Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Fallout 3
Autor Wiadomość
Hutnuk 

Wysłany: 2008-08-05, 14:27   

Grzebul napisał/a:
polecam stare trailery Tormenta czy chociaż Baldurka

A masz jakieś linki?

A co do F3 to wygląda jak jakiś Counter Strike... Czy coś w ten deseń. Początek trailera mi się tylko podobał :)

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-08-05, 16:37   

Esencja Tormenta: Walka, walka i walka

Hutnuk 

Wysłany: 2008-08-05, 16:48   

LOL dobre. Teraz już wiem dlaczego Coin tak lubi Tormenta :P

Jvegi

Wysłany: 2008-08-18, 20:13   

Fallout 3 będzie genialny!!!111!!
:D
http://www.cng4u.com/2008/08/16/fallout-3-scans/
Duuużo zdjęć słabej jakości.
Should ever be forgot.

Coincidence 

Wysłany: 2008-08-18, 21:19   

Jvegi - zwiastun dobrej nowiny :D
Normalnie ewangelia

Kochająca Ogromnie Zatwardziałych Alkoholików

Hutnuk 

Wysłany: 2008-08-19, 07:45   

Krajobraz na zewnątrz vaultu - bardzo klimatyczny... Podobają też mi się ekrany tworzenia postaci, wybierania perków itp... Ciekawe. Pytanie jak z fabułą... Po tych dialogach ciężko coś stwierdzić.

Jakie to będzie miało wymagania sprzętowe?

Rzepak 

Wysłany: 2008-08-19, 07:46   

OOo! Można długie włosy ustawić przy tworzeniu mężczyzny. Kamień z serca, w Mass Effect tego nie było i musiałem grać panią Shepard.
Ja tam daję F3 zielone światło. Zły nie będzie. Z kozą nie może się nie udać.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-08-19, 10:51   

Nawet gdyby Fallout 3 miałby być totalnie Kozi - to i tak nie będzie to fallout, a profanacja :P

Rzepak 

Wysłany: 2008-08-19, 21:16   

A tam profanacja, pieniądze robią na tytule. Co najwyżej małe profanaciątko. Takie są odwieczne prawa rynku i zaprawdę powiadam ci: zmienić tego nie można. Ale faktycznie, Fallout z Fallouta 3 będzie raczej żaden. Wciąż jednak może być dobrą grą, to, że żeruje na znanej marce wcale go nie skreśla.

Gaz_Shenryu 

Wysłany: 2008-09-22, 20:26   

Dla mnie skreśla wybitnie. Ale i tak czekam- postrzelać też lubię. Kiedy to wyjdzie?

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-09-22, 20:57   

Na gram.pl piszą, że będą wysyłać 6 października. Ja tam za parę dni zamawiam pre-order :) To będzie chyba pierwsza moja gierka, którą kupię równo z premierą :D

(a druga, za którą nb zapłacę więcej niż 25 złotych...)

Jvegi

Wysłany: 2008-10-30, 19:17   

Recenzje są dość pozytywne, w CDA F3 dostanie znak jakości ( tyle widać w preview na ich stronie) czyli przynajmniej 9/10, a wersja z dubbingiem jest opcjonalna ( dubbing ssie, jak zreszta wszystkie dubbingi od czasów gothica).
Czyli generalnie, być może nie jest tak źle.
Should ever be forgot.

Rzepak 

Wysłany: 2008-10-31, 16:35   

Ha! Zaraz zacznę instalować F3!
To najdroższa gra jaką w życiu kupiłem, oby tylko było warto.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-11-01, 00:31   

Jestem właśnie po całym wieczorze grania i wiem jedno - rewelacja.
Muszę się przespać bo już nie ogarniam trochę a z rana Falloucik mode on :)

Jvegi

Wysłany: 2008-11-01, 02:27   

Tyle ,że to nic jeszcze nie znaczy. Oblivion też jest rewelacyjny przez pierwszy tydzień grania. Dopiero po jakimś czasie zauważa się, że jest to nudny szajs. Miejmy nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej.
Should ever be forgot.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-11-01, 11:06   

Oczywiście Chomiku.
Ja po prostu nie mogłem wytrzymać tygodnia i napisałem wrażenia z pierwszej sesji.

Były zarzuty, że dialogi będą 'oblivionowe'. Nic bardziej mylnego. Klimat Falloutów jest, zawsze ma się te 3-8 opcji odpowiedzi, od mądrych po głupie, od dobrych po złe, poprzez szydercze kończąc na tych zależnych od statsów i umiejętności. Dialki są świetne swoją drogą, wielokrotnie zdarzyło mi się brechnąć podczas grania.

Świat trójeczki mnie póki co trochę przytłacza. Wszędzie jakieś questy, pełno ludzi, pierwsze miasto jest zbudowane w pionie a nie poziomie, mamy tu kondygnacje budynków.. no trochę za dużo na mój gnomi łeb. A poza miastem ogromne przestrzenie, gdzieś tam z daleka majaczy kapitol, ale tam się jeszcze nie zapuszczam.

