Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
[Fallout 1&2] Pytania i Problemy
Autor Wiadomość
Atanael 

Wysłany: 2005-10-12, 19:50   [Fallout 1&2] Pytania i Problemy

Pomozcie... jak otworzyc w Falloucie te pierd**** drzwi w Toxic Caves?:| przy Smittim? ja jush wszystkim probowalem i dupa... pomocy!
Chodzi o winde ktora sie wlacza rekatorem, i jest obok komputer...Zadanie z uratowaniem Trapera, ktory gdzies zaginal...

Posty przeniesione stąd
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Leizar

Wysłany: 2005-10-12, 20:03   

Potrzebujesz Electronick Lockpick min. Mark I (jest w New Reno tam gdzie gościu ulepsza bronie - schody za szafą - w jakiejś szafie)

Atanael 

Wysłany: 2005-10-12, 20:07   

no ale co dalej? co tam jest na dole :P ?

Godsmack - Voodoo

Iras 

Wysłany: 2005-10-13, 14:12   

Elektroniczny wytrzych, umiejętnosć otwierania zamków, zjeżdżasz na dół i... masz starcie z paroma robocikami uzbrojonymi w wyrzutnie rakiet - dodatkowo jest tam sporo ciekawych rzeczy, jak np. bozar - najlepsza bron cieżka w grze (w całej grze są dwie sztuki - jedna mozna dostać od handlarza bronią w nowym reno, a druga jest właśnie w jaskiniach)

Atanael 

Wysłany: 2005-10-13, 14:23   

Nie prawda mozna tez ukrasc ja straznikom w NCR :P

A tak wogole gdzie jest ta cholerna lalka ktorej potrzebje ten dzieciak Pan NIxon?

Godsmack - Voodoo

Iras 

Wysłany: 2005-10-13, 19:46   

BUHAHAHAH - lalka lezy sobie za domem (czy barem cassydy'ego) nie pamietam dokładnie, w kazdy razie jest za którąś ze scian, tak, ze na pierwszy rzut oka jej nie widać. kształt pudełka.

Atanael 

Wysłany: 2005-10-13, 20:45   

Acha... spoko... ale juz po fakcie dzieciak sobie pojechal :P nie mam dzieciaka, i lalki ---> nie mam klucza francuskiego ---> NIe mam narzedzi ---> Nie mam U Skittera (w Gecko) czesci do samochodu ---> nie mam samochodu :P

Godsmack - Voodoo

Iras 

Wysłany: 2005-10-13, 22:54   

chcesz samochód? dobra - musisz mieć zwykłe obcęgi(łatwo znaleźdź) i klucz francuski - zazwyczaj klucz francuski jest w stercie kamieni - jesli go nie ma tam, to zrób sobie spacerek do sanf francisko - na tankowcu jeden z handlarzy (jest dwóch) zazwyczaj ma na składzie klucze francuskie (czasem ma nawet od razu zestaw narzedzi - ale nie oplaca sie ich brać...) dodatkowo, któryś z tych handlarzy miewa jeszcze odtutk na jet.

Atanael 

Wysłany: 2005-10-14, 10:06   

spoko...:) widzisz, juz mam samochodzik;) w New reno jest w tym sklepie, gdzie electronick lockick :) jest i klucz i narzedzia:) ... Spoko jak bede mial pytania to sie odezwe, tych jedynych rzeczy w grze nie wiedzialem... :P acha a mieliscie buga, gdze u pewnej rodziny, trzeba zlapac kolesia ktory kase ukradl czy cos? :| bierzesz go na Ta gore nie pamietam jak ona sie nazywala, i on tam wykopuje, ta kase i schodzi na dol... I TAM MI SIE ZAWSZE ZAWIESZA lol

Godsmack - Voodoo

Iras 

Wysłany: 2005-10-14, 11:25   

hmmm... buga nie miałam...góra? raczej cmentarz. Szkoda że ci się wiesz, bo dosć ciekawe teksty sa przy nim (<imię> ŁAP - i rzucasz mu minę...)

