Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Kim jesteś...
Autor Wiadomość
Coincidence 

Wysłany: 2006-01-02, 10:29   

Nudzilo mi się... poza tym lubięrobić ten teścik

Bóstwo: Hanali Cenanil

Pierwsze słyszę, ale: The Chaotic Good elven goddess of love, beauty, and art ( True ). She is also known as the Heart of Gold and Lady Goldheart. Her followers delight in creation and youth, and work to spread happiness, love, and beauty( Buahahaha! ). Their preferred weapon is the dagger.
Może być sztylet. Irytowało mnie, że za każdym razem jak bard wychodził mi na primary ( a charakter wychodził na NG ), automatycznie podpinało mi pod bóstwo Oghmę ( jestem szprytnym i cwanym bardem i zajrzałem do kodu ); a tego pana to ja mam w moim zgrabnym tyłku, że tak się wyrażę. Afrodyta jak najbardziej.

Charakter: Chaotyczny Dobry

Lawful Good ----- XX (2) Pytania były stronnicze - chociaż LG = Arkadia, w życiu; ale LG = Niebiański Szczyt, ujdzie. Mam w sobie trochę z devy, a ze skrzydłami mi do twarzy :]
Neutral Good ---- XXXXX (5)
Chaotic Good ---- XXXXXXXXXX (10) Cytat na dziś: spontaniczność jest istotą przyjemności.
Lawful Neutral -- (-6) Nie lubimy praw, zwłaszcza tych sztywnych; i tak policjantem ani księdzem nie zostanę.
True Neutral ---- (0) Dupa, nie druid. Jak ktoś myśli, że będę się rozczulał nad obiadem, że tyle musiał wycierpieć, zanim trafi do mnie na talerz, to jest w błędzie. "Prawdziwe zło, to takie, które niczemu się nie przysłuża". Lucyfer.
Chaotic Neutral - (0)
Lawful Evil ----- (-2) Fucking Baator - nie przepadam za praworządnością w neutralnym i złym wydaniu. Dura lex, sed lex? Oj, nie :[
Neutral Evil ---- (0) K^#$%, jak ja nie znoszę tego charakteru; nienawidzę Szarych Pustkowi - jakim cudem tylko 0?
Chaotic Evil ---- (-1) Już wolę Otchłań, niż powyższe. Pytania były stronnicze.

Rasa: Elf

Human ---- XX (2)
Half-Elf - XXXXXXXXXX (10)
Elf ------ XXXXXXXXXXXX (12) I ani słowa o pedałach :>
Halfling - (-2) Siedzący tryb życia? Ogródek warzywny i dziewięć posiłków? Bleee
Dwarf ---- (-8) To chyba przez to piwo.
Half-Orc - XX (2) :| Widzisz to, Amon? Za jakie grzechy?
Gnome ---- (-1) Zacytuję pewnego półorka:

Amon napisał/a:
MŁAHAHAHAHAHAHAHA widzisz to Grzebul? HAHAHA

Może nie ten rozmiar, co w przypadku Amona, ale idea jest ta sama :>

Główna klasa: Bard
Klasa drugorzędna: Łowca

Fighter - (0)
Ranger -- XXXXXXX (7)
Paladin - X (1) Pytania BYŁY stronnicze; ostatni raz to powtarzam.
Cleric -- (-3)
Mage ---- (-1) Czyli nie mogę mieć chowańca ;(
Druid --- XXX (3) Nie liczy się, bo nie mam neutralnego charakteru; z dwojga złego wolę jednak zostać druidem niż paladynem.
Thief --- (-1)
Bard ---- XXXXXXXXXXXXXX (14)
Monk ---- (-2)

