Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Dywagacje na tematy Kozie
Autor Wiadomość
Mike

Wysłany: 2007-08-18, 13:52   

Cytat:
pusta lodówka :p

Jak wszystko wypiłeś to nie miej do nikogo pretensji :P Jakbyś przestrzegał nakazu Kozy by zawsze zostawić butelkę piwa w lodówce na cudowne rozmnożenie to byś nie narzekał :P

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-18, 16:39   

Wymyślasz nakazy Kozy na bierząco!
Heretyk :>

Mike

Wysłany: 2007-08-19, 17:10   

Zgadza się Heretyk, tak miałem na imię na dnd.pl i tak mam na polterze :D

Po za tym JAM JEST KRONIKARZ KOZY!

Ugnij swój hardy kark przede mną, albo Koza pobłogosławi Twe pośladki dotykiem Mrocznych Rogów :)

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-19, 17:47   

Apokryfista, nie kronikarz ;p
Koza zdaje się, naznaczyła twój łepek mrocznymi kopytkami o jeden raz za dużo ;p

Mike

Wysłany: 2007-08-20, 23:49   

Po prostu zazdrościsz mi stygmatów Kozy :P

Pozwól, ze zacytuje co Koza powiedziała na temat zazdrości:

"Meee"
Rozdział 7, werset 23

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-21, 01:04   

Oby Koza pokarała Cię głośno tupiącymi kotami oraz fałszywym mrokiem tudzież piwem po cenach unijnych!

:koza:

Mike

Wysłany: 2007-08-21, 21:49   

Zawsze można kotom obwiązać łapy szmatkami. A na ceny unijne piwa tez jest rada. Zaklęcie unijnych zarobków :D

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-21, 22:37   

Znaki układu :>

Mike

Wysłany: 2007-08-22, 23:02   

Jakiego układu? Jesteś jak za przeproszeniem kaczyński. wszędzie widzisz układ i szara sieć :P Tak wiem, Ty tylko chcesz jednego, by wszyscy myśleli tak jak ty:P

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-22, 23:20   

Cóż, moim przykrym obowiązkiem, jako prawdziwego wyznawcy Kozy, będzie wyprowadzenie Cię z błędu.
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale obrzucenie prawdziwego wyznawcy Kozy obelgami, takimi jak powyżej ( bo Koza zdecydowanie nie pochwala Kaczyńskiego ani też Kaczyńskiego ) jest grzechem niewybaczalnym, jak to jest zapisane w Księdze Kozy ( rozdział szósty, werset dziewiąty ). Jedynym sposobem na zmycie owego grzechu jest przywdzianie szat Kapłanki Kozy ( bez względu na płeć grzesznika ) i wierne służenie kapłanom, a zwłaszcza znieważonemu wiernemu, zgodnie z doktrynami, które Koza określiła jako właściwe dla kapłanek ( móimy tu naturalnie o pielgrzymkach do świętych kapliczek i dostarczanie wiernym błogosławionego napoju ).

A czy ty wierzysz w Kozę? :>
:koza:

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2007-08-22, 23:56   

@Mike
true, Coin ma racje.
dawanie sobie wśród wyznawców od Kaczyńskich jest naprawde przez Koze widziane jako nie teges... bez piwa sie nie obejdzie by grzechy zmazac :P

Mike

Wysłany: 2007-08-23, 19:59   

I ty pchasz sie w szeregi odłamowców Leon?
Jak można nazywać kapłanem, czy chociaż wyznawcą Kozy kogoś kto dopuszcza się niemania w lodówce świętego grala wypełnionego błogosławionym napojem. :shock:
A co do użycie mocnego słowa na "K" to jak nazwiesz kogoś kto widzi wszędzie UKŁAD?? :lol:

Yarpen 

Wysłany: 2007-08-23, 20:04   

Ku*wa. Schizma się robi.

Mike, moim zdaniem - to jednak jechanie Kaczyńskimi to już STANOWCZA przesada... ja rozumiem wiesz, no obrzucić się błotkiem etc. No ale KACZYŃSKIM?! Tego bym najgorszym wrogom nie powiedział.

Wstydź się! Koza aż sobie kopytka starła z zagniewania.

Mogę tak mówić, ponieważ obecnie należę do koziego odłamu dyktatycznego. :]

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-23, 20:20   

@Mike

Piwo jest do picia, a nie przechowywania w lodówce. Każdy Kozi wierny Ci to powie.

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2007-08-23, 22:49   

Dobra dobra, kiedy to piwo :P

Mike

Wysłany: 2007-08-24, 17:29   

Tak piwo jest do picia, ale jak go nie posiadasz w lodówce nie możesz go wypić. To grzech Zaniechania! Po za tym skoro nie masz w lodówce piwa, to jak powitasz wpadającego w odwiedziny Kozowiernego? To nie dość, że grzech to i brak kultury.

Lord Pawello 

Wysłany: 2007-08-24, 18:30   

Mike napisał/a:
Tak piwo jest do picia, ale jak go nie posiadasz w lodówce nie możesz go wypić. To grzech Zaniechania! Po za tym skoro nie masz w lodówce piwa, to jak powitasz wpadającego w odwiedziny Kozowiernego? To nie dość, że grzech to i brak kultury.

Błąd w rozumowaniu początkującego wyznawcy Kozy. Piwo należy kupić zimne i wypić zanim się zagrzeje. Gdy odwiedzi wyznawce inny Koziowierny należy nakazać kapłance udanie sie do najbliższej kapliczki, ew. wyruszenie osobiście (jeśli kapłanki nie ma lub zajmuje się innymi czynnościami). Opcja druga jest również atrakcyjna, gdyż podczas pielgrzymki można spotkac innych wyznawców i razem spożyć święty trunek.

Wyjątek stanowi sytuacja gdy istnieje zagrożenie, że kapliczki będą pozamykane. ?Wtedy wyznawca ma obowiązek zgromadzić zapasy na czas kryzysu i w miare możliwości dzielić się z innymi wyznawcami Kozy.

@Yarpen - odezwał się Gniłek :P
Ostatnio zmieniony przez Lord Pawello 2007-08-24, 19:13, w całości zmieniany 1 raz  

Yarpen 

Wysłany: 2007-08-24, 19:04   

Rzekł Piwowar :] (Bez urazy Pawello) ;-)

Mike

Wysłany: 2007-08-25, 11:51   

Cytat:
Wyjątek stanowi sytuacja gdy istnieje zagrożenie, że kapliczki będą pozamykane. ?Wtedy wyznawca ma obowiązek zgromadzić zapasy na czas kryzysu i w miare możliwości dzielić się z innymi wyznawcami Kozy.

Sam przyznajesz mi rację :) Wszak nie wiadomo kiedy nastąpi kryzys, więc należy zawsze mieć piwo w lodówce. Pamiętajcie: Mocherowe pachołki nie śpią nigdy! Nie wiadomo kiedy sprobują zbezcześcić kapliczki, poprzez zaklęcie "Zakaz handlu w niedziele i święta" czy tez usunięcie ochronnego znaku "24h" z wrót świątyni.

Hutnuk 

Wysłany: 2007-08-25, 12:42   

Straciłem już dawno temu wątek o czym tak właściwie traktuje ten temat... :?

A ja sobie właśnie uświadomiłem, że jestem aktualnie jedynym moderatorem :P Pomyślę, czy wątek dać do kosza, bo na razie jest tu taka sieczka, że na kosz zasługuje :>

Odpowiedz do tematu