Na razie jedyne co mnie niepokoi w grze, to to, że ustawiłem sobie czwarty z pięciu poziomów trudności (tzn trudny), a póki co nie miałem żadnych problemów z poradzeniem sobie z raidersami czy innymi radomuchami. Hmm odnoszę wrażenie, że gra jest dość... łatwa, ale to może początek taki jest po prostu (w sumie ja mam pistolet, a większość bandytów ma pały, lub z kontekstu wynika, że jest... pijana... :P ). No nie wiem.

Podoba mi się też to, że po tych 6 godzinach grania nabiłem ledwo 3 poziom. Expa tam się zdobywa baaaardzo wolno i nie ma tu raczej rozkminy typu - pójdę na pustynię, połażę tam chwilę i nabije sobie expa :)

No, mniejsza. Idę grać, być może odezwę się wieczorkiem :D

Rzepak 

Wysłany: 2008-11-01, 16:16   

Grzebul napisał/a:
Były zarzuty, że dialogi będą 'oblivionowe'. Nic bardziej mylnego. Klimat Falloutów jest, zawsze ma się te 3-8 opcji odpowiedzi, od mądrych po głupie, od dobrych po złe, poprzez szydercze kończąc na tych zależnych od statsów i umiejętności. Dialki są świetne swoją drogą, wielokrotnie zdarzyło mi się brechnąć podczas grania.

To ja chyba inną grę kupuiłem. Rozbudowane dialogi posiadają tylko ważni NPC, a tych jest raczej niewielu. Często zdarza się, że mieszkańcy danego miejsca mają częściowo "wspólne" drzewka dialogowe.
Cztery na szynach.

Grzebul napisał/a:
Świat trójeczki mnie póki co trochę przytłacza. Wszędzie jakieś questy, pełno ludzi, pierwsze miasto jest zbudowane w pionie a nie poziomie, mamy tu kondygnacje budynków.. no trochę za dużo na mój gnomi łeb. A poza miastem ogromne przestrzenie, gdzieś tam z daleka majaczy kapitol, ale tam się jeszcze nie zapuszczam

Świat faktycznie świetnie zaprojektowany, przynajmniej graficznie.

Grzebul napisał/a:
Na razie jedyne co mnie niepokoi w grze, to to, że ustawiłem sobie czwarty z pięciu poziomów trudności (tzn trudny), a póki co nie miałem żadnych problemów z poradzeniem sobie z raidersami czy innymi radomuchami. Hmm odnoszę wrażenie, że gra jest dość... łatwa

Właśniwie od początku gry można tam wybijać miasta. Jedynym potężnym przeciwnikiem jakiego spotkałem był Plugawy Niedobór Amunicji, oraz Straszliwie Zrypana Ekonomia +5 (Nocleg kosztuje tyle co dobrej jakości pistolet!).

Chyba powoli zaczynam trochę żałować stówki...

Jvegi

Wysłany: 2008-11-01, 17:06   

Told ya.
Cytat:
To ja chyba inną grę kupuiłem. Rozbudowane dialogi posiadają tylko ważni NPC, a tych jest raczej niewielu. Często zdarza się, że mieszkańcy danego miejsca mają częściowo "wspólne" drzewka dialogowe.

W każdym RPG tak jest, dwa pierwsze Fallouty nie były wyjątkiem.
Cytat:
Właśniwie od początku gry można tam wybijać miasta. Jedynym potężnym przeciwnikiem jakiego spotkałem był Plugawy Niedobór Amunicji, oraz Straszliwie Zrypana Ekonomia +5 (Nocleg kosztuje tyle co dobrej jakości pistolet!).

No to jest już problem :| . Co jak co, ale Fallout grą prosta być nie powinien.
Should ever be forgot.

Rzepak 

Wysłany: 2008-11-01, 21:45   

Jvegi napisał/a:

No nie wiem. Powielane dialogi praktykuje na dużą skalę chyba tylko bethesda. Choć w F3 jest ich na szczęście duuużo mniej niż w np. Morrowindzie i nie są przedstawione jako "tablica ogłoszeń".
Rozbudowanych dialogów jest naprawdę mało. Tak dla porównania: weź pierwszego KOTORa i podziel przez trzy.

Coincidence 

Wysłany: 2008-11-02, 08:43   

Jvegi napisał/a:

True, by być sprawiedliwym warto wspomnieć, że w Falloutach sprzed dekady spora ilość NPCów miała "dialogi" w formie pojedynczego tekstu wyświetlanego nad głową.

Grzebul napisał/a:
A poza miastem ogromne przestrzenie

Ogromne, tzn.? Ploty chodzą, że gra jest strasznie skondensowana pod kątem ilości zdarzeń/osób/miejsc w stosunku do ilości zajmowanego terytorium.

Odpowiedz do tematu