Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Komixy
Autor Wiadomość
Lord Pawello 

Wysłany: 2007-02-11, 08:30   

Gone with the Blastwave - całkiem fajny komiks. : )

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-02-11, 22:14   

Faktycznie fajny, i go dołączyłem do zakładek :)
A tak pozatym? I najlepiej polskie :>

Zapi

Wysłany: 2007-02-12, 17:30   

A Quartz Bead ;]

Horus 
Moderator

Wysłany: 2007-02-12, 17:55   

http://themovie.mylog.pl/

Tematyka filmowa.
(Autor lubi 'Fight Cluba' 8-) )

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2007-02-17, 16:24   

Cytat:
A Quartz Bead

Czytam, ale i tak tęsknie za kokoart ;]

Ja ostatnio, tak jak na początku byłem na stawiony do komiksu nie zbyt przyjaźnie, polubiłem bugcity.pl Wulgarne, miejscami głupie, ale przeważnie śmieszne. Jakiś czas temu przeglądając toplisty polskich e-komiksów natrafiłem na http://mei.go.pl/ - na razie fabuła etc. nie powala [co nie znaczy, że jest zła], ale warto zajrzeć z uwagi na staranność i dokładność wykonania.

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Coincidence 

Wysłany: 2007-03-02, 23:39   

Orzecho napisał/a:
Czytam, ale i tak tęsknie za kokoart ;]

Nie tylko ty :| Miejmy nadzieję, że te pojedyncze wrzucone ostatnio rysunki okażą się zapowiedzą czegoś więcej :]

Lord Pawello 

Wysłany: 2007-03-03, 09:23   

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to RotflPG wrócił.

Huzi 

Wysłany: 2007-03-04, 22:07   

www.demland.info

A konkretnie komiks Mnichu! Zakończony (niestety), genialny, 120 odcinkowy, prześmiewczy itd... itp... etc...
Ogólnie polecam. Dowiecie się jak wygląda kościół za kulisami ;)
Poza tym na stronce jest jeszcze parę innych jak np. Family God. Jednak ludziom którzy nie zniosą żartów z religii nie polecam.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-03-05, 00:04   

Heh widmo Dema powraca :)
Autor Mnicha był na poprzednim wcieleniu tego forum forumowiczem, jednak porzucił występną ściężkę rozwoju poprzez dyskusję na rzecz sztuki.
Mi tam się Mnich nigdy nie podobał, z takich typowo bazgrołowych komiksów to tylko Bundz był dla mnie całkiem fajny :) Możliwe jednak, że tylko ze względu na Kozę i Mrok

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2007-03-05, 02:01   

Grzebul napisał/a:
Heh widmo Dema powraca :)
Autor Mnicha był na poprzednim wcieleniu tego forum forumowiczem, jednak porzucił występną ściężkę rozwoju poprzez dyskusję na rzecz sztuki.

True true :)

E tam Grzeb... Mnichu wymiatał. Family God tyż... :P
A jeśli bazgrołowy ci nie leży to oblukaj Bossi&Bosso. Dem pisze scenarki... Vigor rysuje (Tak tak... Swoją drogą addicted klimatem wymiata)
Strip rastamani mnie zabił.

Huzi 

Wysłany: 2007-03-05, 19:10   

Gadu-gadałem trochę z Demem. W najbliższym czasie możecie się spodziewać jego powrotu ;]

Yarpen 

Wysłany: 2007-03-06, 10:55   

Jeżeli chodzi o preferencje, najbardziej mi odpowiadają te największe (populista ze mnie) - Kokoart, Bundzioch i BugLife. Każdy z nich jest unikalny :) Kokoart to niesamowite rysunki, fajna fabuła - może dlatego, że część niektórych z problemów dotyczą większości licealistów ;) Bundz to ostra jazda bez trzymanki ;) A BugLife? Świetny, prześmieszny, nabijający się z wszystkich i wszystkiego z czego tylko się da. Obrywa się ziomkom, gangsta, szmatom... przy okazji jest też zaje****** ciekawie :] Z zagranicznych czytałem głównie The Order of the stick.

Hm... skopiowałem sobie prawie cały Kokoart na kompa (oprócz niektórych, początkowych artów które były słabe). W JPEGach ma to razem 25 mega. Jeśli ktoś chce - mogę przesłać. Tylko czy ktoś podjąłby się takowej misji względem Bundza and spółki? :] Bo mi się szczerze nie chce - chociaż kocham ten komiks.

*O właśnie. Coin mi coś mówił o odcinkach, które nie są już na stronce. No de facto - bywają pewne "dziury" w fabule - jeżeli ktośby trzymał łapki na takowych, niech prześle.

Odpowiedz do tematu