Cechy

Siła: 11:?: ( przy założeniu, że 10 to przeciętna :> )
Zręczność: 7:?: 9:?: Zależy, od stopnia koncentracji, bo jak się rozmarzę...
Kondycja: 8 - znam gorszych
Inteligencja: Do Einsteina mi daaleko, ale nie dziw, bo z int. logiczną jest u mnie naprawdę źle; za to z emocjonalną, społeczną czy artystyczną jest wysoko ( z czego się cieszę i z Albertem się nie zamienię, no fucking way! ); biorąc pod uwagę inny test na typy inteligencji i uśredniając jego wyniki: 14. Uff...
Mądrość: Jedynym źródłem, na jakie mogę się powołać, to szkoła; ale dziwnym zbiegiem okoliczności moje zainteresowania, które z ochotą zgłębiam z wymogami tematycznymi ogólniaka pokrywają się w naprawdę drobnej części ( biologia: 4 na koniec [ na skutek kilku nieszczęśliwych zbiegów okoliczności :> ], historia: też 4 się szykuje na półrocze, WOS - ee, od kiedy w moje brązowe oczęta rzuciło się, iż mój podręcznik [ wyd. Operon :> ] jest narzędziem debilnej propagandy rodem z PRLu już do niego nie zaglądam, tak więc oceny z teorii mam raczej dostateczne; ale z obiektywnych testów [ true, obiektywnych :> ] takich jak choćby próbna matura z WOSu wychodziło ok. 75%, czyli załapuję się na 4; ponadto z rosnącym wraz z każdym tygodniem zainteresowaniem czytuję Politykę czy Forum, tak więc od tej strony też nieco jestem zorientowany; polski - nie wiem, bo nie mam w tym roku ani jeden oceny :P - ale maturę próbną jakoś wypociłem [ dosłownie ] i to jako jeden z lepszych bodajże; ale nie pytaj mnie o ogólną teorę, odrodzenie i oświecenie to jedno i to samo ) i ogólnie muszę stwierdzić, że to, co aktualnie muszę się nauczyć absolutnie mnie nie interesuje. Odwrotnego zjawiska nie zaobserwowałem. A jeśli brać średnią na świadectwie za poziom wiedzy, to I LO [3,5]; II LO [3,1]. Średnio. Niech będzie 10, i tak nie będę kapłanem.
Charyzma: Bard musi mieć charyzmę, tak? :> Teoretyczne minimum dla tej klasy to 15, ale uwzględniając fakt, iż Leon przyznał sobie 18, a mnie w przypadku tej cechy do Leona daleko ( a mam starać się być realistyczny ), więc ocenię siebie w porywach ( uwzględniając mój dzisiejszy dobry humor i fakt, że jeszcze nie pogasili tych cholernych lampek na ulicach ) na 12 - bo jak się uśmiechnę ładnie, stanę prosto i zacznę mówić wyraźnie to, hm, nie jest źle. Ale to tylko wtedy, gdy się chce ( czytaj: jest taka potrzeba, czytaj: zależy, dla kogo ), a zwykle się nie chce i sprawiam raczej nieciekawe wrażenie; ale w sumie ostatnio naprawdę sporo rzeczy leży mi koło pióra, a dbanie o ogólnie pojętą charyzmę w sensie wyglądu zewnętrznego w czasie chodzenia do szkoły także to owych rzeczy należy. Potrafię przez dwa tygodnie jednocześnie spać i chodzić w tej samej koszulce, wkładając przy wyjściu z wyrka na siebie te same od dwóch tygodni spodnie i bluzę, jednocześnie pomijając takie zabiegi jak golenie ( NIE CIEPIĘ :! ) i czesanie się ( -"Maciek, ty brodę zapuszczasz?" -"Hm?" -"No, co kto lubi..." ). Zatem określenie "w porywach" dla Coin->charyzma->12 jest jak najbardziej adekwatne. Na co dzień ( czytaj: nie chce się ) stawiałbym na 6.

Umiejętności

Awersja do golenia - heh, patrz powyżej. Na co dzień obnoszę się ze szczeciną, której może i nie widać, ale w dotyku jest mocno wyczuwalna -> minusy do charyzmy i hippisowskie wrażenie.
Schizoidalno-paranoidalna osobowość - ponoć uleczalne; powoduje raz na [poziom charyzmy podzielony na dwa] tygodni kilkugodzinny wzrost, ee, realistycznego spoglądania na świat->optymizm mode off.
Wewnętrzna zmysłowość - brak ograniczenia w postaci nadania sensu myślom/wspomnieniom poprzez stymulację śladów pamięciowych z pomocą słów ( brzmi ładnie ;) ).
Synestezja - w połączeniu z tym powyżej nie muszę brać LSD jeszcze przez długi czas.
Szczęście ( :?: ) - zwykle w mniejszych sprawach.
Wiara w zbiegi okoliczności - dla Tymory nie jestem niewierzącym, a lojalną opozycją ( są wyjątki, jakżeby inaczej :P )
Awersja do religii monoteistycznych i fatum - spore minusy do reakcji przy rozmowie, często powoduje konflikty z osobami wyznającymi daną wiarę; taki wróg rasowy, z racji klasy ( łowca ).
Przywiązanie do przedmiotów - ulubione: koszulka z czupryniastym aniołem, dżinsowe spodenki z ciemną łatą na tyłku ( przez co wyglądam, jakbym narobił w majty ), dwudziestolenie wojskowe skarpety ( najwygodniejsze na świecie ), piórnik ( ten sam od czwartej klasy podstawówki ), szczotka do włosów z kwiatuszkami. Poza tym sporo rzeczy, do których mam sentyment.
Umiejętność tworzenia dłuższych zdań tudzież upodobanie do wielokropków - na podstawie z polskiego ( matura próbna ) tekst minimum 250 słów zajął mi siedem zdań; w normalnym tekście multum przecinków, średników i nawiasów wszelakiej maści.
Zdolność do wykrywania, gdzie wstawić przecinek - jak w nazwie.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2006-01-02, 13:48   

