Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Wieża Ramazitha
Autor Wiadomość
Horus 
Moderator

Wysłany: 2006-09-10, 14:47   

Być może... Musiało mi się popieprzyć z tym facetem.

Riklaunim 

Wysłany: 2006-09-10, 14:48   

rozmiar grafiki/js/itp.: 420KB :blee: o 320 zdecydowanie za dużo. Pliki JPG to mają coś takiego jak współczynnik kompresji i bez większych strat z około 20KB można zjechać do paru KB dla tych elementów menu :P Jak dla mnie tematyka dobra, wykonanie pod względem technicznym mierne. Inaczej projektuje się interfejs graficzny gry a inaczej stron www.

siekierka7 

Wysłany: 2006-09-10, 15:03   

Riklaunim, czepiasz się :P . Mi się bardzo podoba :D , a co do tej grafiki to do kompresji .jpg polecam program: "JPEGCompress".

Folmi

Wysłany: 2006-09-10, 15:41   

Dobra robota :)

Tylko jedna rzecz mnie irytuje - wielkość czcionki. Używam Opery 9.01 i wychodzi na to, że tylko ja mam ten problem - tekst jest b. mały, ledwo czytelny. Zmiana rozmiaru czcionki u mnie w opcjach zmienia tylko tekst nawigacyjny (po najechaniu np. na plecak), a reszta nadal pozostaje malutka. W IE wszystko działa prawie bez zarzutów (zwłaszcza reklamy ;) ).

Dałoby się może przypisać jakąś stałą wartość czcionce w kodzie strony?

Yarpen 

Wysłany: 2006-09-10, 17:00   

Cholera faktycznie linka zabrakło... poprawka już w drodze :] moim zdaniem Serafowi, Albowi należą się oklasky za to, kawał dobrej roboty.

Rik - po primo, bo chyba nikt Cię nie witał, witam (chociaż niewielkie mam do tego prawo...). Po secundo - nie uważam że to jest do dupy pod względem technicznym czy coś. Bałem się, czy strona czasem nie okaże się niefunkcjonalna. Po chwilowym przeglądaniu okazuje się dobre.

Niedługo (czytać: jak odciągne się od Planescape: Torment :-> , na szczęście idzie gładko - po 1 dniu już byłem w kamienicy łotrów) wezmę się za rzeczy na upload.

Seraphe 

Wysłany: 2006-09-11, 15:33   

Kermit -> z tym jaśniejszym linkiem to pomyślę, bo rzeczywiście, jest ciut za ciemny.

Hutnuk
Cytat:
Mi się jedno nie podoba - w dziale z aktualnościami jest bardzo niewygodne to, że całość trzeba przewijać w takim małym okienku - ja bym to raczej rozciągnął w pionie na waszym miejscu...

Niestety jakieś cięcia trzeba było poczynić, aby jako tako to wyglądało. Uwierz mi, lepiej jest tak, niż miałoby się nieestetycznie rozjeżdzać.

Rik
Cytat:
wykonanie pod względem technicznym mierne

Uh, chciałem aby wyglądało to troszkę inaczej, a że wyszło tak jak wyszło to już inna sprawa :) . Rzecz gustu - jednym się podoba, innym nie.

Folmi -> zainstaluję operę i zobaczę jak to wygląda. Fakt faktem - strona była robiona pod śmIEcia.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2006-09-12, 16:20   

Cytat:
wykonanie pod względem technicznym mierne

Mogę się zgodzić z tym, że obrazki trzeba by skompresować bardziej, bo w końcu strona powinna być jak najlżejsza, ale...

Cytat:
Inaczej projektuje się interfejs graficzny gry a inaczej stron www.>

A może desinerowi właśnie o to chodziło by wyglądało jak gra? Nie zawsze wszytsko musi się zamykać w ustalonym schemacie i ramkach. Według mnie to bardzo dobrze, że niektórzy mają trochę inwencji ;)

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Albatros 

Wysłany: 2006-10-07, 14:29   

Wieża Ramazitha - choć powoli - wciąż się rozwija ;) Mile widziane jeszcze jakieś dodatkowe uwagi, opinie na temat stronki.

Btw czy miałby ktoś użyczyć screeny z tych modów: Ascension, Valen, Item Upgrade, Tactics, Ajoc's minimod, Bag Bonus, Crusader Pack, Deeper Shadows of Amn, Desecration of Souls, Unfinished Business, DSotSC (BG1)?

Yarpen 

Wysłany: 2006-10-08, 09:51   

Rozwija się powoli głównie przez moje lenistwo :roll: Muszę się troche przyłożyć do tego, bo Alb musi kawał roboty odwalać, a ja sie za przeproszeniem opierdalam..

Albatros 

Wysłany: 2006-10-08, 11:42   

Spoko Yarp, z tego co wiem angażujesz się też w inne projekty, więc nie wyrobiłbyś robiąc wszystko na raz :]

Coincidence 

Wysłany: 2006-10-08, 13:04   

Przydatne byłoby zaktualizowanie linków na pierwszych stronach tematu - nie każdemu przyjemność sprawia kilkukrotne oglądanie 404.

Yarpen 

Wysłany: 2006-10-08, 14:22   

Fixed.

Odpowiedz do tematu