Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Komixy
Autor Wiadomość
dhorin

Wysłany: 2005-11-06, 13:32   

No, w zasadzie to tak... :P ale w ogole nie wiem czy ja bede to rysowac

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-11-08, 23:18   

Świetny pomysł ;)

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

dhorin

Wysłany: 2005-12-22, 22:09   

taaaa... juz z tym koncze nie che mi sie

Grzebul
Admin

Wysłany: 2006-01-11, 21:15   

Od dłuższego czasu już czytuję Shitodruk
Fajna kreska, inteligentny komiks :wink:
Szkoda tylko, że w formie bloga, podobnie jak mój faworyt Boli :)

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2006-01-11, 21:52   

Ja aktualnie czytam Ke? i kokoart. Ke? jest genialne ;) co prawda nie zaawansowane graficznie, ale dzięki temu wychodzi często :) Kokoart może być, fajna kreska [co prawda pomysł z kolorami trochę bezsensu, wcześniej było lepiej] często fajne dialogi. Problem to do, że okazuje się co tydzień i często w formie zastępczego artu...

Co do Losuxa to już nie to samo [a wręcz dno] jak rysował PFreak...

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Zapi

Wysłany: 2006-01-12, 13:39   

No na feriach czyli jutro (po jutrze) rejestruje sięna forum LOSUX'a i ochrzaniam tego idiotę co "rysuje". Frajer jest do dupy.

Karanith

Wysłany: 2006-01-12, 17:21   

Orzecho napisał/a:
Ke? jest genialne

Słusznie prawisz, Ke? to moim zdaniem najlepszy polski komix netowy (poza tym, dizęki niemu dodałem parę filmów do listy tych, które muszę obejrzeć :P ).

Orzecho napisał/a:
Co do Losuxa to już nie to samo [a wręcz dno] jak rysował PFreak...

Denney był nawet za czasów PFreaka (pierwsza 1/3 była rzeczywiście świetna, ale co było potem - szkoda gadać).
Polecam natomiast www.nobaka.7u.pl - większość odcinków mnie rozśmiasza(ła?) niemal do łez.

Grzebul dawno temu napisał/a:
Bardzo Odważni Bohaterowie, czasem infantylne, ale w sumie fajna parodyjka D&D

Warhammera :wink:

Grzebul
Admin

Wysłany: 2006-01-12, 17:56   

Karanith napisał/a:
Ke? to moim zdaniem najlepszy polski komix netowy (poza tym, dizęki niemu dodałem parę filmów do listy tych, które muszę obejrzeć)

True :)

Karanith napisał/a:
Warhammera

On jest na Warhammie, jednak kiedyś wydawało mi się, że nabija się z D&D. Teraz mi się wydaje, że on nabijał się wogóle z kwiatków z sesyj RPGowych ;)
(to tak żeby nie było, że jestem ignorantem systemowym :P )

Hergath 

Wysłany: 2006-01-12, 22:43   

http://www.daily.art.pl/index.php?
Bardzo dobry komiks, dojrzaly i madry. Co do kokoartu, kiedys cos w sobie mial, teraz czytam z rozpedu, kreska sie zryla strasznie, kolor niepotrzebnmy, kociak od dlugiego czasu wyglada z ryja jak malpa, upadek imho. Boli, szmira, fajne rysunki ale szmira dla niewyzytych masturbatorow. Bumelant.com, sporadycznie aktualizowane, raz na tydzien, ogolenie lepszy rysunek niz tresc ktora moze i niezla, ale tak powoli i stoplatkowo kielkuje ze szok, stary bumelant i flovi chyba lepsze od death i tantiego. Ke? Moze byc, choc cos w tym komiksie jest nie tak, nie kumam co, ale cos jest. Losux, no commento. CMD, slaby, dziwny rysuenk, tresc obfita w realistyczne dupeczki, ale jakos mnie nie rusza, na pokladize kupa inny7ch komiksow. Menele.com, niszcza mnie za kazdym razem, mistrzostwo. Paski.org, jada na prestizu i co jakis czas dobrym pasku, wlasciwie przewazajaca wiekszosc to dobre paski, ale to nie to samo co startery, byly boskie, bardzie upodabnaiajcee stylem do skarpeta.kurde.pl ktora mnie obzygala kozacko kiedys. Dziwne tabletki, szmira, chala, dziadostwo. Balonik Eustachy czy konstanty, czasem zagladam, ale nawigacjakoszmarna, sporadyczny aktual, i wogle chyba moral nad wyrost samej autorski, takie odnosze wrazenie, chyba kolezanka za malo wodki pije. Zmiana epsylon, fajne, nic po za tym, nigdy nie aktualizowane, monotematyczner, ale ok. Fuck! Gicior, musze zaraz sprawdzic bo nie bylem tam od 3 miechow. To pare opinni, ale komiksow jest duuuuuuuuuuuuuuzo wiecej.[/quote]

Grzebul
Admin

Wysłany: 2006-01-23, 08:20   

@Mike
Może pytanie trochę infantylne, ale czy to Ty narysowałeś ostatni pasek dla Ke? :D

Zapi

Wysłany: 2006-01-23, 10:05   

He he Mike??czy to naprawdę ty??

Mike

Wysłany: 2006-01-23, 11:01   

Z przykrością musze zaprzeczyć, ale to nie ja :) Ale nie rozpowiadajcie tego :p

Zapi

Wysłany: 2006-01-23, 11:40   

Mike napisał/a:
Ale nie rozpowiadajcie tego :p

:? zdecyduj się... :P

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2006-01-23, 12:20   

O ile pamiętam to wcześniej też było coś narysowane przez Mike'a...

W ke? był też cytowany Sydney Polak :D

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2006-02-01, 16:39   

Po pierwsze: wreszcie otworzyło swe podwoje Polskie Centrum WebKomiksu prowadzone między innymi przez KMH'a.

Po drugie: W tym centrum pojawił się wywiad z Konradem Okońskim twórcą kokoartu.

Jvegi

Wysłany: 2006-02-01, 17:07   

koko w powyższym wywiadzie napisał/a:
Forum - na samym początku muszę wyznać, że fora to dla mnie zło wcielone. Niezwykle trudno znaleźć forum o wysokiej kulturze dyskusji, na większości na których bywałem, raczej komiksowych, głównie obrzucano się błotem i mięsem.

Biedny mały człowieczek :P Chociarz fakt ,że wiele for internetowych to są po prostu wywłoki :>

PS: Czemu w bazie komiksów nie ma linków do nich :| ?
Orzecho--> linki do komiksów nie działają.
Should ever be forgot.
Ostatnio zmieniony przez Jvegi 2006-02-01, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2006-02-01, 17:28   

Ma złe doświadczenia :)

Do czego linków? Do for czy kokoartu? ;) Strona dopiero zaczyna swoją pracę, więc nie wszsytko może działać jak trzeba...

Piaskowy

Wysłany: 2006-02-23, 22:21   

niesamowity komiks poczytajcie :D

Grzebul
Admin

Wysłany: 2006-02-23, 23:25   

Hehe słodkie :)

Wie ktoś czemu kekomiks nie działa? Przemiósł się gdzieś i nic nie wiem, czy co?

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2006-02-24, 15:13   

No właśnie. Może kmh z gonzem przenieśli na inny serw i zapomnieli odnośniki zmienić....

Piaskowy napisał/a:

niesamowity komiks poczytajcie

Bjutiful :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Dun Dare 2006-02-24, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu