Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Unia Polityki Realnej
Autor Wiadomość
Coincidence 

Wysłany: 2007-10-10, 15:04   

http://www.lpr.pl/pliki/kris.jpg

Szybki jest :|

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-10-10, 15:50   

http://korwin-mikke.blog....9723,index.html

Czego to ludzie nie wymyślą by go jak najbardziej zeszmacić... :| Masakra

Coincidence 

Wysłany: 2007-10-10, 16:44   

Skąd wiedziałem, że to powiesz? :lol:
Spisek, układ, szara sieć.
Ciekawe, że jak Mikke jest o coś przez media osądzony, to już jest zeszmacenie, ale jak już piszemy o Kaczyńskim, to paskudna kaczka i chomik jest :/

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2007-10-10, 17:18   

Coincidence
Zrób jedną rzecz. Najpierw w dowolnej telewizji (ja widziałem to na Polsacie) obejrz sobie Wydarzenia, czy serwis informacyjny. Zwróć uwagę na fragment w którym mówią o tłumaczeniu się na blogu Korwina. Po czym przeczytaj to na blogu.

I tylko dla sprawiedliwości. Nie ważne jakie bzdury powygadywał.

I nie mów mi tutaj że niec nie zostało nawet odrobinkę przekręcone :P Tym bardziej że na świadka wzięli typa z LiD-u.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2007-10-10, 19:12   

Cytat:
Ciekawe, że jak Mikke jest o coś przez media osądzony, to już jest zeszmacenie, ale jak już piszemy o Kaczyńskim, to paskudna kaczka i chomik jest

Akurat Grzebul wypowiadał się dosyć nieprzychylnie a propose pisania o Kaczyńskim per kaczka/chomik ;)

IMHO nawet w świetle tego co napisał na blogu był... niedelikatny ;] poza tym najpierw mówi, że nie chce aby zmuszać do integracji, a potem stara się udowodnić, że absolutnie siętego nie powinno robić. Może nawet mógłbym się z nim zgodzić, ale wypada lekka niespójność wypowiedzi.

Cytat:
Czego to ludzie nie wymyślą by go jak najbardziej zeszmacić... Masakra

Grzebul, proponuję Ci zażyćtrochęobiektywizmu. Może w aptece dostaniesz.

Poza wszystkim innym styl wypowiedzi Korwina na blogu, jego retoryka itd. są za bardzo PiSowskie dla mnie ;] Wierzę, że mógłby zrobić dużo dobrego, ale zamiast o tym mówić ze strony wyskakują na mnie hasła typu LiD-patafiani, idioci, Partia Kobiet - narwane ekshibicjonistki, "zlikwidujemy koryto" itd.

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Hutnuk 

Wysłany: 2007-10-10, 19:58   

Grzebul napisał/a:
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID257999723,index.html

Czego to ludzie nie wymyślą by go jak najbardziej zeszmacić... :| Masakra

Widzę że niektórzy wierzą we wszystko co ktoś napisze na blogu...

Pomijam już to że:
Korwin na swoim blogu napisał/a:
zadałem jej pytanie, czy chodzi na WF (odparła twierdząco) i zacząłem pytać, jak może np. grać w piłkę ze zdrowymi dziećmi

... Hmmm... Będąc na miejscu rodzica dziecka niepełnosprawnego dałby po mordzie dupkowi. :| Co on próbował osiągnąć właściwie pytając o to tą dziewczynkę? Żeby poczuła się mniejsza i słabsza?

W dodatku podejżewam że na blogu opisał to dosyć i tak delikatnie... :/

Coincidence 

Wysłany: 2007-10-10, 20:06   

Dun Dare napisał/a:
Najpierw w dowolnej telewizji (ja widziałem to na Polsacie) obejrz sobie Wydarzenia, czy serwis informacyjny.

Bez szans :] Telewizora nie mam, a po YouTubie nie chce mi się szukać. Ale jak Hutnuk pisze - JKM wcale nie wypiera się pewnych kwestii - pewnego, hm, braku delikatności. O ile z JKM ekonomista byłby dobry, to politykiem lepiej niech nie zostaje. Bo IMO jako mojego reprezentanta bardziej bym się go wstydził za takie numery, niż, przykładowo, za brak konta w banku pana Kaczyńskiego.

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2007-10-10, 20:16   

Eeee?
Hutnuk napisał/a:
... Hmmm... Będąc na miejscu rodzica dziecka niepełnosprawnego dałby po mordzie dupkowi.

Huh... Z moich dotychczasowych doświadczeń nic tak nie wkurwia niepełnosprawnych jak uzalanie się nad nimi i usilne omijanie tych "drażliwych" tematów.

