewiduje ograniczenie składu do 6-osobowego, z miłą chęcią wymienimy rasistę na 'pieknego i silnego' Smoka :)

@Coin
Zostaw Amona :>
On tylko tak strasznie wygląda, ale w gruncie rzeczy porządny z niego chłop, i wypić potrafi :]

No i właśnie - może by wystartować z taką sesją rzeczywiście?
Ktoś się podejmuje poprowadzić? :>

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2005-05-25, 16:53   

Hmm... W stylu radosnej Improwizacji? :D Jeśli tak too.... Heh...

G@@FY
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-05-25, 16:56   

Jestem za ale chce zagrać. Wbije gnomiego Grzebka w ziemię :twisted: Fajnie być orkowym wojowniczym magiem

Chodzi wam o koncepcje walki dwóch drużyn? Czy może jedna drużyna i questy istnie jajcarskiego świata. Ważne by nikt nie kwestionował MG

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2005-05-25, 17:39   

Hmm... Lepiej byłoby jedna druzyna. Stworzyłem zasady do nieco innego grania w forumowe sesje. Dają one więcej mozliwości graczom zmniejszajac władze MG lecz nadają mu nowe mozliwosci...

[ Dodano: 25.05.2005 18.39.33 ]
Moge seswje poprowadzić lecz właśnie powyższe pytanie.. Klimat powazny czy też Radosnoimprowizacyjny?

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-05-25, 18:14   

Ja również mogę zagrać... Co do klimatu, mogę się dostosować

G@@FY
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-05-25, 18:48   

Wolę luźny(śmieszne mieszanie wątków z naszego świata np: Książe Bush natarł na złego maga Sad-dama) ale nie w stylu radosnoimprowizacyjnym. Takie działanie jak żyganie bolsem po zakonnicach nie pociąga mnie. :x

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-05-25, 18:54   

Jezeli Wam chodzi o LARPa na jakims spotkanku, to spokojnie
ja moge poprowadzic...

spodziewajcie sie questow pt.
"skocz po browar" - 5000 exp
- wielokrotne dla kazdego, mozna sobie poziomow nabic przynoszac duze ilosci.

"poczestuj papierosem" - 1000exp
- j.w. ale tylko dla palacych

heh
nie ma problemu wymysle troche misji i bedzie cacy :>
Cytat:
Heh, fakt faktem Aerie nam niepotrzebna
:evil:
jestem dowcipna mode on?

to ja przyjmuje zlecenie na postac Vilkatli - kto da wiecej? :>
Cytat:
Jeśli drużyna przewiduje ograniczenie składu do 6-osobowego, z miłą chęcią wymienimy rasistę na 'pieknego i silnego' Smoka
hehe, smok Wam zabierze 2-3 druzynowe sloty ;)

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-05-25, 23:49   

No ja tyż bym chętnie zagrał.
"W miastach jest zawsze pelno zła i zepsucia..." - i dobrze :lol:

Coincidence 

Wysłany: 2005-05-30, 13:23   

Leon Zawodowiec napisał/a:
to ja przyjmuje zlecenie na postac Vilkatli - kto da wiecej?

Za żywą? W takim razie zapas całego światowego alkoholu + samonapełniająca się puszka Żywca.

Vil napisał/a:
Zostaw Amona
On tylko tak strasznie wygląda, ale w gruncie rzeczy porządny z niego chłop, i wypić potrafi

I to mówi druidka z konkurencyjnej drużyny... Chłop, i owszem. Ale zły!!! Zaczynam dostrzegać zalety true neutral charakteru - możesz pić z każdym i nie stracisz profesji ( upadły łowca - nieprzyzwoicie się kojarzy ).

Vilkatla
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-05-30, 13:56   

@Coin - wg. charakteru powinnam mieć bardzo podobne nastawienie do skrajnie dobrych, jak i do skrajnie złych :>
I chociaż w FR true neutral raczej wstawia się za dobrymi, nie kwestionuje jednak sensu i potrzeby istnienia tych złych... a także ich towarzystwa :]
Równowaga ponaqd wszystko :>

Cytat:
Za żywą?

Nie ma szans... Żywcem mnie nie weźmiecie (wolę Okocim hyhy)
Na martwą też nie licz za bardzo... Nasza Ae... no wiadomo o kogo chodzi... nie nadaje się raczej na zimnokrwistego skrytobójcę... :lol:

Cytat:
zapas całego światowego alkoholu + samonapełniająca się puszka Żywca.

:?
Wyżej się cenię.

Leon napisał/a:
hehe, smok Wam zabierze 2-3 druzynowe sloty

hehe, podejrzewam, że jeden smok zdziałałby dużo więcej niż 2-3 bezskrzydłe, zastraszone czarownice :P

G@@FY napisał/a:
Wolę luźny(śmieszne mieszanie wątków z naszego świata np: Książe Bush natarł na złego maga Sad-dama) ale nie w stylu radosnoimprowizacyjnym.

O, właśnie o to mi szło :]
Oczywiście że żadnego 'rzygania', bo to dziecinada :x
A jesli chodzi o questy to myslałam raczej o czymś w rodzaju straszliwego czarnoksięznika Riklaunima, albo szalonego inkwizytora Empathy'ego hehe :P Można by wskrzesić ideę ze starej BRki i walczyć z krwiożerczym klanem Dzieci Bhaala, albo robić radosne najazdy na Zapomnianą Wyspę :]
Zresztą wszytsko jedno - żeby to tylko za poważne nie było.

Coincidence 

Wysłany: 2005-05-30, 14:10   

Vil napisał/a:
Wyżej się cenię.

Kobieta... Nie chodzi o to, jak ty sięcenisz, tylko jak Leon cię ceni... No, jeśli sama się złapiesz i dostarczysz mi, to ponegocjujemy o cenie...

Vil napisał/a:
Można by wskrzesić ideę ze starej BRki i walczyć z krwiożerczym klanem Dzieci Bhaala, albo robić radosne najazdy na Zapomnianą Wyspę

Zatem - bracia, siostry, i ty Vilkatlo - dość już rażącej dominacji ze strony Nieprzyjaciół! Nadszedł kres naszej cierpliwości, naszej tolerancji - zakrzyknijmy razem jednym głosem - precz słuzalczym psom kapitalizmu! Niech jedność socjalistycznej myśli towarzyszy Leona i Vilkatli prowadzi nas w walce o pokój do ostatniego wystrzelonego naboju!! Pomożecie?

Odpowiedz do tematu