Coin napisał/a:
Bóstwo: Hanali Cenanil

Pierwsze słyszę

To jest elfia odpowiedniczka Sune (bognii piękności, milosci i sztuki). Oba bóstwa pozostają w sojuszu.

Elfia bogni różni się od ludzkiej tym czym różni się elf od człowieka :)

W Everasce miejscem zawiązania (rzucenia czaru) Mythal'u jest pomnik tej bogini :)

Valen

Wysłany: 2006-01-11, 20:27   

Hihi ja se tez zrobie

Law & Chaos:
Law ----- (-10)
Neutral - XXXXXXXX (8)
Chaos --- XXXXXXXXX (9)

Good & Evil:
Good ---- (-1)
Neutral - XXXX (4)
Evil ---- XXXX (4)

Race:
Human ---- XX (2)
Half-Elf - XXXXXXX (7)
Elf ------ XXXXXX (6)
Halfling - (-1)
Dwarf ---- (-6)
Half-Orc - (-3)
Gnome ---- XXX (3)

Class:
Fighter - (0)
Ranger -- (-2)
Paladin - (-6)
Cleric -- (-4)
Mage ---- XXX (3)
Druid --- (0)
Thief --- XXXXXX (6)
Bard ---- XXX (3)
Monk ---- XX (2)

Cechy:
SIŁ: 15
ZRĘ: 17
KON:9 (przez papierosy :P )
INT: 14
MĄD: 9 (nie bede sie oszukiwac nie wiem zbyt wiele :P )
CHA: 18

Malowanie rysowanie

Śpiewanie (raczej pod prysznicem :P )

Namawianie i manipulowanie ludzmi

Gimnastyka

[Valen 22 XII 2004r.]

Horus 
Moderator

Wysłany: 2006-01-11, 22:23   

Uświadamiając sobie, jak dumnym chamem jestem (nawet ponad honor), iż zdarza mi się działaś cholernie instynktownie, jednak z zachowaniem kodeksu i zasad, własnych zasad, nie prawd przyjętch ogólnie, zrobiłem test raz jeszcze. Kilka zasadniczych zmian.

Straceniec, gniewny syn Natury, oszukującym się własnym okrucieństwem, próbującym ukryć swoje wyrzuty, swoją litość, swoje elfie człowieczeństwo, którego boli jego skrywany idealizm, artyzm duszy, uwielbienie muzyki i sztuki. Może powinienem być zły...? Może nie... :> Neutral, w pełni.

Kilka teoretycznie błachych zmian. W efekcie postacią mi najbliższą byłby Mani, z Braterstwa Wilków, z lekką domieszką artyzmu. Podobieństwo w ideologii, filozofii, jest podobne. Może za wyjątkiem gniewnej i dumnej postawy.

True Neutral Elf

Ranger Bliżej mi do łowcy, niż do druida...

Bard Wrodzone zamiłowanie do sztuki, poezji i piękna owocuje.

Follower Of Silvanus
Silvanus? Czcić mógłbym jedynie kobiecą boginię, choć ten, nieingerujacy w moje życie, neutralny, przedwieczny byłby wielce prawdopodobny.

Law & Chaos:
Law ----- XXXXX (5) Stałość w uczuciach i postawie, owszem, jednak zbyt małe poszanowanie dla prawa...
Neutral - XXXXXXX (7)Nie, nie chodzi tu o walkę za równowagę, a naturalność, instyntkowność, pewna ignorancja względem cywiliowanych wartości i zawieszenie między prawem a chaosem.
Chaos --- XXXXXXX (7) W dużej mierze, jednak trzymany na wodzy...