[ Dodano: 10.10.2007 19.18.59 ]
A na polityka to true potwierdzam to się nienadaje :P

Hutnuk 

Wysłany: 2007-10-10, 20:40   

Dun Dare napisał/a:
Z moich dotychczasowych doświadczeń nic tak nie wkurwia niepełnosprawnych jak uzalanie się nad nimi i usilne omijanie tych "drażliwych" tematów

Celowe piętnowanie niedoskonałości też jest imho wkurwiające. Nie mówię że trzeba unikać tematu ale "przypominanie" dziecku że nie ma co się równać ze swoimi rówieśnikami to zwykłe kurestwo :/

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2007-10-10, 21:40   

Nie delikatność true, a poza tym po co o to pytał? Po to, żeby udowodnić, że dziecko nie powinno chodzić do szkoły razem z pełnosprawnymi? Nonsens.

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Sorrow

Wysłany: 2007-10-10, 22:15   

Jak dla mnie, cała sprawa jest typowym przypadkiem lewackiej histerii, którą budzą różne rzeczy od brutalności w grach, aż po niechęć wobec przemarszów homoseksualistów przez miasto.

Proste.
Po pierwsze kobieta z Partii Kobiet zażądała, żeby powiedział jej córce w twarz, że nie chce, by jego dzieci chodziły z niepełnosprawnymi do klasy i to zrobił. Miał do tego prawo.
Ta kobieta próbowała wykorzystać swoją córkę do szantażu emocjonalnego i to ona za to odpowiada.

Po drugie miał rację co do WFu - wyobrażacie sobie grać w piłkę nożną, koszykówkę albo siatkówkę z ludźmi, którzy są na wózkach? Bo Ja nie.
in sinister ecstasy eternally I decompose"

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2007-10-10, 23:02   

A tak apropo oglądnąłem newsy na TVN-ie. Wychodzi że Ten Łukasz Nanczas nie był przypadkowym świadkiem a sam zadał owe pytanie o niepełnosprawnych Mikkemu.

IMHO: Najprawdopodobniej Mikke powiedział że jeśli rodzic tylko chce może posłac dziecko do szkoły bez niepełnosprawnych.

Orzecho
Chyba nie rozumujesz do końca tego toku myślenia. Wedle Mikkego wszystkie szkoły powinny być prywatne i wyłącznie decyzją rodziców jest do jakiej szkoły posłac dzieci. Może byc to szkoła z brakiem wstępu dla niepełnosprawnych jak i taka tylko dla niepełnosprawnych, integracyjna czy jakakolwiek. Może być szkołą dla niedzielnych satanistów, światków jeszuły, katolickich lewaków, heteroseksualnych pedałów czy miłośników lalki barbie. I władzy NIC do tego.

Matka chciała by powiedział dziecku w twarz - powiedział. Jak myślisz ilu polityków w tym momencie by niezkapitulowało? :P A Mikke ma zwyczaj szukania we wszystkim uzasadnienia. Czasem łącznie z dorabianiem teoryj do tez.

Hutnuk
True. Czeba znaleść ten złoty środek.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2007-10-10, 23:20   

Cytat:
Chyba nie rozumujesz do końca tego toku myślenia. Wedle Mikkego wszystkie szkoły powinny być prywatne i wyłącznie decyzją rodziców jest do jakiej szkoły posłac dzieci. Może byc to szkoła z brakiem wstępu dla niepełnosprawnych jak i taka tylko dla niepełnosprawnych, integracyjna czy jakakolwiek. Może być szkołą dla niedzielnych satanistów, światków jeszuły, katolickich lewaków, heteroseksualnych pedałów czy miłośników lalki barbie. I władzy NIC do tego.

W sumie true, ale ja w notce na blogu napisał co innego.

Cytat:
Matka chciała by powiedział dziecku w twarz - powiedział. Jak myślisz ilu polityków w tym momencie by niezkapitulowało?

Hm, samo w sobie było to fajne, o ile rzeczywiście było tak jak Korwin to przedstawia. Ale po co to pytanie o WF? Heh, równie dobrze dziecko mogło to obejśća równie dobrze mogło to być jego najczulszy punkt.

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2007-10-10, 23:39   

Coincidence
Łacz TVN
http://www.tvn24.pl/28377..._wiadomosc.html

Niestety Polsat nie udostępnia swoich programów. A szkoda bo było, cytuję:
Cytat:
Janusz Korwin-Mikke na swoim blogu napisał: jakaś narwana Partyjna Kobieta i zaczęła mnie ciągnąc do stoiska Partii Ekshibicjonistek żądając, bym podszedł do ich namiotu i powiedział to w oczy jej córce, siedzącej na wózku inwalidzkim. Podszedłem

Aha i tytuł newsa oczywiście że Mikke uważa że zdrowe dzieci mogą zarazić się niepełnosprawnością.

Orzecho
Ad1. A jedno nie wynika z drugiego?
Ad2. Zważ że sama jej Matka o to prosiła.

