Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Wywiad środowiskowy dot. nowej sesji

Czy byłabyś/byłbyś chętna/chętny zagrania sesji w klimatach średniowiecznej Japonii z domieszką magii?
Tak
38%
 38%  [ 5 ]
Średnio, poproszę więcej konkretów
46%
 46%  [ 6 ]
Nie za bardzo
15%
 15%  [ 2 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Zapi

Wysłany: 2005-10-31, 13:37   

Dlaciebie chyba tak ja nie wiem czy dla mnie :>

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-10-31, 13:49   

No właśnie tego się obawiam :] zemsty :] ale takie obawy zwykle kończą się zabójstwem osoby, która mi zagraża :D

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2005-10-31, 14:34   

Kierowanie się według własnych realnych pobudek w sesji jest wyrazem nieuiejętności zachowania klimatu i gry.

Zapi

Wysłany: 2005-10-31, 15:33   

Ja mściwy nie jestem :twisted:

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-10-31, 16:31   

Cytat:
Kierowanie się według własnych realnych pobudek w sesji jest wyrazem nieuiejętności zachowania klimatu i gry.

A czekanie aż ktoś Ci poderżnie gardło jest fajne ? ;) Poza tym wszystko jest zawarte w grze. W Cieniach Apokalipsy Elrond został zabity przeze mnie dlatego bo był niegrzeczny i ogólnie wszystkich denerwował ;) . Teraz został wskrzeszony przez potężnego kapłana i chce sie zemścić.

Warunek jest taki, że gramy takimi samymi postaciami ;)

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Verin
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-10-31, 17:55   

zdrobnienie uzywane w stosunku do dzieci do -chan :P jak ktos bedzie bad and evil to ja juz mam sposoby jak takiego delikwenta naprawic :D kiedys podczas sesji w Wampira kumpel uciekal przed wilkolakami i wbiegl na polane. A na polanie w kolku stoi kilkadziesiat panienek odzianyc tylko w krotke spodniczki. On na to: Ufff... jak milo, ucieklem dwom Krinos (jedna z formy przemian wilkolaka) prosto w rece slicznych panienek. Moze sie zabawimy? A ze mistrz gry byl wkurzony na goscia to mu powiedzial, ze nagle wszystkiew panienki zmieniaja sie w Krinos. Wytlumaczeniem bylo ze to byl klan wilkołaczy, w kotrym byly same panienki ktore nienawidza facetow :D mial pecha chlopak :D a ja jestem zdolny podobne rzeczy robic :P bedzie realnie ale zrobie co trzeba ;)
[FI] -> Tumma Vuohi | [LAT] -> Atra Carpa
[DE] -> Dunkle Ziege
[FR] -> La Chevre Obscure

Proud member of BCM

Mike

Wysłany: 2005-10-31, 18:12   

cóż jesli zajdzie taka potrzeba to mysle że sam może ze sobą honorowo skończyć. W końcy mamy grać samurajami :D

Verin
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-10-31, 18:39   

taa, jakies maly pojedynek Iaijutsu i bedzie wiadomo :P sesja sie niestety troche opozni :( nie dosc ze mam szkole ktora mio wiekszosc dnia zabiera (nie, ja nie mam po 5 - 6 - 7 lekcji, ja mam po 8 - 9 zazwyczaj, a czasem 11 nawet :P ) to potem zadania, w domu jak zwykle kaza cos robic i tylko troche mi w nocy czasu zoistaje na zrobienie czegos :/ ale juz niedlugo... rzeklem ze sesja bedzie, to bedzie, predzej niz pozniej do tego :P
[DE] -> Dunkle Ziege

Proud member of BCM

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-11-01, 21:26   

Verin napisał/a:
@Synu Ozyrysa, dzieki Very Happy moze sie przydac jakby sie ktos ze skaza krain cienia na sesji pojawil i zaczal mroczny spam zasiewac w temacie Krzywy

Jestem do usług... :>

Zastanawiałem się, czy nie lepiej stworzyć postać, jak W Mroki Pusczy.
Czysto teoretyczny zarys, historia, dużo opisu. Jedynie cechy ze schematów. Mocno improwizowane, ale daje znacznie większą swobodę...

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-11-02, 19:36   

http://zielony-smok.w.interia.pl/pliki/glowna.html - link do serwisu z opisem świata L5k, zamieszczony na prośbę Verina

POLECANA LEKTURA!

