Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie działa "zapamietywanie"
Autor Wiadomość
Iras 

Wysłany: 2005-04-01, 13:06   Nie działa "zapamietywanie"

a więc - nie działa mi zapamietywanie, a logowanie się za KAŻDYM razem gdy wchodzi sie na forum jest "trochę" irytujące, to coś u mnie nie gra, czy forum ma kłopoty?

Lara 

Wysłany: 2005-04-01, 13:18   

Może masz źle ustawione ciasteczka?

U mnie np. jest wszystko w porządku.

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-04-01, 13:25   

Lara ma rację. Przykro mi, ale to cos u Ciebie szwankuje. Jaką masz przeglądarkę? Będzie mi łatwiej pomóc Ci.

PS:Ma ktoś jeszcze takie problemy? Jak tak to zgłaszać. Coś na to poradzimy.

Kermit.

Iras 

Wysłany: 2005-04-01, 13:43   

Mam IE nie mam pojęcia jaką wersję, jakoś jedynie na tym forum mnie nie zapamietuje...

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-04-01, 13:57   

Zrób tak:
Narzędzia --> Ogólne. Teraz pod napisem "Tmczasowe pliki internetowe" powinnien być przycisk "Ustawienia...". Wejdź tam. Powinno być:
"Sprawdź, czy są nowsze wersje przechowywanych stron". Zobacz co tam masz zaznaczone.

Kermit.

Iras 

Wysłany: 2005-04-01, 15:10   

Mam tam zaznaczone "automatyczne"

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-04-01, 17:58   

Hmm ... sorka, że tak długo nie pisałem, ale nie mogłem. Idę pomyślować co to może być, głupie, Kermit nie lubii :( :P .

Kermit.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-01, 20:43   

Ja jak używałem IE to robiłęm to tak: wchodziłem w obsługę zabezpieczeń, klikałem zaawansowane [czy jakoś tak, w kązdym razie jest tam przycisk] dodawałem stronę z parametrem "zezwalaj na wszystko". I działało.

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Iras 

Wysłany: 2005-04-03, 12:57   

Znów przestało działać ... grrr korzystam teraz z firefoxa, mam zaznaczone zapamiętywanie haseł i .. nic - nie działa, tylko na tym forum nie chce mnie zapamietać...

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-04-03, 13:20   

:eek:. Kurna u mnie działa ok :/ .

Kermit.

Lara 

Wysłany: 2005-04-03, 13:24   

Akurat z firefoxem mam podobny problem na innym forum. Chociaż mam włączone 'zaloguj przy każdej wizycie', to niestety nie działa. :x I muszę się logować ręcznie (tutaj jest ok).

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-04-03, 13:26   

Tu jest ok, za to ten sam problem mam w przypadku BGFu..

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-03, 16:12   

Albo
1) musicie sobie zmniejszyć rygor w ciasteczkach i tych takich
2) uwierzytelnić stronę

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Iras 

Wysłany: 2005-04-03, 17:02   

mój rygor w ciasteczkach wygląda w taki sposob że "akceptuj ciesteczka", a strone mam uwierzytelnioną...

Zapi

Wysłany: 2005-04-03, 20:21   

Ja miałem inny problem. Mi działało zapamiętywanie! Ale jak chciałem sięwylogować to mnie ponownie logowało!! A z Operą naprawdę nie ma takich problemów!!!

Joneleth

Wysłany: 2005-06-29, 15:09   

Też mam taki problem, tzn. nie działa zapamiętywanie... Mam IE. Pomocy... Na innych forach jest wsyzstko w porządku. A co najciekawsze, jak mi Leon podał linka do tego tematu, to... mnie zalogowało :| .
How the fuck could you do this to me?
How the fuck could you do this to me?

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-06-29, 21:25   

He,he... no widzisz :) wszystkiego czego się Leon dotknie od razu działa :D

A masz wszystko uwierzytelnione i ustawione?Jeżeli nie to ustaw jeżeli tak to... zainstaluj Opere albo FF i spróbuj z tym ;)

alexis17

Wysłany: 2005-08-08, 01:14   

A ja mam całkiem przeciwny problem,chodzi o to że moja siostra(teraz musze pod jej durnym nickiem pisać) wzieła automatyczne logowanie i teraz nie moge jej wylogować zeby zalogować siebie.Co robić?

L : to pisal Mefisto
BTW zwykle wylogowanie z konta nie dziala, bo wraca do zalogowanego usera po odswiezeniu

Lara 

Wysłany: 2005-08-08, 06:20   

Cytat:
Co robić?

Wywalić ciasteczka i pliki tymczasowe.

Gość

Wysłany: 2005-08-08, 11:22   

Dziękuje serdecznie Laro.

Odpowiedz do tematu