Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
E-ZIn Nocturn Tavern
Autor Wiadomość
Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-22, 16:54   

Hergath napisał/a:
Cytat:
a w sumie to nawet moze mi sie uda wykreowac magazyn caly(papierowy), tylko drukarnie znalezc:)

:|

W sumie to... true :D Bez przesady... nie ma sensu się porywać z motyką na słońce... [to byłby chyba drugi polski magazyn RPG'owy :D ]

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

dhorin

Wysłany: 2005-12-22, 16:59   

no spoko, ale to dopiero jak sie rozkreci i nie padnie. Pomóżcie!!

Hergath 

Wysłany: 2005-12-22, 18:21   

Chłopie anwet wąłsnej grafiki na stronie nie potrafisz zrobić a chcesz wydawac to na papierze? Pameitaj ze wszystkie polskei ziny rpg upadaja przedzej czy pozniej, taki rynek. Albo robisz to co kochasz dal paru ludkow albo trzepeisz kase na stadzie populistycznych gnojkow. Tak czy siak nie masz szans.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-22, 18:40   

Cytat:
Albo robisz to co kochasz dal paru ludkow albo trzepeisz kase na stadzie populistycznych gnojkow. Tak czy siak nie masz szans.

Po pierwsze masz nieodpowiednie podejście chyba :| bo zawsze warto spróbować...

Po drugie już wszyscy zrozumieli, ze uważasz, że nic z tego nie będzie. Nie musisz potarzać.

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Zapi

Wysłany: 2005-12-22, 19:11   

Też się tam zarejestrowałem!!! Cieszycie sięprawda :P ... No ale serrio co tam ma być...???

Oj nic nie mówci przeczytam...

Dodano po 4 minutach:

Cytat:
Redaktor
wym. :
- min. 2 texty na mieś.
- aktywność
- reklama
Współpracownik
wym.:
- obojetna ilosc textów,
- aktywność,
- reklama

Okej.... Ja zostane zwykłym userem... przynajmniej na razie.

Hergath 

Wysłany: 2005-12-22, 19:35   

Cytat:
Po pierwsze masz nieodpowiednie podejście chyba Neutral bo zawsze warto spróbować...

Próbowałem bracie, próbowałem.
Cytat:

Po drugie już wszyscy zrozumieli, ze uważasz, że nic z tego nie będzie. Nie musisz potarzać.

Zimnej wody niigdy za wile. Albo ostudzi albo rozłości popychajac do pracy.
@Orzecho
Wolność słowa. Mogę mówić co chcę.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-12-22, 19:42   

Hergath napisał/a:
Cytat:
Po pierwsze masz nieodpowiednie podejście chyba :| bo zawsze warto spróbować...

Próbowałem bracie, próbowałem.

Chyba nie chodziło o to czy Ty próbowałeś, tylko o to by Dhorin też spróbował

Elrond napisał/a:
Cytat:
Redaktor
wym. :
- min. 2 texty na mieś.
- aktywność
- reklama
Współpracownik
wym.:
- obojetna ilosc textów,
- aktywność,
- reklama

Okej.... Ja zostane zwykłym userem...

Hyhy pozytywne myślenie :P

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-22, 19:50   

Cytat:
@Orzecho
Wolność słowa. Mogę mówić co chcę.

Oczywi ście. Nie mogę Ci niczego zabronić i nie miałęm takiegho zamiaru. Chciałem tylko Ci powiedzieć, że już tu mówiłeś. To trochę denerwujące jak ktoś za tobą chodzi, dźga Cię palcem i mówi "Nie uda się!" ;)

Cytat:
Zimnej wody niigdy za wile.

Prawda, ale w zimnej wodzie kiepsko parzy się herbata.