Już poprawione :P

:lol:
Ostatnio zmieniony przez Horus 2005-11-02, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-11-02, 19:52   

Er.. Horusie, dobry link zamieściłeś? :|

Atanael 

Wysłany: 2005-11-02, 20:10   

chyba tak :D to nowy dodatek do legendy pieciu kregow. Swiat, jest zmieniony, bo opanowaly czesc kontynentu Kaczysci :D

KIEDY GRAAAAAAAMYYYY? ^^ doczekac sie nie moge :D
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Verin
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-11-03, 17:42   

gramy tak mysle ze od jutra lub pojutrza :P zrobcie postacie sobie, narazie tylko robimy opisowe, bez statsow. opiszcie wyglad, podajcie pare cech chartakteru, jakies wady, zalety (nie ma czlowieka bez zalet i wad :P ) no i kim jestescie (na bycie ninja nie pozwalam :P a SAMURAJ TO NIE JEST ODPOWIEDNIK WOJOWNIKA! SAMURAJ TO SZLACHCIC jakby to tlumaczyc. wojownik sie zwie bushi, a taki kaplano-czarodziej zwie sie shugenja. Te slowa sie nie odmieniaja w jez\yku polskim ;) na tej stronce moze byc inaczej ale one sie napewno nie domieniaja. narazie was do tych dwch ogranicze zeby nie bylo zametu :P musicie sie do swiata przyzwyczaic. innych postaci prawdopodobnie nie bedziecie w stanie odgrywac. Poza tym wybierzcie sobie klan. ja napisze pozniej lub jutro jakie stosunki ma kazdy z kazdym i co kazdy o kazdym sadzi :P kazda postac powinna tez posiadac swoja historie. jak cos sobie jeszcze przypomne to dam znac.
[DE] -> Dunkle Ziege

Proud member of BCM

Atanael 

Wysłany: 2005-11-03, 19:15   

Klan jednorozdzca

rodzina : Shinjo

Imie : Yoshimo (zartowalem :P ) Xin'an :)

Historie dolacze potem :)

Rola: Bushi^^ ( o ile mam to zamieszczac)

Historie zamieszcze potem :) musze nad nia chwilke posiedziec
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Verin
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-11-03, 19:39   

@Atanael, nie zamieszczaj tutaj, bedzie na to temat ;) mysl spokojnie nad historia narazie. no i gdzie zgubiles wyglad, charakter, wady, zalety?
[DE] -> Dunkle Ziege

Proud member of BCM

Szaweł

Wysłany: 2005-11-03, 19:54   

możesz mnie wpisać :) (chyba, że moja historia na tym forum jest równie barwna co zapiego)
Jak na razie nie wszedłem w klimat więc z historią i resztą chłamu poczekajmy na innych.
Póki co imię :arrow: Maazaki(FNG :wink: )

Dodano po 1 minucie:

się zagalopowałem? :p
chciałem tylko podać swoją kandydaturę :)

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2005-11-03, 21:26   

Hmm... Czym jest tu rodzina?... Odpowiednik rodu czy może jeszcze czymś innym?

Grać będe. Postać bede lecz by stworzyć to i owo czasu potrzebuje.

Verin
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-11-03, 21:55   

rodzina jest rodem do ktorego nalezy postac ;) looknij na ta stronke do ktorej link jest w poscie @Syna Ozyrysa, tam masz rodziny podane. jak potrzebujesz jakichs dokladniejszych rzeczy to sluze pomoca, najlepiej na gg : 9085709.

btw. wedlug moich i kumpla poszukiwan mozemy przypuszczac iz Rokugan (to tam gdzie sie L5K dzieje), znajduje sie na Torilu :P i byloby ciekawe wyjasnienie skad sie Kara-Tur wzielo :P Z @Grzebem zlookalismy to jeszcze raz dla potwierdzenia i jakby nie patrzec to na 90 % sie potwierdza... :D
[DE] -> Dunkle Ziege

Proud member of BCM

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-11-04, 15:29   

Byłem niemal pewien, że odpowiednikiem Japoni na Torilu jest Kozakura. Pamięć jednak jest cholernie zawodna... :roll:

Verin
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-11-04, 16:42   

moze to i Kozakura ;) ja tylko dokrylem ze ksztal linii brzegowej takiego kontynentu na prawo od Faerunu (taki troche do Australli podobny jest) jest w sumie identyczny z ksztaltem linii brzegowej Rokuganu, nawet i Jedwabne Wyspy sa... poza tym Jednorożce mogli przeplynac przez morze i osiedlic sie w miejscu dzisiejszego Kara-Tur. no i zarowno za L5K jak i Forgotten Realms odpowiadaja Wizards of the Coast... ale to tylko takie przypuszczenia poparte przypuszczeniami :P
[DE] -> Dunkle Ziege

Proud member of BCM

Odpowiedz do tematu