Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Neverwinter Nights 2
Autor Wiadomość
Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-05-28, 13:00   Neverwinter Nights 2

Fajna przygodówka w stylu od zera do bohatera. Oczywiście od początku do końca jeden wielki h&s, ale bywają momenty, że jest naprawdę kozio jeśli chodzi też o dialogi. Bardzo dobrze zrobieni NPCowie, nie ma takiego wobec którego można być obojętnym, lubi się ich lub nie lubi, można się też wręcz zakochać :P Choć dużo ich strasznie, i czasami nie wiadomo co z nimi zrobić :P Jestem dopiero w połowie gry, więc nie mam jeszcze jakieś mega wypasionej Twierdzy, o której wszyscy opowiadają, ponoć tam już wogle jest genialny klimacik...

Cóż, singielek niczego sobie, można zabijać nudę.

Ale z tym multi to ja nie kminię wogle bazy.
Istnieje oficjalny polski serwer Aeris. Ściąga się mniej więcej 5 giga modów więcej (!), które umożliwiają nam grę na Wyspie Aeris, gdzie siedzi cała Polska-grają-w-Neverka.
Postanowiłem wejść, przeżyć parę przygód kreowanych przez kogoś, Amon kiedyś bardzo dużo polecał taką rozgrywkę.
I co? Lipa straszna.
Na serwie zazwyczaj siedzi jakieś 15-20 osób. Wszyscy siedzą na placyku w wiosce i rozkminiają jakieś głupie rzeczy. A to luźne rozmowy na temat Faerunu, a to jakieś głupoty na temat picia.. wszystko oczywiście w średniowieczno-faerunskiej nowomowie. Czasami ktoś zacznie narzekać, że stoi na tym placu i stoi i nie ma nic do roboty. Poza miasteczko wyjść się nie da, bo tam wszędzie wilki gobliny niewiadomo co, i postać na pierwszym poziomie ginie. Można teoretycznie zebrać ekipę, ale nikomu się nie chce, bo największa szansa na questa to siedzieć na tym placu w miasteczku.
Siedziałem w Neverku przez jakieś 3 dni na tym placyku. Przewijały się te same osoby, i wszyscy tylko gadali jakieś bzdury. Przygód nic.
Czy kiedyś było inaczej, czy teraz każdy nie opierający się tak bardzo na zabijaniu potworków MMORPG tak wygląda...? :| Strasznie przereklamowali ten oficjalny serwer, piszą o nim niewiadomo jakie cuda a w środku nic nie ma :(

Hutnuk 

Wysłany: 2008-05-28, 14:28   

Grzebul napisał/a:
Wszyscy siedzą na placyku w wiosce

LOL :D
Grzebul napisał/a:
Siedziałem w Neverku przez jakieś 3 dni na tym placyku

Dałeś radę aż tak długo? :D

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-05-28, 14:37   

Cóż, była tam bardzo przyjemna atmosfera na tym placyku... gadałem z jakąś elfką, niziołkiem i półorkiem gejem... :sciana:

Hutnuk 

Wysłany: 2008-05-28, 14:46   

Grzebul napisał/a:
półorkiem gejem... :sciana:

Uległeś jego namowom żeby zostać aż 3 dni? :D Jakich użył argumentów? :D

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-05-28, 15:03   

Podobał mu się mój kapelusz..
Hut, proszę, ja tu założyłem poważną dysputę na temat Neverka, jak chcesz porozmawiać o półorkach gejach to załóż nowy temat :P

Hutnuk 

Wysłany: 2008-05-28, 15:35   

Tak na poważnie to może jednak trzeba było wyjść poza wioskę? Byłoby trudno ale chyba byś gdzieś zaszedł?

Huzi 

Wysłany: 2008-05-28, 17:21   

Grałem kiedyś w na oficjalnym serwerze NWN, ale jedynki. Chyba robiony przez tych samych ludzi. Tam "akcja" wyglądała bardzo podobnie. Przez kilka tygodni gry chyba tylko raz udało mi się zebrać drużynę i zaatakować fortecę orków. W NWN2 na necie nie będę grał, bo za dużo trzeba ściągać i kombinować, a jak widać - nie warto.
Co do singla to podobał mi się bardzo, ale tylko za pierwszym razem. Drugi raz nie dałem rady ukończyć tej gry bo po prostu nudziłem się niemiłosiernie. Brak tu tego czegoś co miał Baldur czy Torment. Chyba brakuje tego swoistego klimatu i wolności jaką miał BG
Ale grając pierwszy (i jedyny :P ) raz muszę przyznać, że bawiłem się świetnie. Fabuła jest mistrzowska. Grafika też przyciąga oko.

LordDream 

Wysłany: 2008-05-29, 08:17   Re: Neverwinter Nights 2

Grzebul napisał/a:

Ale z tym multi to ja nie kminię wogle bazy.
Istnieje oficjalny polski serwer Aeris. Ściąga się mniej więcej 5 giga modów więcej (!), które umożliwiają nam grę na Wyspie Aeris, gdzie siedzi cała Polska-grają-w-Neverka.
Postanowiłem wejść, przeżyć parę przygód kreowanych przez kogoś, Amon kiedyś bardzo dużo polecał taką rozgrywkę.
I co? Lipa straszna.
Na serwie zazwyczaj siedzi jakieś 15-20 osób. Wszyscy siedzą na placyku w wiosce i rozkminiają jakieś głupie rzeczy. A to luźne rozmowy na temat Faerunu, a to jakieś głupoty na temat picia.. wszystko oczywiście w średniowieczno-faerunskiej nowomowie. Czasami ktoś zacznie narzekać, że stoi na tym placu i stoi i nie ma nic do roboty. Poza miasteczko wyjść się nie da, bo tam wszędzie wilki gobliny niewiadomo co, i postać na pierwszym poziomie ginie. Można teoretycznie zebrać ekipę, ale nikomu się nie chce, bo największa szansa na questa to siedzieć na tym placu w miasteczku.
Siedziałem w Neverku przez jakieś 3 dni na tym placyku. Przewijały się te same osoby, i wszyscy tylko gadali jakieś bzdury. Przygód nic.
Czy kiedyś było inaczej, czy teraz każdy nie opierający się tak bardzo na zabijaniu potworków MMORPG tak wygląda...? :| Strasznie przereklamowali ten oficjalny serwer, piszą o nim niewiadomo jakie cuda a w środku nic nie ma :(

Wejdź sobie na jakiś serwer do NWN kwalifikowany do "Arena". Tam będziesz miał co robić. Bo Fabularne serwery szkoda gadać, ale tak wyglądają niestety :blee:

Amon 
Moderator

Wysłany: 2008-06-21, 13:49   

Grzebul, kazdy serwer nwn2 oznaczony jako serwer rpg czy odgrywania rol tak wlasnie wyglada. tak samo wtgladaly powyzsze serwery pod nwn1 zreszta ci sami ludzie je robili i robia i wielu starych graczy to ci sami gracze. po prostu kto co lubi :p

Odpowiedz do tematu