Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Dywagacje na tematy Kozie
Autor Wiadomość
Mike

Wysłany: 2007-11-21, 23:18   

Jeśli nie popiłeś kozy kozim napojem to sporo ryzykujesz. A największa karą jest ignorowanie przez KOZĘ!

Cytat:
No, chyba, że wybijesz cały gatunek kozi, to tego Koza by nie pochwalała :blee:

KOZA jest wszędzie w każdym gatunku. Nawet chomik może być MROCZNĄ KOZĄ!! Co prawda trochę niską koza ale jednak :)

Yarpen 

Wysłany: 2007-11-22, 19:02   

A ja doiłem kozę. I wychowałem się na kozim mleku.
Jestem nie do wyjebania, co nie?

Horus 
Moderator

Wysłany: 2007-11-22, 20:08   

Grzebul napisał/a:
Kozy nie da się zabić. Nie da się jej też zjeść chyba.

Da się. Zabiłem jej awatara.
Ale wiem, że to ona mi na to pozwoliła. Pozwoliła mi się zabić i pożreć, bym przejął część jej boskiej esencji i wziął pod władanie domenę rozkoszy seksualnej. I'm the chosen-one.
Módlcie się do Heru-ura, Horusa Starszego, a doznacie zaspokojenia 8-)

Cytat:
A obrzęd pożerania własnego boga masz w krześćjaństwie :) Sączysz tam boską krew i spożywasz boskie ciało w kulminacyjnym momencie mszy.

No co Ty nie powiesz? :>

A boskie ciało Koziołka, męskiego awatara Kozy popiłem wódką.

[ Dodano: 22.11.2007 21.15.21 ]
Mike, przypominasz mi wyznawcę Cyrica. Koza tego nie pochwala.

Coincidence 

Wysłany: 2007-11-22, 20:23   

Niech Jej Kopytka Nigdy Nie Zostaną Podkute

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-11-22, 20:34   

Czyż Odwrócona Podkowa nie jest symbolem Koziej Męki?

Wyrm

Wysłany: 2007-11-22, 23:57   

Ufff, zdecydowanie za rzadko ostatnio zaglądam. Może to dobrze, bo czytając ten wątek spadłem pod biurko, i tarzałem się po podłodze, ku niejakiemu zaskoczeniu małżonki. Koza rulez!

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2007-11-23, 15:41   

Czyż rotfl nie jest symbolem Koziego tarzania?

Mike

Wysłany: 2007-11-29, 23:31   

Horus KOZA nie pochwala taich skojarzeń jak to s Cyrikiem
więc czuj się upomniany przez KOZĘ, w ramach pokuty musisz rozegrać sam ze sobą partię rosyjskich szachów :)

Coincidence 

Wysłany: 2007-11-30, 00:03   

Lol
Normalnie natchniony przez Kozę i Upominający w Jej imieniu :lol:

LordDream 

Wysłany: 2008-07-11, 21:37   

Patrzcie, jaki token wychodzi w najnowszym dodatku do magica (Eventide):
http://img228.imageshack....92/16307dc6.jpg :koza:

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-07-11, 21:56   

Łooo!
A co daje ta karta? :) Zarąbista. Na pewno wymiata wszystkie inne.

LordDream 

Wysłany: 2008-07-12, 08:48   

Token, 0 power, 1 toughness, produkowany przez jakiegoś kithkina clerica.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2008-11-12, 12:39   

Mrocznie naszła mnie mała mroczna dygresja odnośnie mrocznych rytułałów Mrocznej Kozy Mroku.
W zasadzie (tzn w mrocznej zasadzie) jest stosunkowo mrocznie trudno odprawic mroczny ryułał tak by się on nie powiódł.

Najprościej mroczne rzeczy ujmując mroczne rytułały wymagają mrocznej wiary (choć nie zawsze ale o tym mrocznie potem). Im mroczna wiara większa tym mroczna moc mrocznego wiernego jest mrocznie obfitsza (w mrok).

Ktoś kto to właśnie przeczytał mógłby zapytać: to jak można poprawnie odprawić rytułał skoro naprzykład nie ma się wystarczająco durzo wiary?