Good & Evil:
Good ---- XX (2)Jak powinienem postępować? Piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami. Nie jestem dobrym człowiekiem... jeśli dobro istnieje.
Neutral - XXXXXXXXXXXX (12)Jak wyżej. Kocham ludzi, którzy mnie darzą uczuciem, nienawidzę tych, których mam ochotę i powody nienawidzić.
Evil ---- XXXXX (5)Jestem zły? Bardzo możliwe...

Race:
Human ---- (0)Zbyt nieludzki
Half-Elf - (0)Zawsze czułem się pół-elfem, zbyt ludzkie potraktowanie?Brak przynależności, zagubienie we własnym idealizmie, brak pewności co do własnej tożsamości? Pasuje... :|
Elf ------ XXXXXXXX (9)Jak Coin, ani słowa o pedałach...
Halfling - (-8)Mhahah...
Dwarf ---- XXXXX (5)Po dziadku, krasnoludzie?
Half-Orc - X (1)Zbyt mało
Gnome ---- XX (2)Lekkie zgrzebulenie? :P

Class:
Fighter - X (1)Zbyt mało
Ranger -- XXXX (4)Zawsze się nim czułem, od samego początku...
Paladin - (-2)[size=9]Nigdy...

Cleric -- X (1)Jak wyżej
Mage ---- (-3)
Druid --- X (1)Totalne odruidzenie? Teoria równowagi jest zbyt naiwna, lecz bliskość względem natury... Weird :|
Thief --- (-5)Nie...
Bard ---- XXXX (4)Bardzo... Łatwość w wyrażaniu uczuć, przelewaniu myśli na papier, nadawaniu im kształt, często atrakcyjny...
Monk ---- X (1)Nie...

Bard wygrał z druidem... Łowca nadal króluje.

Umiejętności i jak wcześniej.

Update do cech:
Sił: 14, bez problemu radzę sobie z cieżarami własnej masy, choć rosły nie jestem. Owoc ćwiczeń i odrobiny sportu.
Zr: 16, dobra koordynacja ruchów
Budowa: 12, niezwykle rzadko choruje, ale jestem kiepski w biegu na długie dystanse... z marszem odrobinę lepiej
Int: 16 inteligentny skurwiel, nie inaczej
Mądrość: 15 Wiedza? lol, przecież ta cecha nie determinuje jedynie wiedzy, a rozsądek, wolę, trzeźwe myślenie...
Charyzma: 8/15... Dwa oblicza. Wszystko zależy od chęci...

Coincidence 

Wysłany: 2006-01-12, 11:41   

Valen napisał/a:
Cechy:
SIŁ: 15
ZRĘ: 17
KON:9 (przez papierosy )
INT: 14
MĄD: 9 (nie bede sie oszukiwac nie wiem zbyt wiele )
CHA: 18

Nie wiem, czy wiesz, Valeniu, ale przeciętną wartością cechy jest 9;
półbogini, jeea! :master:

Son-of-Osiris napisał/a:
Czcić mógłbym jedynie kobiecą boginię

Czcić można tylko kobiety :]
Jestem politeistą... :] Do czasu.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2006-01-12, 21:25   

Bo kobiece boginie po za tym że można czcić to mozna jeszcze.... ekhem... co to ja miałem.... mystro? :> ... :D ]:):D

LordDream 

Wysłany: 2006-07-28, 00:39   

Dobra, to teraz ja swój kartonik wrzucę:

Neutral Evil Human Thief Mage
Follower Of Mask

Alignment:
Neutral Evil characters believe in Number One. Their personal gain takes precedance over all else, and they will work with whomever necessary and whatever institutions necessary to further their own goals.

Race:
Humans are the 'average' race. They have the shortest life spans, and because of this, they tend to avoid the racial prejudices that other races are known for. They are also very curious and tend to live 'for the moment'.

Primary Class:
Thieves are the most roguish of the classes. They are sneaky and nimble-fingered, and have skills with traps and locks. While not all use these skills for burglary, that is a common occupation of this class.

Secondary Class:
Mages harness the magical energies for their own use. Spells, spell books, and long hours in the library are their loves. While often not physically strong, their mental talents can make up for this.

Deity:
Mask is the Neutral Evil god of rogues, thieves. He is also known as the Lord of Shadows. He appears as a lithe man, shadowed, wearing dark clothing. His followers believe in stealth and wariness. They wear black and gray clothing, and carry weapons and armor similar to that of a thief. They frequently wear masks to conceal their identity. Mask's symbol is a dark, checkered mask.