Hergath 

Wysłany: 2005-12-22, 20:23   

Cytat:
Chyba nie chodziło o to czy Ty próbowałeś, tylko o to by Dhorin też spróbował

Wiem. Mialem na mysli to ze moge cos o tym powiedziec bo jzu probowale. Ale racja, zdanie zle zlozone.I skonczmy juz ten pojedynek an slowa, czy sie uda czy nie. Chcialbym. Jesli to ma pomoc to tym razem powiem: 'uda się'. Dla harmoni dodam 'może się udac lub nie'. Czy teraz ejsteście szczesliwi bracia, wielcy pogromcy pesymizmu? ; P

Zapi

Wysłany: 2005-12-22, 20:44   

Grzebul napisał/a:
Elrond napisał:
Cytat:
Redaktor
wym. :
- min. 2 texty na mieś.
- aktywność
- reklama
Współpracownik
wym.:
- obojetna ilosc textów,
- aktywność,
- reklama

Okej.... Ja zostane zwykłym userem...

Hyhy pozytywne myślenie

No co?? Jestem optymistą z lekkim doświadczeniem

Mam pytanie.... Kiedy wszystko ruszy do przodu?? :P

dhorin

Wysłany: 2005-12-22, 21:20   

Elrond napisał/a:

Mam pytanie.... Kiedy wszystko ruszy do przodu?? :P

Kiedy ruszy?? Dobre pytanie... muszę zebrać jeszcze kilku ludzi, którzy wezmą się za pisanie textów. Poza tym trzeba zrobić reklamę... Moglibyście napisać jakieś opowiadanie, albo umieścić jakieś opowiadania z TB na ezinie tylko z jakims buttonem na dole... buttonem TB oczywiście i znaczkiem prawa autorskiego:P

Creative Commons License
Ten utwór utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.0 Poland.

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-12-23, 10:21   

a wyscie subfor nie pomylili przypadkiem? :P
bo ja myslalem ze w dzial o literaturze wchodze :P

Atanael 

Wysłany: 2005-12-23, 10:54   

Hargath...

Hergath napisał/a:

Wiem. Mialem na mysli to ze moge cos o tym powiedziec bo jzu probowale. Ale racja, zdanie zle zlozone.I skonczmy juz ten pojedynek an slowa, czy sie uda czy nie. Chcialbym. Jesli to ma pomoc to tym razem powiem: 'uda się'. Dla harmoni dodam 'może się udac lub nie'. Czy teraz ejsteście szczesliwi bracia, wielcy pogromcy pesymizmu? ; P

Sorki za slowa, ale wez sie stul :P

Daj innym szanse, a nie skreslaj kogos juz na poczatku. To tak jak ja bym mowil niepelnosprawnemu, ze sory, ale ty nie wyzdrowiejesz nigdy. Takie podtrzymywanie na duchu jest do dupy... a Ty mi tym na nerwy zaczynasz dzialac... :] swoim biadoleniem... NIe kazdemu sie udaje, ale i kazdemu MOZE sie udac. A myslisz ze poco dhorin ludzi Ciagnie na tego Zina? moze ktos zaprojektuje grafike co? :| moze np. taki ja? :P Chyba o to chodzi zeby strone projektowac w kilka osob. Dhorin prosi o to zeby wyciagnac do niego dlonie i mu choc trochu pomoc, by ta stronka zyla, a Ty mu zmaiast pomoc, to go lejesz ta dlonia po twarzy. Upier**** bym Ci ja... :] , na jego miejscu...

Wiec Tyle co mam do slow, i komentuj to jak chcesz... ( mozesz to nawet uznac, za wypowiesc polmozga jakiegos, w sumie to mnie to zwisa :P )

Poprostu lduzie to roznie odbieraja, staraj sie NORMALNIE dobierac slowa... Bo twoje teksty nie sa zbyt mile... :rzygi:
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Hergath 

Wysłany: 2005-12-23, 12:38   

@Atanael
Cytat:
Sorki za slowa, ale wez sie stul Razz

Nie a ty?
Cytat:
Daj innym szanse, a nie skreslaj kogos juz na poczatku.

Tylko ochładzam zapał.
Cytat:
To tak jak ja bym mowil niepelnosprawnemu, ze sory, ale ty nie wyzdrowiejesz nigdy.

On sam to wie więc po co mówić. Natomiast w tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. Stąd przybywam z pomocą.
Cytat:
a Ty mi tym na nerwy zaczynasz dzialac...

O mój Boże. Wybaczcie mi chóry anielskie że zaczynam mu działać na nerwy. Toż to nie do pomyślenia...
Cytat:
ale i kazdemu MOZE sie udac

Imho jemu się nie uda.
Cytat:
A myslisz ze poco dhorin ludzi Ciagnie na tego Zina?