Ktoś kto przecztytał mógłby faktycznie zadać takie pytanie... ale tylko dlatego że ów czytacz nie przeczytał tego mrocznie (więc z nikad niemozna go nazwać mrocznym czytaczem.)
każdy kto mrocznie przeczytał ten tekst (przez co jest mrocznym czytaczem) mrocznie wie że braki w wierze mozna uzupełnić na trzy sposoby (trzy zostały mi mrocznie objawione - nie oznacza to bynajmniej że nie ma ich mrocznie wiecej)
1 - poprzez mroczne zgłębianie wiedzy o Mrocznej Kozie Mroku, jej rytułałach, kapłanach, doktrynach. Ci którzy mrocznie gorliwie podarzaja tą mroczna drogą dostępują zazwyczaj, w sposob najnormalniej mroczny objawienia i stają się mrocznymi wiernymi mrocznej wiary, mrocznie gorliwymi.
2 - poprzez mroczne napełnianie swojego ciała mrocznymi napojami. Im więcej Świętych trunków tym wiara staje się wieksza.
Minusem tego sposobu jest to że jeśli stosuje go niewierny, efekt może być tylko tymczasowy a jego koniec niekoniecznie miły dla smiałka. Koza oczywiscie nakarmi się tymczasową wiarą śmiałka wynikającą z jego upojenia mrocznym płynem (oczywiście karmi się ona też jego niewiarą). Nikt jednak nie wie czy to Kozie bedzie w danym momencie odpowiadać i czy to pochwali.
najbezpieczniejszy sposób na stosowanie metody nr 2 to bycie już wcześniej mrocznie wierzacym - istnieje wtedy większe prawdopodobieństwo że Koza pochwali twoje działania w mrocznej całości
3 - trzecia możliwość polega na mrocznym połączeniu dwóch pierwszych.

Kiedy mamy już mrocznie wystarczająco mrocznej wiary mozemy mrocznie zarać się do mrocznego odprawiania mrocznego rytułału.

Jeżeli z jakiś przyczyn uważamy że rytułał sie nie powiódł, powody są następujace:
Słabość naszej wiary niekoniecznie spowodowała nieudanie sie rytułału, jej niedobór mógł po prostu spowodować że mylnie go z interpretowaliśmy.
Prawidłowa interpretacja wymaga posiadania w sobie odpowiedniej ilości mrocznego mroku Kozy.
Dobrze odprawiać rytułał w towarzystwie Kapłana (w tym kaplanki w funkcji kapłana). Obecność Kapłanki też może być pomoc

Kapłan zawsze wie czy rytułał się udał czy nie (mroczna interpreacja)
Kapłanka niekoniecznie zawsze wie ale moze coś wie

Należy tutaj zaznaczyć że rytułały odprawione przez kapłanów nigdy nie mogą się nieudać ze względu na zynnik wiary - przecież gdyby kapłani jej nie mieli wystarczająco to nie byli by kaplanami.
W ich przypadku powodem jest zazwyczaj rutyniarstwo, lub czynniki wywolane przez osoby trzecie

Mroczny Amon

Vilkatla
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2008-12-04, 20:23   

Amon, Tobie sie chyba w tym Londynie naprawde _bardzo_ nudzi ;P
tak jak i mnie, ze to czytam ;P

Amon 
Moderator

Wysłany: 2008-12-04, 21:22   

Vil, nie chce sie powtażać ale... - Koza to pochwala

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2008-12-11, 22:51   

Cytat:
<Rut>Skoro prędkość światła wynosi prawie 300 milionów metrów na sekundę, to jaka jest prędkość mroku?
<łysy>mrok jest wieczny i otacza caly swiat.On nie jest tak popi..dolony jak swiatlo aby zapi..dalac w kolko jak jakis po.eb. Mrok poprostu jest zewnetrzna i podziemna blona swiata \../
<Rut>...

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Hutnuk 

Wysłany: 2008-12-11, 23:07   

Oooo to było true. I hę.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2008-12-12, 13:20   

True i hę

Poza tym światło gdziekolwiek by nie leciało i nieważne z jaką prendkością, porusza się przez mrok, który zawsze je otacza i zawsze wyprzedza

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2008-12-18, 22:28   

http://dynasteia.pl/index.php

przeczytajcie końcówkę tekstu informacyjnego przesuwającego się na górze.

Kermit 
Technik

Wysłany: 2008-12-19, 22:48   

Nie no hę i w ogóle mrok :D

Kermit.

Odpowiedz do tematu