Detailed Results:

Alignment:
Lawful Good ----- (-3)
Neutral Good ---- (-1)
Chaotic Good ---- (-2)
Lawful Neutral -- (-2)
True Neutral ---- (0)
Chaotic Neutral - XXX (3)
Lawful Evil ----- XXX (3)
Neutral Evil ---- XXXXXX (6)
Chaotic Evil ---- XXXXX (5)

Race:
Human ---- XXXXX (5)
Half-Elf - (-8)
Elf ------ XXX (3)
Halfling - XXX (3)
Dwarf ---- XXXXX (5)
Half-Orc - (-4)
Gnome ---- XXXXX (5)

Class:
Fighter - (-1)
Ranger -- (-4)
Paladin - (-7)
Cleric -- (-1)
Mage ---- XXXXXX (6)
Druid --- (-2)
Thief --- XXXXXXX (7)
Bard ---- XX (2)
Monk ---- (-1)

Statystyki??

Siła: 13- swoją masę dam radę wycisnąć;
Zręczność: 17- mało kto potrafi wyczyniać tyle cudów na drążku i innych przedmiotach do gimnastyki co ja;
Budowa: 15- qwpływ biegania na długie dystanse;
Inteligencja: 16-miałbym więcej, jakbym nie był leniem;
Mądrość: 7- wrodzone roztargnienie
Charyzma: 16- nie mam problemów się z nikim dogadać (choć czasami wymaga poświęceń)

Umiejętności:

Ciche poruszanie się (ach ta przyjemność zachodzenia koleżanek od tyłu :D ), Wrodzony sadyzm (uwielbiam wszystkich męczyć), Skłonność do kawałów, Wielki pech (nie trzeba wyjaśniać), skłonność do wpadania w samouwielbienie 2k20 sekund

Broń to oczywiście nóż do masła +5 z 15% szans na podcięcie komuś/sobie (niepotrzebne skreślićZ) żył :D

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2006-07-28, 01:59   

Cytat:
Inteligencja: 16-miałbym więcej, jakbym nie był leniem
inteligencja chyba niespecjalnie zalezy od lenistwa ;)

LordDream 

Wysłany: 2006-07-28, 08:59   

Jak to nie?? Jeżeli starasz się ją trenować, to się rozwija do pewnego momentu.

Horus 
Moderator

Wysłany: 2006-07-28, 14:05   

Jednym bogowie dają, innym tylko pokazują :] Ja jestem leniwy, a bywam cholernie inteligentny... imo z ćwiczeniem inteligencji jest ciężko, prędzej mówiłbym tu o logicznym myśleniu.

[ Dodano: 28.07.2006 14.06.07 ]
Offtop się zaczyna.

Yarpen 

Wysłany: 2006-07-28, 20:23   

No to u mnie w teście było:

Alignment:
Neutral Evil characters believe in Number One. Their personal gain takes precedance over all else, and they will work with whomever necessary and whatever institutions necessary to further their own goals.

Race:
Dwarves are short and stout, and easily recognizable by their well-cared-for beards. They are hard workers, and adept at stonework and engineering. They tend to live apart from other races; generally in deep, underground excavated systems, and as such tend to be distant from other races.

Primary Class:
Thieves are the most roguish of the classes. They are sneaky and nimble-fingered, and have skills with traps and locks. While not all use these skills for burglary, that is a common occupation of this class.

Secondary Class:
Fighters are the warriors. They use weapons to accomplish their goals. This isn't to say that they aren't intelligent, but that they do, in fact, believe that violence is frequently the answer.

Deity:
Mask is the Neutral Evil god of rogues, thieves. He is also known as the Lord of Shadows. He appears as a lithe man, shadowed, wearing dark clothing. His followers believe in stealth and wariness. They wear black and gray clothing, and carry weapons and armor similar to that of a thief. They frequently wear masks to conceal their identity. Mask's symbol is a dark, checkered mask.

Dobra, to było z tego generatora. No to ja powiem, kupa mości panowie.

a) Neutralny zły to dobry charakter dla mnie - tutaj się zgodzę...
b) Krasnolud. No Yarpen był krasnoludem, ale z 192 cm. wzrostu w wieku 16 lat to będzie ciężko :)
c) Złodziej?! Kurde no... ja tam tylko parę razy wspomniałem o ciosie w plecy komuś na do widzenia! A oni już złodziej. Na pierwszą bym dał Kapłan, na drugą może... upadłego łowcę. Albo Pijanego Mistrza - po pijaku cuda wyprawiałem :?
d) Mask... no od biedy może być, ale preferuję Abbathora!