Sorrow

Wysłany: 2007-10-11, 02:54   

Orzecho napisał/a:
Hm, samo w sobie było to fajne, o ile rzeczywiście było tak jak Korwin to przedstawia. Ale po co to pytanie o WF? Heh, równie dobrze dziecko mogło to obejśća równie dobrze mogło to być jego najczulszy punkt.

Bo widzisz, to było pytanie, które powinien był zadać i które obnaża jeden ze słabych punktów "integracji".

Dun Dare napisał/a:
Aha i tytuł newsa oczywiście że Mikke uważa że zdrowe dzieci mogą zarazić się niepełnosprawnością.

JKM wyjaśnił w swoim blogu o co mu chodziło - o podświadome naśladowanie przez dzieci.
in sinister ecstasy eternally I decompose"

Hutnuk 

Wysłany: 2007-10-11, 07:04   

Sorrow napisał/a:
Orzecho napisał/a:
Hm, samo w sobie było to fajne, o ile rzeczywiście było tak jak Korwin to przedstawia. Ale po co to pytanie o WF? Heh, równie dobrze dziecko mogło to obejść równie dobrze mogło to być jego najczulszy punkt.

Bo widzisz, to było pytanie, które powinien był zadać i które obnaża jeden ze słabych punktów "integracji".

Wybacz ale piszesz głupoty. Powinien był je zadać niepełnosprawnemu dziecku?? Po co? Żeby co temu dziecku udowodnić? I nawet jak by mu to dziecko przyznało rację to co właściwie by przez to osiągnął? Poza zranieniem go? Jak chce obnażać słabe punkty integracji to niech rozmawia o tym na forum publicznym. Ale niech nie poniża niepełnosprawnych.

Poza tym ogólnie nie podoba mi się ten jego blog. Po co pisze o Partii Kobiet - "Partia Ekshibicjonistek" - gdyby ograniczył się do rzeczowych argumentów krytykując tą partię byłoby to dla mnie ok. Ale po co obraźliwe epitety. W stosunku do UPR nikt nie używa określenia Partia Niedorajdów i Fajtłap mimo że od iluś tam lat nie są w stanie dostać się do sejmu. Mówi się o nich mimo wszystko UPR.

Z Korwinem jest ten problem, że jeżeli kogoś postrzega jako przeciwnika politycznego to nie potrafi się powstrzymać od obraźliwych chamskich określeń. Ostatnio zaczynam go postrzegać jako zwykłego prymitywa... Osobiście nie dziwię się że go nie zapraszają do różnych programów w TV - jako prowadzący program też bym nie chciał żeby mi zaczął wyskakiwać z określeniami typu 'patafian' w stosunku do innych gości. Przy jego wykształceniu na prawdę zadziwia mnie ten dresiarski język...

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2007-10-11, 17:35   

Cytat:
Ad1. A jedno nie wynika z drugiego?

Godzinkę po napisaniu tamtego postu w końcu doszedłem o co chodziło ;) ale mi się już dopisywać nie chciało. Chory trochę jestem i wolno mi się myśli :P

Cytat:
Ad2. Zważ że sama jej Matka o to prosiła.

Prosiła o powiedzenie, że Korwin nie posłałby do klasy z niepełnosprawnym swojego dziecka. Tak zrozumiałem. Ah to czepialstwo.

Cytat:
Z Korwinem jest ten problem, że jeżeli kogoś postrzega jako przeciwnika politycznego to nie potrafi się powstrzymać od obraźliwych chamskich określeń. Ostatnio zaczynam go postrzegać jako zwykłego prymitywa... Osobiście nie dziwię się że go nie zapraszają do różnych programów w TV - jako prowadzący program też bym nie chciał żeby mi zaczął wyskakiwać z określeniami typu 'patafian' w stosunku do innych gości. Przy jego wykształceniu na prawdę zadziwia mnie ten dresiarski język..

Dresiarki nie dresiarski, ale pisałem o tym kilkanaście postów wyżej: taka agresywna, obraźliwa retoryka z rzadka tylko podpierana sensownymi argumentami aż za bardzo kojarzy mi się z PiSem :/ Zamiast mówić o tym co można zrobić - szczeka.

Hutnuk 

Wysłany: 2007-10-11, 18:15   

Orzecho napisał/a:
Dresiarki nie dresiarski, ale pisałem o tym kilkanaście postów wyżej: taka agresywna, obraźliwa retoryka z rzadka tylko podpierana sensownymi argumentami aż za bardzo kojarzy mi się z PiSem :/ Zamiast mówić o tym co można zrobić - szczeka.

True! Udało Ci się napisać dokładnie to co miałem na myśli ale nie potrafiłem wydukać ;)

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2007-10-12, 19:31   

Cytat:
intelektualistów obowiązuje tolerancja i szacunek dla cudzych poglądów

Jakoś kłóci się to z tymi patafianami i idiotami ;]

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2007-10-12, 19:51   

Ty znajdź mi "intelektualistę" który się do tego stosuje. :P

Odpowiedz do tematu