Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
E-ZIn Nocturn Tavern
Autor Wiadomość
dhorin

Wysłany: 2005-12-18, 19:47   E-ZIn Nocturn Tavern

Proponuje Wam wspołprace z nowo powstającym e-zinem rpg i fantasy "Nocturn Tavern". Numer raz na 2 mies. Poszukujemy ludzi dow redakcji. Chetnych prosze na maila: maiden@poczta.gdynia.pl
Ostatnio zmieniony przez dhorin 2005-12-19, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  

Atanael 

Wysłany: 2005-12-18, 20:40   

Zalezy co trzeba tam robic... XD bo ja nie wiem niestety ==
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-18, 21:21   

Rozumiem, bardzo fajnie, ale o czym ten e-zin miałby być? ;) Hmm... w sumie dobrze, że zmieniłeś avatka bo stałeś się mniej rozpoznawalny... ;)

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

dhorin

Wysłany: 2005-12-19, 09:57   

tzw. yrpygy i fantasy ]:)

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-19, 22:07   

Jakaś strona czy cuś?

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-12-19, 22:24   

Widziałem stronę
Pełen zaskok, zobaczycie. Stare czasy wracają itd :D
Nie pamiętam adresu, może Dhorin zarzuci

A tak wogóle to rozwiń, co chcesz takiego tam robić w tym Ezinie?
Jakbyś potrzebował porad co robić i czego nie robić, jakich błędów uniknąć, to najlepiej wal do Hercia :)

Hergath 

Wysłany: 2005-12-20, 18:29   

Grzebul napisał/a:

Jakbyś potrzebował porad co robić i czego nie robić, jakich błędów uniknąć, to najlepiej wal do Hercia :)

Na każdym kroku musi udowadniać że mnie nie lubi :] Ale ja nie mam mu tego za złe. Eh. I tak spotkamy si ę w piekle :twisted:

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-20, 18:59   

Cytat:
Nie pamiętam adresu, może Dhorin zarzuci

Nie rozumiem strachu przed googlami :] http://nocturn.xn.pl/

Ale, dhorin, jak mogłeś postwaiwć stronkę na php-fushion ;)

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-12-20, 19:08   

Hergath napisał/a:
Na każdym kroku musi udowadniać że mnie nie lubi

Ekhem, z tego co pamiętam, to Ty mnie nie lubisz, a nie ja Ciebie :> :P
Orzecho napisał/a:
jak mogłeś postwaiwć stronkę na php-fushion

Zalatuje Rikiem :)

Hergath 

Wysłany: 2005-12-20, 19:18   

Cytat:
Ekhem, z tego co pamiętam, to Ty mnie nie lubisz, a nie ja Ciebie :>

Mylisz się. Jakby nei było ja po raz ostatni usłyszałem od Ciebie 'spier****'. Imho po prostu często się kłóciliśmy. Ale z tego co pamiętam to nie przestałem Cię lubić. Dużo rzeczy się zmieniło. Jak np mój gorący zapał, nieco ochłonąłem w postepowaniu. Nie biorę sobie już tak do serca niektorych słów i czynów. Ale ładne wyznanie sie tu wykreowało. To tak gwoli wyjasnienia. Że ja ejstem otwart. Nie kontynuujmy jedna tak, forum to złe meijsce.
Cytat:
Orzecho napisał:
jak mogłeś postwaiwć stronkę na php-fushion

Zalatuje Rikiem Smile

Lol. Fusion to jeden z lepszych cmsow. syzbki, mały i przyjemny.

Przypominają mi się stary czasy. Czasem aż korci żeby do marzen wrocic. Ale po co, dla kolejnej porążki? :) Eee, chyba nie. Idzie mi powodzenai życzyć. Choć może brdziej zdolności, bo tego wam trza.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-20, 19:39   

Cytat:
Lol. Fusion to jeden z lepszych cmsow. syzbki, mały i przyjemny.

Lol. To prosty system z systemem uprawnień rozbudowanym jak szklanka soku i forum od którego można się pociąć. ;) I jest niekomatybilny z niekótrymi serwerami. A przynajmniej tak było wtedy kiedy chciałem go użyć.

Hergath 

Wysłany: 2005-12-20, 19:57   

Cytat:
I jest niekomatybilny z niekótrymi serwerami. A przynajmniej tak było wtedy kiedy chciałem go użyć.

