Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe wydanie Sagi BG
Autor Wiadomość
Jvegi

Wysłany: 2007-08-20, 11:16   

Coin... Ja wiem,że tradycja i w ogóle... Ale skoro gra taka jak Gothic ( pierwsza część jest "mniej więcej" w wieku drugiego baldurka) jest wybitna i mimo dość brzydkiej grafiki 3d bije na głowę wszystkie morrowindy i Obliviony razem wzięte to w czym problem? IMHO Gothic jest jednym z najlepszym cRPG w historii i tego zdania się trzymam nawet jeśli Coin mówi co innego :P

Poza tym manipulujesz opinią publiczną podając nieprawdziwe cytaty. Ty mówiłeś o Gothicu 3. Nie można wrzucać wszystkich gothiców do jednego wora, tak samo jak nie można robić z Tes ( Arena jest z 1994). Gothica 3 na oczy nie widziałem (widziałem biały ekran i kilka losowych tekstur-na więcej mój komp nie pozwolił).

A oblivion to szajs( chociaż trochę można pograć). Ale Gothic należy do największych cRPG w historii naszego gatunku(broń boże nie mówię,ze jest najlepszy ale 2 miejsce razem z baldurkiem mógłby zająć-po Falloucie).
Should ever be forgot.

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-20, 11:32   

Nie wiem, czy jest wybitna, gdyż nie miałem jeszcze tej przyjemności pograć. Ale jakoś mnie do niej nie ciągnie, prawdę mówiąc, gdyż to, co dotychczas mogłem o niej poczytać, nie zachętało - action RPG, a nie cRPG :P
Co do manipulacji, true, true, true.

Heh, i jakie drugie miejsce?
Cóż, pierwsze i tak powinien zająć nie Fallout, a Torment. Broń Boże nie mówię, że jest najlepszy. Po prostu jest nieporównywalnie doskonalszy od numeru drugiego, jakikolwiek by on nie był :P

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2007-08-20, 11:48   

Torment sucks, osobiście wole sapera ( :P )

z urlopu o dziwo wrocilem z jakimis resztkami na koncie, wiec ide zamawiac girki :)

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-20, 11:52   

A wiesz, że kręcą ekranizację?
Sapera, nie Tormenta.
http://www.destructoid.co...vie-37770.phtml

Hutnuk 

Wysłany: 2007-08-22, 08:43   

Grzebul totalny jasnowidz 1 sierpnia 2007 napisał/a:
Jestem bardzo ciekawy czy fora zaleją znowu pytania typu: "A gdzie w twierdzy gnolili jest Dynaheir"? :D

He he he...
Na tej stronie:
http://www.gry-online.pl/...?ID=6612360&N=1
Niejaki mejran 11 sierpnia 2007 napisał/a:
siemano mam pyt gram bg z opowiesciami z... , jestem w twierdzy gnolli i ni chu chu nie moge znalezc kobiety rzekomo tam uwiezionej. where she is?

(To jest wpis 344 z godziny 15:24 prawie na samym dole strony jakby ktoś szukał)

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Jvegi

Wysłany: 2007-08-22, 11:23   

Nie ma sie z czego śmiać. Każdy przez to przechodził:P Byc może w lepszym stylu ale zawsze...
Should ever be forgot.

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-22, 11:26   

Nie każdy :P
Połowa z nas nie grała w BG1 :)

Poza tym mnie Dynaheir pokazała się tuż po wejściu na lokację Twierdzy Gnolli i od razu się przyłączyła, bo byłem charyzmatycznym, silnym wojem, o!
Ostatnio zmieniony przez Coincidence 2007-08-22, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  

Hutnuk 

Wysłany: 2007-08-22, 11:27   

Jvegi napisał/a:
Nie ma sie z czego śmiać.

Ja się nie śmieje z tego koleżki... Śmieję się bo jakimś cudem Grzebul to przewidział :P

PS. Akurat ja przez to nie przechodziłem... sam znalazłem wiedźmę :)

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-08-22, 11:48   

Hutnuk napisał/a:
Śmieję się

Śmiać się będziesz, jak ten cały ludek przesiąknie na lepsze fora i będzie chciał się bawić w modderów :D Do tego minie z miesiąc-półtora, bo oni muszą najpierw przejść BG1, BG2, a potem obczaić, że "ooo tu jakieś mody są na płytce" i poinstalować. Przejdą jeszcze raz i zaczną pisać pierwsze mini-tutki :) I poznawać Infinity-Explorera :)

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2007-08-22, 18:49   

a potem poznaja Koze i ich zycie sie odmieni :P

Hutnuk 

Wysłany: 2007-08-28, 11:02   

Yarpen 3 sierpnia napisał/a:
Linkiem jeszcze nie zarzucę, bo nagle z Albem wykombinowaliśmy jeszcze dwie poprawki. Sądzę, że w następnym tygodniu powinno wyjść.

Ekhem... No i? :roll:

Yarpen 

Wysłany: 2007-08-28, 11:04   

Niestety stanęło w CDP. Puszczę na necie tak standardowo chyba. :(

Imp 

Wysłany: 2008-05-07, 14:07   

Tez sobie kupiłem... z tym że jak przedemną napisali też nie bardzo podoba mi się menu. Pozatym podczas sprawdzania miałem problem z modem na którejś płycie (kupiłem BG i IWD), choć to nie jest wielka strata, jak będe sobie chciał zagrać to ściągne najnowszą wersje z sieci ;)
Ale za tą cene było warto kupić.

Aeraldo 

Wysłany: 2008-05-15, 23:55   

Kupiłem (Dopiero?!). Dostawa za kilka dzionków. Znów mam ochotę w to grać, a choć niby kompletna saga stała i stoi wciąż na półce, to mojemu BGI od pewnego czasu czegoś brakowało (Hmm... Czyżby jakaś niepotrzebna płyta instalacyjna?). Pomysł Sagi spodobał mi się od początku. Takich gier, jak Baldurek długo na rynku nie było i możliwe, że już nie będzie.
Hahaha! Drżyjcie, sługusy Żelaznego Tronu!!! (na początek)

Odpowiedz do tematu