Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesje z B.R./Nowe sesje
Autor Wiadomość
Amon 
Moderator

Wysłany: 2010-11-03, 18:48   

zawsze/zawsze

LordDream 

Wysłany: 2010-11-03, 22:06   

To czekamy na kolejnych chętnych? W razie czego mogę poprowadzić Klanarchię, jeśli ktoś byłby chętny.

[ Dodano: 2010-11-06, 22:56 ]
Tak jak wspomniałem, mogę poprowadzić system zwany Klanarchią. PDF można łatwo znaleźć na necie, oryginalny kosztuje 9zł z groszami. Sama fabuła z lekkimi wstawkami mechanicznymi (czyli jakieś umiejki, bez statystyk). Radzę się zapoznać porządnie z systemem, a przynajmniej z jego niemechaniczną częścią. Czy coś jeszcze? Jak się zbierze ekipa, to zdradzę wam koncept kampanii. Powiedziałem.

Yarpen 

Wysłany: 2010-11-07, 02:49   

Ostatnimi czasy mam dużo wolnego i dostęp do internetu, więc też bym się chętnie pisał. Po dwóch sesjach rzeczywistego RPG I'm intrigued. ^^ Osobiście preferowałbym bardziej klasyczne klimaty fantasy, opcjonalnie horror fantasy. A najchętniej to Midnight! (świetny świat)

Amon 
Moderator

Wysłany: 2011-09-26, 13:15   

To co syny? zrobimy sobie jaką sesyjkę może? tylko najpierw się zastanówmy kto i co i jak często

LordDream 

Wysłany: 2011-09-26, 23:50   

Ja jak najbardziej na tak. Bardziej chętniej jako gracz niźli mistrz gry, no ale jak będzie tego sesja wymagała, to jak najbardziej.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2011-09-27, 00:54   

cieszy mnie to. poczekajmy jeszcze troszkę, bo może to nie jest dzień przystępny dla niektorych (co na przykład tawerne odwiedzają tylko raz w tygodniu :p )
Ale jak by co Dream, mogę prowadzić choćby singla. taka desperacja - tak spragniony jakiejś akcji, jak ćpun heroiny, jak mucha gówna, jak pięść twarzy, jak nóż żyły i jak kaczyński władzy.

LordDream 

Wysłany: 2011-09-27, 01:55   

Ja już czekam od 3 miesięcy na to, aby poprowadzić moim znajomym w realu i masz rację - to jest narkotyk dla MG :)

Amon 
Moderator

Wysłany: 2011-09-28, 11:04   

No to co powiesz Lord, mogę ci prowadzić, powiedz tylko mniej więcej narazie kim chcesz grać. to dogadamy sobie mechanike i setting.

LordDream 

Wysłany: 2011-09-28, 19:47   

Powiem szczerze, że zagrałbym coś z mocnymi intrygami w tle. Czasy - obojętne, ale klimat zbliżony do polityki toczonej na dworach angielskich lub u drowów, tak mniej więcej :)

Edit:

Ew. zawsze wiecznie żywy Wampir, z mroczną intrygą jako główna oś kampanii.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2011-09-29, 11:56   

To może drowem chcesz grać? możemy grać w drowim mieście. Jesli tak powiedz toś więej o postaci

LordDream 

Wysłany: 2011-09-29, 13:46   

Na pewno to będzie 3 lub 4 syn w rodzinie. Od młodego szkolony na wojownika, gdyż nie miał talentu do magii. Z lekkim zabarwieniem łotrzyka. Bardzo kulturalny, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Walczy za pomocą rapiera i lewaka. Dalej wymyślę później. Na pewno młody.

Amon 
Moderator

Wysłany: 2011-09-29, 14:53   

ok jesli to drow mezczyzna i do tego młody, dalszy syn, to zastanów się dobrze nad jego profesją, żeby go za bardzo nie osłabić, pamietaj ze grasz sam :p

LordDream 

Wysłany: 2011-09-29, 16:50   

A co, polecasz maga? :)

Amon 
Moderator

Wysłany: 2011-09-30, 02:18   

ano, on przynajmniej ma cos czego kobiety nie maja

LordDream 

Wysłany: 2011-09-30, 02:34   

Spoko. Odezwę się po weekendzie, kiedy będę miał trochę więcej wolnego czasu :)

Amon 
Moderator

Wysłany: 2011-09-30, 17:55   

do poniedziałku więc

Horus 
Moderator

Wysłany: 2011-12-03, 14:09   

Pany, sesja aktualna? Nie, żebym miał nadmiar czasu, ale jakiś głód mnie złapał. Przynajmniej raz dziennie napiszę posta. Jeśli nie chcecie koniecznie singla, to ja jestem chętna i gotowa!

Jak Dream nie chce drowa-maga, to ja go biorę. Inaczej może być pełna dowolność - wojownik choćby (albo łotr-zabójca, choć to chyba profesja dla kobiet, wyłączając dridery?).

Amon 
Moderator

Wysłany: 2011-12-03, 14:42   

Mi nie wadzi, post dziennie mi pasuje.
poczekajmy jeszcze na lorda trochu

[ Dodano: 05.12.2011 12.43.13 ]
jest piąty grudzia
pisz postać

LordDream 

Wysłany: 2011-12-05, 17:07   

Do jutra się z tym ogarnę. Mogę mu oddać tego drowiego maga, wezmę sobie jakiegoś woja albo skrytobójcę :)

Horus 
Moderator

Wysłany: 2011-12-05, 19:26   

Mu? Co tak bezosobowo, skubańcu? :>

Amo, rys charakterologiczny wystarczy? Historię i tak musisz sobie samodzielnie wpisać w kontekst fabularny.

Odpowiedz do tematu