Musi pan prosże pana czytac takie przypisiki przy statsach serwera. Np php, czy rodzaj abzy dancyh. A all będzie si.
Cytat:
To prosty system z systemem uprawnień rozbudowanym jak szklanka soku i forum od którego można się pociąć

Uzywa sie do tego do czego potrzeba. Wiec zwyklym lamerstwem bylo by uzywanei pn do zrobienia strony o tabletkach z krzyzykiem. Nie widze problem z fusion, nowe wersje s abardzo fajne, po za tym są hacki. A jaki cms wg Ciebei jest dobry? PN? Lubis zprzeladowanei wtyczkami, mimo ze 90% z nich nei uzywasz, albo nei umeisz użyc? Jak tak to spoczko. Nie wdaję się wrozmowy. (sarkazm mode on).

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-20, 20:11   

Cytat:

Musi pan prosże pana czytac takie przypisiki przy statsach serwera. Np php, czy rodzaj abzy dancyh. A all będzie si.

Heh ;) Ale widzisz... nie pisałbym tego gdybym nie sprawdził. Sam na własnej skórze, przekonałem się, że niektóre moduły nie działają na lycosie, na jeszcze innym serwerze nie działa galeria. I nawet wielki Rik nie mógł się doszukać przyczyny :]

Cytat:
A jaki cms wg Ciebei jest dobry? PN?

Dobry cms, chociaż cały czas mam wrażenie, że coś się za chwile rozleci :D

Cytat:
Lubis zprzeladowanei wtyczkami, mimo ze 90% z nich nei uzywasz, albo nei umeisz użyc?

Ale każdą wtyczkę jak uznasz za niepotrzebną możesz wyrzucić lub zdeaktywować.

Cytat:
Nie wdaję się wrozmowy.

Właśnie się wdałeś. Ja chciałem tylko zaznaczyć, że nie lubię takich prostych cms' ów ;)

Atanael 

Wysłany: 2005-12-20, 20:48   

Dobra Cicho tam :P ja sie moze bed pisal... tylko jaki bym sobie dzial musial wziasc :P hm... :twisted:
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Hergath 

Wysłany: 2005-12-20, 21:40   

Cytat:
Cytat:
Nie wdaję się wrozmowy.

Właśnie się wdałeś

Nie zawężaj moich wypowiedzi do wyrwanych fragmentow pasujacych pod kontre. Okej?
caly zwrot mowi o niewdawaniu sie w rozmowe jesli... Odpowiedź w moim poscie wyżej. Ale skonczmy to juz, wiem z enie lubisz prostych cmsow.

Co do zina, to jakoś czarno to widze, z wlansego doswiadczenia.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-20, 21:47   

Nom, bo strona startująca od zera, musząca wszystko zbudować, zyskać popularność, ma małą szansę na przeżycie ;) ale warto spróbować ;)

Hergath 

Wysłany: 2005-12-20, 22:07   

Troche tego nie rozumiem. Arty beda sie pojawiac na stronce raz na jaksi czas a potem beda kasowabne i tak np co miecha. Czy moze bedzie to mialo razcej charakter strony z czasem pojawiajacymi si eartami? A moze bedzie nuemr do pobranai w downloadzie? Jakos tego nie widze. My Grzebul chyba meiliśmy lepsze zaplecze, co? Ale i tak upadło. Tak to jzu jest :P

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-21, 20:15   

Heh... a kto powiedział, że w downloadzie będzie? Oczywiście nie wiem co tam dhorin sobie kombinuje, ale wydaje mi się, że e-ziny zwykle są rozsyłane poprzez mailisty...

Dodano po 3 minutach:

Widać, że strona żyje... Dhorina nie ma od dwóch dni :D

dhorin

Wysłany: 2005-12-21, 21:26   

Strona powstanie zmartwych... juz po Christmas, bedzie ok. Na razie reklamuje, zachęcam ludzi do współpracy. Szukam głownie ludzi o duzym talencie do pisania opowiadań. Są 2 funkcje przewidziane:
Redaktor
wym. :
- min. 2 texty na mieś.
- aktywność
- reklama
Współpracownik
wym.:
- obojetna ilosc textów,
- aktywność,
- reklama

Mam nadzieje, ze jestescie chetni... :wink: Czekam na rejestracje:)

a w sumie to nawet moze mi sie uda wykreowac magazyn caly(papierowy), tylko drukarnie znalezc:)

Hergath 

Wysłany: 2005-12-21, 22:17   

Cytat:
a w sumie to nawet moze mi sie uda wykreowac magazyn caly(papierowy), tylko drukarnie znalezc:)

:|

Odpowiedz do tematu