Póki co każe go reklamować nie mając nic.
Cytat:
Chyba o to chodzi zeby strone projektowac w kilka osob.

Zaczyna się już posiadając jakiś skład.
Cytat:
Dhorin prosi o to zeby wyciagnac do niego dlonie i mu choc trochu pomoc, by ta stronka zyla

Wolność słowa. Pomagam mu oszczędzając zawodu.
Cytat:
to go lejesz ta dlonia po twarzy

Insynuacja.
Cytat:
Upier**** bym Ci ja... Krzywy , na jego miejscu...

Weż Ty się do cholery zastanów co i do kogo mówisz. Nieco szacunku.
Cytat:
Wiec Tyle co mam do slow, i komentuj to jak chcesz...

Właśnie koemntuje. I czuj się zaszczycony bo mogę więcej nie zechcieć używać słów w stosunku do Ciebie. (patrz cytat wyżej)
Cytat:
( mozesz to nawet uznac, za wypowiesc polmozga jakiegos, w sumie to mnie to zwisa Razz )

LOL. Zawsze to samo. Jakaś ostra wypowiedź a potem błagalne "Możesz mnie olać jak chcesz", albo "Możesz uznać mnie za głupola". Trochę honoru, wyciągnąłeś ostrze to wal do końca. Po co to zmiękczenie. Za półmózga Cię nie uważam. Nie oceniam tak szybko ludzi. Po prostu widzisz w tym jakiś swoj cel dlatego bronisz tego 'tworu'.
Cytat:
w sumie to mnie to zwisa Razz )

Jakby Ci to zwisało to nie naciągal byś z bólem mięsnia mózgowego żeby mi przedłożyć swoje jakże wątłe nie podparte dowodami racje.
Cytat:
Poprostu lduzie to roznie odbieraja, staraj sie NORMALNIE dobierac slowa...

Nie widze nic złego w moich słowach. Demokracja.
Cytat:
Bo twoje teksty nie sa zbyt mile...

Życie nie jest mile. Sam uslyszałem wiele słów niemiłych. Być moze także od Ciebie. Nauczyłem się z tym życ. I każdemu radzę tak samo.
A teraz sedno.
O ile mimo takich szpilek co ja je tak wbijam w 'dzieło', projekt powstanie a nie będzie to tylko "walcie do mnie z tekstami a bedzie zin" to być może sam pomogę. Mogę pisać teksty, grafiką się zajmować. ALe muszę wiedzieć że to jest tego warte. A prowadzenie zina to rzecz cholernie trudna. Nie jestem żadnym wrogiem. Bo lubie jak scena się rozrasta. Zależy mi jednak żeby to było z klasą i poziomem. Na prawdę nie jestem żadnym wrogiem. A mówiłbędę co mi się podoba. Bo mam takei prawo, tak jak i wy. A skoro DHorin zamieścił tu ten topic to oznacza że chce aby to komentować. I ja komentuje patrząc na teraźniejszy stan rzeczy. Czy teraz to jest jasne? Czy ktoś chce jeszcze dyskutować? Luzik chłopcy, zamaist gadać byście teksty pisali. Pozdro.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-23, 13:41   

Cytat:

Imho jemu się nie uda.

Cytat:
Póki co każe go reklamować nie mając nic.

To jest krąg startujących firm, czasopism, stron... są potrzebne artykuły, żeby ludzie je pisali. Ale ludzi nie ma i nie przyjdą bo nie ma artykułów. Można się tak długo bawić. Tylko trzeba to przerwać, więc lepiej byś się ruszył ;)

Cytat:
Zaczyna się już posiadając jakiś skład.

Nom. I Dhorin ten skład teraz zbiera. Przecież jeszcze nie zaczął tylko stworzył stronę żeby ludzie mogli się zgłaszać ;)

Cytat:
walcie do mnie z tekstami a bedzie zin

Po części się zgodzę, ale Dhorin nie napisał nic co pozwala Ci ocenić, że sam tego nie robi. Bo rozumiem, że chodzi o to, że wskazuje ludziom co mają robić, a sam nie rusza dupy. Ale takie ocenie jest krzywdzące, bo jak już pisałem Dhorin nie pokazał, że tak się dzieje.

