Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Dywagacje na tematy Kozie
Autor Wiadomość
Coincidence 

Wysłany: 2007-08-25, 14:51   

@Mike

Wierzę w Kozę. Ona jest moją ostoją. Ufam jej, a Koza nie dopuści, by wierzący w fałszywe światło i równie fałśzywe mochery próbowali tego typu zaklęć, które opisujesz.
Wszystko jak widać o wiarę się rozchodzi.
Nie ufasz Najpiękniejszemu Zwierzęciu :(
Wypiję dzisiaj coś za twoją biedną, udręczoną duszę.

Mike

Wysłany: 2007-08-25, 15:36   

Pozwoli, albowiem nie znasz dnia ani godziny gdy nadejdzie dzień próby! A tylko ci o silnej woli piwnej godni są ja przetrwać by potem głosić słowo Kozie!

Zamiast stawać przeciw mnie zobacz co to sie wyrabia na świecie!
Cytat:
A ja sobie właśnie uświadomiłem, że jestem aktualnie jedynym moderatorem :P Pomyślę, czy wątek dać do kosza, bo na razie jest tu taka sieczka, że na kosz zasługuje

chwast cenzury wyrasta w samym środku Koziopiwnego ogrodu! Zewrzyjmy szeregi. Ujrzyjcie, że słowo moderator gdy pozmieniać kolejność liter, kilka odjąć lud dodać stanie się słowem Mocher!

Coincidence 

Wysłany: 2007-08-25, 18:54   

Smutno się robi, kiedy patrzę na twoje słowa.
Wiara w Kozę nie należy do tych tysięcy bredni, w których nadchodzi czas próby, ognia, topora i różowego króliczka. U Kozy zawsze jest kozio i fajnie.
Bredzisz.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-08-25, 19:02   

Coincidence napisał/a:
Wiara w Kozę nie należy do tych tysięcy bredni, w których nadchodzi czas próby, ognia, topora i różowego króliczka. U Kozy zawsze jest kozio i fajnie.

Czasami jest inaczej.
Czasami Koza robi Koziego joke'a wobec wyznawcy nieroztropnego. Ten wpada w panikę i lamentuję, a Koza tarza się ze śmiechu po glebie wymachując kopytkami w górze :)
Mike napisał/a:
Ujrzyjcie, że słowo moderator gdy pozmieniać kolejność liter, kilka odjąć lud dodać stanie się słowem Mocher!

Pamiętaj, że Admin po przekręceniu paru liter zamienia sie w Arcykapłan, więc drżyj i składaj ofiary :P

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2007-08-25, 19:10   

Pamietaj, ze ofiary dla Arcykapłanów sa pochwalane przez Koze, jednak nie sa czyms obowiazkowym :P
Koza nie pochwala obowiążków.

Mike

Wysłany: 2007-08-25, 19:37   

Ale zauważ, że jeśli pozmieniać litery w Arcykapłanie to powstaje bluźniercze słowo na K użyte już wcześniej. A to dowodzi tylko jednego: alfabet został podstępnie opanowany przez moherowych pachołków!

Cytat:
Koza nie pochwala obowiążków.

źle to ująłeś. Koza pochwala obowiązkową swobodę!

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-08-25, 19:42   

Mike napisał/a:
źle to ująłeś. Koza pochwala obowiązkową swobodę!

Źle, źle.
Jeżeli ktoś ma ochotę nie być swobodnym to Koza to pochwala.
Mike napisał/a:
Ale zauważ, że jeśli pozmieniać litery w Arcykapłanie to powstaje bluźniercze słowo na K użyte już wcześniej.

Alfabet powstał wcześniej niż moherowe organizacje, więc to nie mohery stworzyły alfabet, ale alfabet uwarunkował mohera.
Mike napisał/a:
Moher

Pamiętaj też, że Moher powstaje z włosa Koziego :)
Tak więc wszystkie osoby, noszące Kozie Berety, są, ku Koziej ironii losu, wyznawczynami, ba!, bojowniczkami ku chwale Kozy, choć o tym nie wiedzą :) I za to trzeba je lubić.

Mike

Wysłany: 2007-08-25, 21:14   

Cytat:
Jeżeli ktoś ma ochotę nie być swobodnym to Koza to pochwala.

znowu nie dostrzegasz głębi Kozy. jeśli ktoś nie chce być swobodnym to i tak jest albowiem może być nieswobodnym. czyli ma swobodę wyboru :D

Moze i moher powstał z Kozy ale nie wyposażenie bojowe moherowych bojówek, torebki z cegłą w środku nie są zrobione z Kozy. :)

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-08-25, 21:26   

Mike napisał/a:
torebki z cegłą w środku nie są zrobione z Kozy.

Tak, ale pamiętaj, że niesienie torebki z cegłą to work, a W przez work cośtam = Koza :P (- "Kozie objawienia z Kozigrodu - mądrości")

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2007-08-26, 18:38   

Eh, my po prostu nie rozumiemy "tej retoryki".

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Mike

Wysłany: 2007-08-27, 22:42   

jeśli chodzi Ci o Grzebula to masz rację. :D

Huzi 

Wysłany: 2007-11-09, 23:32   

Kiedy Koza was oświeciła? Kiedy się to wszystko zaczęło? Czy TB jest jej ołtarzem?
:szacun:
:koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza: :koza:

Amon 
Moderator

Wysłany: 2007-11-17, 18:52   

Tez (tam na koncu miala byc taka fajna polska literka z kropka na gorze :p )

Coincidence 

Wysłany: 2007-11-18, 00:26   

AMON ŻYJE!!

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-11-18, 01:33   

I jest to kolejny dowód dla niewiernych na to, że Koza jest wśród nas :)

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2007-11-19, 18:41   

Cytat:
AMON ŻYJE!!

To nie nasza wina, że słabo strzelasz.

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Huzi 

Wysłany: 2007-11-20, 15:55   

Czy ktoś z was czytał książkę W. Gombrowicza "Ferdydurke"? Ja czytałem i oglądałem film ("30-door key"). Jest tam jedna scena w której nazistowski niemiec (z małej, a co!) mówi do kozy "raus!". :x
Jaka jest kara za znieważanie Kozy?

:koza:

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-11-20, 16:19   

Nie ma kary za obrażanie Kozy :)
Koza lubi być zarówno chwalona jak i obrażana (choć bardziej chwalona zapewne), ważne jest to, że się o Kozie myśli i się o niej lub do niej mówi.
Wszystko co z Kozą cieszy Kozę.

Horus 
Moderator

Wysłany: 2007-11-21, 20:14   

Zabiłem i zjadłem kozę. Koziołka, dokładniej rzecz biorąc. Mięso było kruche i pyszne.

Zostanę potępiony, czy zbawiony?

W zasadzie, przypomina mi to inny obrzęd "pożerania ciała swojego boga". Gdzieś już o tym słyszałem :>

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-11-21, 20:19   

Kozy nie da się zabić. Nie da się jej też zjeść chyba.

Zbawiony zostaniesz Horusie, bo jesteś Kozowiercą, i ilekolwiek Kóz zjesz czy zabijesz, jest to dobre. No, chyba, że wybijesz cały gatunek kozi, to tego Koza by nie pochwalała :blee:

A obrzęd pożerania własnego boga masz w krześćjaństwie :) Sączysz tam boską krew i spożywasz boskie ciało w kulminacyjnym momencie mszy.

Odpowiedz do tematu