Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
[Gry cRPG] Zniechęcenie...
Autor Wiadomość
Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-08-14, 21:04   [Gry cRPG] Zniechęcenie...

Od jakiegoś czasu w ogóle nie chce mi się grać w gierki. Niestety dotyczy to także wszystkich gier na IE :/ I to pytanie do Was. Czy Wy też mieliście takie coś, albo macie? Czy to Wam przeszło? Bo tak naprawdę te gry, które mam na kompie leżą w nie używane. A BG mam z powodu "Toremnted Voices".

Czekam na Wasze słowa pocieszenia/beszty/ochrzany itp :P .

Kermit.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-08-14, 23:17   

Ja tam cały czas odczuwam zniechęcenie.. co zacznę w jakąś grę z zapałem, to mi się nudzi gdzieś po 15 minutach :/
Może jestem młody i niecierpliwy, a gdy będę starszy to mi to będzie tak zwisać, że będę grał byle by zabić czas?
Nie wiem :( ..

Sorrow

Wysłany: 2005-08-14, 23:26   

Ja od kiedy moduję i od kiedy znam F2 na pamięć nie jestem w stanie przejść żadnego cRPGa.
Czemu?
Ostatnio nie robią dobrych cRPG w klimatach jakie lubię.
Ostatni cRPG, który mnie wciągnął to BG2.
ToBa przechodziłem na siłę.
in sinister ecstasy eternally I decompose"

Atanael 

Wysłany: 2005-08-15, 20:58   

Najgorsza gra... jaka gralem... - Gorasul... Wylaczylem po minucie szkoda bylo 30 zloty... (Extra Gra - gdyby ktos nie pamietal) Teraz wciagnal mnie Sacred... I jak narazie jedyny rpg ktory gram... acha no i jeszcze wole zalaczyc starego Baldurka;) perelke nad Rpg czy Fallouta... No i jeszcze Deus Exa ale o tymw temacie ktory wlasnie tworze...
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Mike

Wysłany: 2005-08-16, 10:28   

Sacred rpgiem?? :eek: nie wydaje mi sie
ta gra po prostu zawiera elementy rpg nic wiecej
choc nie powiem, bawiła mnie ta gra przez jakis czas, nawet ją przeszedłem półtora raza :D

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2005-08-16, 19:50   

Ehhh.... Zniechęcenie zdarzało się... Teraz po już roku abstynencji od wszelakich gier (z powodów zewnetrznych) wręcz mażę vy znów pograć w Baldurka.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-09-05, 16:46   

Kermit -> każdy tak czasem ma. Ale to przechodzi :)

Gaz_Shenryu 

Wysłany: 2007-07-27, 13:07   

Ciekawy temat, czas go trochę odkurzyć...
W cRPG-i nie mogę powiedzieć, ze nie gram (aktualnie Arcanum. Waham się pomiędzy uznaniem ją za dobrą a wybitną, na osobny temat przyjdzie więc jeszcze czas 8-) ale, jak widac po przykładzie w nawiasie, tylko w dosyć stare.
Dlatego, że prawdopodobnie nowe crpgi na moim sprzecie by rzęziły, ale równiez dlatego, że są po prostu zbyt nudne.
Wiem, że teraz się naraże, ale Baldurs mi się znudził :lol: Tak, tu raczej jest więcej za Baldurem niż za Falloutem, więc popełniam samobójstwo ;)

Hutnuk 

Wysłany: 2007-07-27, 16:46   

<dobrze że temat odkurzyłeś> :)

Ja się przyznam, że też już miałem zupełnie zniechęcenie... Do czasu jak po którejś z burz ostatnich mi wywaliło internet w domu na cały weekend. Zdenerwowałem się i pojechałem do Empiku kupić Neverwintera Diamentową Edycję... (może nie najlepszy wybór powiedzą niektórzy ale wziąłem pierwsze co "w miarę wyglądało")... He he i się wciągnąłem powiem wam tak jak bym drugą crpg'ową młodość przeżywał :D

LordDream 

Wysłany: 2007-07-27, 22:34   

Ostatnio nie ma żadnych porządnych cRPG=ów, temu sie przerzuciłem na zwykłe rPGi i Magica. O niebo lepsze od kompa :]

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2007-07-27, 22:49   

tez tak czasem mam, wtedy wlaczam sobie Fallout 2 i mi stan znudzenia cRPGami przechodzi

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-07-27, 23:48   

Hutnuk napisał/a:
kupić Neverwintera Diamentową Edycję

Właśnie, wytłumaczy mi ktoś czym się różni "czarna" od "białej" i "diamentowej"?
Bo mam chrapkę na to ogólnie :D