Cytat:
Jakaś ostra wypowiedź a potem błagalne "Możesz mnie olać jak chcesz", albo "Możesz uznać mnie za głupola". Trochę honoru, wyciągnąłeś ostrze to wal do końca.

True. Atanael jak zaczynasz to skończ ;)

Hergath 

Wysłany: 2005-12-23, 13:47   

Cytat:
więc lepiej byś się ruszył Wink

Mam arta, felietonik dla Dhorina jeśli zechce. Wczoraj napisałem. Tylko coś mi sie neiwidizi ze felietoniki bea miel widziane w tego typu zinie. jakoś mam wrazenie ze DHorin chce bardziej techniczne pismo meic niz wlasciwie rozwazanai o niczym. Ale ja lubie taki gatunek. Wiec wystarzy slowo. Ja juz cos mam chociaz wg was jestem 'wrogiem'. I jak pisalem to nei maielm dokladnei okreslonego celu dokad bedize art, czy dokądś czy przelezy pięć lat na dysku az do formatu. Ale myslalem w duzym stopniu o tym zinei co to w jego powstanie nie wierzę. WIec moje słowa nei są gołosłowne i nei gadam tylko żeby wzbudzic jakies konflikty czy działą "aby tylko coś sie dzialo". Więc zróbcie coś aby powstało a abrdzo sie ucieszę.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-12-23, 14:03   

Cytat:
Ja juz cos mam chociaz wg was jestem 'wrogiem'

Nie. Uważam Cię za fajnego faceta ze spojrzeniem na świat niezgodnym z moim, subiektywnie błędnym ;)

Cytat:
Tylko coś mi sie neiwidizi ze felietoniki bea miel widziane w tego typu zinie. jakoś mam wrazenie ze DHorin chce bardziej techniczne pismo meic niz wlasciwie rozwazanai o niczym

Nie wiem co myśli Dhorin, ale fajnie by było jak e-zin byłby zróżnicowany. Dla każdego coś miłego.

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-12-23, 16:07   

ja tylko tu na chwle by sobie nagrabic u wszystkich 3 stron :]

@dhorin
zdziwilbym sie gdyby ci sie udalo, a mnie zadziwic nielatwo :P

@Atanael
nie masz racji, to ze Her pisze, ze IHHO bedzie to niewypal, moze miec racje, a jezeli ktos chcacy robic zina, bierze sobie takie slowa do serca i robiuc zina mu sie odechciewa, to jego zapal jest slomiany i lepiej niech nie zaczyna.

@Hergath
Hergath napisał/a:
Weż Ty się do cholery zastanów co i do kogo mówisz. Nieco szacunku.

wow Herciu :eek:
a kimze Ty jestes? bo moze my tu we mgle bladzimy majac Cie za znajomego internaute i bibliotekarza z Wrocka?

jakas szycha z ciebie?
odkryj sie moze...

BTW: na szacunek to trzeba zasluzyc...

Hergath 

Wysłany: 2005-12-23, 16:38   

Cytat:
wow Herciu Shocked
a kimze Ty jestes? bo moze my tu we mgle bladzimy majac Cie za znajomego internaute i bibliotekarza z Wrocka?

jakas szycha z ciebie?
odkryj sie moze...