Atanael 

Wysłany: 2005-10-14, 11:32   

<lol> dobre... Heh... Rozwalilem Metzegera ostatnio odrazu przy pierwszym podejsciu:| ale Mirie mi zabili... zjednej strony to dobrze :P jeszcze jednego czlonka druzyny musze znalezc:D

Godsmack - Voodoo

Iras 

Wysłany: 2005-10-14, 11:42   

jeszcze jednego członka drużyny?
Vic - Nora
Sulik - klamath
Marcus(mutant) - broken hills
(taki jeden ghul) - gecko
Cassidy - kryptopolis przedmieście
Goris(szpon śmierci) - krypta 13
Myron - stajnie
Dogmeat(pies) - losowa lokacja "kawiarenka rozwianych marzeń"
Sparszywiały kundel (nie pamietam jak dokładnie sie nazywał - omijać z daleka, bo przynosi pecha, dodatkowo nie ma co liczyc na to, ze zginie po tym jak mu się kiedys oberwie - ma 700pż i unika walki) - losowa lokacja (nie pamietam nazwy)
pies robot - od doktorka z rnk za przetestowanie pewnej substancji na mutantach
pies robot - navarro

i to chyba wszyscy...
ach w modoc można znaleźć sobie jeszcze męża, albo żonę:] - nie nadają się do niczego

Atanael 

Wysłany: 2005-10-14, 16:31   

Wiem prez przypadek trafilem na "rzone" o lol... i teraz mam zamiar strzelic w abnie ale nie mam skrupulow... kiedys mialem wszystkichz tej bandy procz Pieska...a le to byl tluuuum... a podobno mozna jeszcze przylaczyc na koncu tych trzech zolnierzy co stoja, na warcie w samym wejsciu do enklawy tych trzech w pancerzach wspomaganych...

Godsmack - Voodoo

greg o'hr

Wysłany: 2005-10-14, 20:07   

Atanael napisał/a:
a podobno mozna jeszcze przylaczyc na koncu tych trzech zolnierzy co stoja, na warcie w samym wejsciu do enklawy tych trzech w pancerzach wspomaganych...

mozna-ale nie dolaczyc do druzyny, tylko przekonac ich zeby zaatakowlai razem z toba franka...
sowja droga wiecie jaki jest rekord szybkosci przechodzenia w f2?

21 minut!!!

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-10-14, 20:26   

greg o'hr napisał/a:
sowja droga wiecie jaki jest rekord szybkosci przechodzenia w f2?

http://www.forum.bibliote...topic.php?t=933 :P

Torian_Kel 

Wysłany: 2005-10-15, 19:53   

A tak gwoli ścisłości ten tam mutant z Gecko nazywa się Lenny i jest świetnym lekarzem.

Iras 

Wysłany: 2005-10-15, 20:59   

torian - nie mutant tylko ghul:] , może i jest świetnym lekarzem, ale w sumie wychodzi na to, ze zazwyczaj oopóźnia drużynke i jest do niczego przy jakiejkolwiek walce. ja np. jeśli mam kogoś ochraniać to wolę bronić dogmeata...:D

Ach - co do psa - pechowca - wprawdzie przynosi pecha, ale nie tylko nam:] potrafi walnąć takiego pecha przeciwnikom że sami siebie zabiją:] (raz mi nawet horrigana załatwił:] giwera frankowi wybuchła w łapach... dosyć feralnie...)

Atanael 

Wysłany: 2005-11-05, 16:48   

A jak dostac sie do tego komputra, w Enclave? Jest tam taki komputerek, z terminalem jak przy w3jsciu do Vault 13 w pierwszej czesci. Nie potrafilem sie tam dostac... bo tam dojscia nie ma:/

Godsmack - Voodoo

Torian_Kel 

Wysłany: 2005-11-15, 15:27   

Eee komputer, na którym piętrze? Wydaje mi się że do wszystkich zakątków prowadzą drzwi, z tym że jedne można otworzyć tylko tylko kartą zabraną jeszcze z Klamath, a drugie otwierają się po wyłączeniu chłodzenia rdzenia.

A przy okazji Ghul też mutant... :D

Grzebul
Admin

Wysłany: 2006-02-06, 17:45   

Mam ten hydroelektryczny regulator czegośtam. Mogę wejść do reaktora. Gadałem z jednym ghulakiem, to powiedział, że umie zainstalować, ale się cyka, to nie chce. Więcej ze mną nie gada. Z nikim innym o tym pogadać nie mogę. Mam to zainstalować samemu? Gdzie? Jak?

Czy to źle, że łażę nonstop napromieniowany?

Już dwa razy mnie męczył ten dziadek z wioski że przedłużam i wioska umiera. Ona nie umrze, prawda? :> Mogę mam nadzieję łazić latami po obszarach?

Odpowiedz do tematu