Mi się crpgi znudziły baardzo. BG konkretnie, bo ile można.. ToEE ostatnio "prawie" przeszedłem, Icewindów nie ruszę, Never jest nudny, Falałty znam na pamięc...
Czekam tylko, aż "ktoś" mi pożyczy Arcanum :>
Ogólnie od dłuższego czasu cisnąłem Medievala II TW, teraz mam Civilization IV...
Lipa z tymi rpgami bo mało ich i tyle :(

Riklaunim 

Wysłany: 2007-07-28, 01:19   

Ja teraz pogrywam w Wesnoth w sieci :) najlepsze "rozgrywki" to DotG / SurvivalXtreme :)

Hutnuk 

Wysłany: 2007-07-28, 07:10   

Grzebul napisał/a:
Właśnie, wytłumaczy mi ktoś czym się różni "czarna" od "białej" i "diamentowej"

Tajemnica. Mógłbym Ci powiedzieć ale wtedy musiałbym Cię zabić! :P

Tak na serio to czarna i biała to są chyba Neverwintera2 odmiany. Ja mam Diamentową ale to jest Neverwinter1 - z dodatkami Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark, Kingmaker, ShadowGuard i Witch's Wake...

A jaki jest Neverwinter2 nie wiem...

Cytat:
Ja teraz pogrywam w Wesnoth w sieci

No z racji Linuxa też sobie trochę pograłem i całkiem niezłe - grafika nie jest jakaś powalająca ale "grywalność" genialna :)

Yarpen 

Wysłany: 2007-07-28, 11:05   

Cytat:

Jak sobie Ubuntu zainstaluje... to strzeż się o mroczny Rikariuszu, am comin' ;-)

Poza tym to czekam na... Painkillera, po którym zabieram się znowu za Balduriusza ponownie. Ale zrobię sobię postać z własnymi itemami, portrecikiem i będzie ogólnie fajer-glanc :]

Hm.. w jakie ja ostatnio cRPG grałem... Chyba nic, zbyt wiele czasu zabiera mi praca. Ale jak już powiedziałem, dobre czasy nadchodzą - skończy się workin' to zacznie się zabawa.

Riklaunim 

Wysłany: 2007-07-28, 12:17   

Yarpen napisał/a:
Cytat:

Jak sobie Ubuntu zainstaluje... to strzeż się o mroczny Rikariuszu, am comin' ;-)

O łubuntu jest całe polskie forum i społeczność więc jestem bezpieczny ^_^

Yarpen 

Wysłany: 2007-07-28, 12:36   

Chodzi mi o Wesnoth :D Ale już sprawdzałem, raczej nie będe miał już przy Ubuntu takich kłopotów ze sterami jak w SuSe... bo oczywiście się okazało, że SuSe jest jednym z dwóch-trzech systemów na których zainstalowanie oprogramowania do mojej karty od radiówki to sztuka ;>

Lord Pawello 

Wysłany: 2007-07-28, 12:40   

Riklaunim napisał/a:
O łubuntu jest całe polskie forum i społeczność więc jestem bezpieczny ^_^

Yarpenowi chyba chodziło o to, że ma zamiar Cię rozwalić w Wesnotha :P Jeśli tak to ja również zaczynam się szkolić i sobie z wami pogram :)

Ostatni cRPG w jakiego grałem to Might and Magic 7 (przechodziłem po raz 4), a teraz tylko od czasu do czasu włączam na 10 minut Might and Magic 8, ale ogólnie ostatnio przerzuciłem się na erteesy. ;)

Hutnuk 

Wysłany: 2007-07-28, 14:00   

Lord Pawello napisał/a:
Ostatni cRPG w jakiego grałem to Might and Magic 7

Grałem, grałem :] Całkiem przyjemne...

Tak w ogóle to rzuciło mi się kiedyś w oczy w sieci, że brałeś udział w tłumaczeniu Might & Magic 6 :)

PS. 8 część jest imo gorsza od 6 i 7. Co do 9 to nie porównuję bo jest zupełnie inna :)

Lord Pawello 

Wysłany: 2007-07-28, 14:54   

Cytat:
Tak w ogóle to rzuciło mi się kiedyś w oczy w sieci, że brałeś udział w tłumaczeniu Might & Magic 6

Prace dalej trwają, zostało jeszcze z 20 stron, ale idzie dosyć szybko ;) Do końca wakacji damy radę :D Mam nadzieję...

Odpowiedz do tematu