To teraz cechy Yarpena.

Siła 16 (od 10 roku życia przy łopacie, to co myślicie!)
Zręczność 8 (Straszna ze mnie łazęga)
Kondycja 17 (w biegach nie jestem za dobry [płaskostopie w dzieciństwie] ale robić bez tchu umiem i jeść nie jem dużo. Poszalejemy!)
Inteligencja 8 (no mówią, że bystry jestem, ale to bardziej na chłopski rozum niż wyuczone)
Mądrość 14 (z jednej strony nauka mi idzie na chłopski rozum, to życiowy nieudacznik)
Charyzma 11 (tutaj to samo.. z jednej strony zagaduję nauczycieli bez problemu, ale łatwo wpadam w gniew :mlotek: )

Zalety:
* Zapał - potrafię długo pracować na nawet małe sukcesy
* Urok (?) - mimo ekhem... nie zawsze najlepszej urody łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi. no i co ważniejsze nie jestem uznawany za ogra :>
* Koza - wyznaję Mroczną Koze. To mówi samo za siebie!

Wady:
* Gbur
* Prostak
* Nietowarzyski
* Nietolerancyjny
* Klnie
* Pije za dużo
* Do najpiękniejszych ludzi nie należę
* Agresywny

Umiejętności:
Mechanik ciągników - :-> Nawet mi wychodzi, we wsi pomagam.
Tłumacz - no co! nawet mi idzie!
Tłuczenie po mordach

Horus 
Moderator

Wysłany: 2007-01-12, 18:01   

Inna wersja, tendencyjna w... inny sposób :]

Bard!
Victory! You scored -9!
Lover. Fighter. Wanderer. You're a bard. You live to create art. Whether you are a writer, an actor, a musician, or a little bit of all, you are always expressing yourself. Your parents probably told you to get a haircut, straighten up and get a damn job but you're not having any of that! Your friends dig you because you are entertaining and you make them feel pretty awesome. However, you are still trying to find a way out of your parent's basement. Wyld Stallions rule!

Huzi 

Wysłany: 2007-11-25, 00:11   

Chaotic Good Elf Fighter

Alignment:
Chaotic Good characters are independent types with a strong belief in the value of goodness. They have little use for governments and other forces of order, and will generally do their own things, without heed to such groups.

Race:
Elves are the eldest of all races, although they are generally a bit smaller than humans. They are generally well-cultured, artistic, easy-going, and because of their long lives, unconcerned with day-to-day activities that other races frequently concern themselves with. Elves are, effectively, immortal, although they can be killed. After a thousand years or so, they simply pass on to the next plane of existance.

Class:
Fighters are the warriors. They use weapons to accomplish their goals. This isn't to say that they aren't intelligent, but that they do, in fact, believe that violence is frequently the answer.

Detailed Results:

Alignment:
Law and Chaos:
Law ----- (-3)
Neutral - XXXXXX (6)
Chaos --- XXXXXXXXX (9)

Good and Evil:
Good ---- XXXXX (5)
Neutral - XXXX (4)
Evil ---- (-1)

Race:
Human ---- (-1)
Half-Elf - XXXXXXX (7)
Elf ------ XXXXXXXXXXX (11)
Gnome ---- XXX (3)
Halfling - XX (2)
Dwarf ---- (-2)
Half-Orc - XXXX (4)

Class:
Fighter -- XXXXXXXXXXXXX (13)
Barbarian -XXXXXXXXXX (10)
Ranger --- XXXXXXXXXXXX (12)
Monk ----- XXXXXXXXXXXX (12)
Paladin -- XXXXXXXXXXXX (12)
Cleric --- XXXXXX (6)
Mage ----- X (1)
Druid ---- XXXXXXXXX (9)
Thief ---- (-4)
Bard ----- XXXXXXXX (8)

Nawet mi odpowiada, jednak zawsze utożsamiałem się z pół elfem.
Współczynniki (według mnie ;) )
Siła: 12
Zręczność: 14
Kondycja: 15
Mądrość: 16
Inteligencja: 10
Charyzma: 8-) no dobra... 10

Umiejętności:
parę przydatnych rzeczy...

Horus 
Moderator

Wysłany: 2008-12-08, 18:27   

Ma ktoś działającego linka do tego testu? Bo jakoś mnie tak wraz powrotem naszło... :roll:

Odpowiedz do tematu