Hehe, lubię to u Leosia że zawsze znajdzie coś żeby się mnie przyczepić. Nie lubię takich tekstó i tyle. Z racji tego że jestem czlowiekiem należy mi się szacunek jakiś. Mógłbym też powiedzieć że Po co Leosiu kochany wpierdzielasz się tak gdzie o Tobie mowy nie było. Uznałbym że szukasz jakeigoś rozgłosu, lub nei możesz mi zneiść tych kotołaków ;) . Więc brachu powiem wyluzujta się. A jeśli tak lubisz teksty w stylu "ja bym Ci ręce odpierdolił" i zupełnie Ci nei przeszkadza jak ludzie tak do Ciebie mówią to poproś Atanaela na pewno zgodzi się On mówić Ci tak codziennie do śniadania, tudzież kolacji. A może i do obiadu... Ale jeśli masz jakiś szacunek do swojej osoby to wyobraź sobie że ja mogę go mieć do siebie i nie wtryniaj nosa po garstkę jakiejś akcji w tym szarym życiu. A jak Ci nudno i tak bardzo lubisz podkopywać kogoś kto tylko chce jakiegoś tam podstawowego szacunku to idź sobie do jakeigoś klubu i walnij tekstem Atanaela do jednego z takich tęgo wygladającyh panow przy wejściu. Jak już pozbeirasz gnaty to będziesz mógł wrócić do nich z pytaniem "a kimże panowie jesteście że należy wam się szacunek?". Jak już to doświadczenie przeprowadzisz, ładnie wykresiki porysujesz, tabele pouzupełniasz to zeskanuj i mi wyślij. Ew możesz spróbować stępić swój jakże pseudo-ostry język na jakiejś dobrej szlifierce kątowej, ale ostrzegam, te za 30zl z supermarketu to wyjątkowy szmelc, łożyska osadzone w palstikowym korpusie i wogle. odradzam. Tymczasem wszystkeigo najlepszego Ci życzę Leoniku. Co do reszty to zgadzam się w 100%, żeby nie było ;)

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-12-23, 17:00   

Hergath napisał/a:
Nie lubię takich tekstó i tyle.

biedny Hercio

Hergath napisał/a:
Z racji tego że jestem czlowiekiem należy mi się szacunek jakiś.

LOL - inaczej tego nie skomentuje...

Hergath napisał/a:
Po co Leosiu kochany wpierdzielasz się tak gdzie o Tobie mowy nie było.

na forum jestesmy :)
jak nie chcesz by ci sie ktos 'wpierdzielal' to uzywaj do dyskusji innych srodkow przekazu.

Hergath napisał/a:
Uznałbym że szukasz jakeigoś rozgłosu

true, rozglos to moje drugie imie. Ogladaj jutro dziennik i gazety, dzis by miec rozglos, po pracy przykuje sie do palacu namiestnikowskiego.

Cytat:
Hergath napisał/a:
nei możesz mi zneiść tych kotołaków

no tu mnie masz, faktycznie juz nie moge ich zniesc, bo cos o kotolakach juz ktorys raz piszesz do mnie, a ja ni w zab za kazdym razem nie wiem o co ci biega :lol:

Hergath napisał/a:
poproś Atanaela na pewno zgodzi się On mówić Ci tak codziennie do śniadania, tudzież kolacji.
jestem hetero Herciu, podejrzewam ze atanael tez, wiec kolacyjki ze sniadaniem jeden na jeden zostaw prosze dla innych, ja tolerancyjny jestem jezeli to Twoje hobby, to uwierz mi nic mi do tego :)

Hergath napisał/a:
Ale jeśli masz jakiś szacunek do swojej osoby to wyobraź sobie że ja mogę go mieć do siebie i nie wtryniaj nosa po garstkę jakiejś akcji w tym szarym życiu.

Szacunek do samego siebie jest tylko dla nas - to zupelnie inny poziom niz szacunek od innych, wiec na podstawie szacunku wzgledem swojej osoby, nie mozesz wymagac go od innych.
Powtorze sie - Na to trzeba zapracowac.

Hergath napisał/a:
możesz spróbować stępić swój jakże pseudo-ostry język na jakiejś dobrej szlifierce kątowej, ale ostrzegam, te za 30zl z supermarketu to wyjątkowy szmelc, łożyska osadzone w palstikowym korpusie i wogle. odradzam.

Herciu zaczynasz sie gubic :)
jezeli "pseudo ostry" to w zasadzie nie ostry i nie trzeba go tepic :)
Chciales nam po prostu opowiedziec o swoich fantazjach przy uzyciu pewnych maszyn?
Bo nie kumam...

Hergath napisał/a:
Tymczasem wszystkeigo najlepszego Ci życzę Leoniku. Co do reszty to zgadzam się w 100%, żeby nie było

Nawzajem :) i ciesze sie ze sie zgadzamy.
[chodz i tak pewnie polecimy do kosza lub offtopa]:D

Odpowiedz do tematu