Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
[BG2] Pytania i problemy
Autor Wiadomość
Aeraldo 

Wysłany: 2008-06-30, 12:49   

Patrzcie, chłopaki, prowokuje nas! :>

LordDream 

Wysłany: 2008-06-30, 13:27   

Yarpen napisał/a:

Poza tym, podaj swojego maila to Ci wyślę poprawione tłumaczenie SCS2. :)

Po to jest mój mail, trzeba czytać ze zrozumieniem :P

[ Dodano: 2008-07-07, 19:12 ]
Wgrałem sobie część modów ze wskazanej stronki i mam pytania:

1. Co zrobić z popiersiem Mystry, które znajdujemy przy zwłokach 3 krasnoludów (wraz z księgą Gabrieli, ale z nią wiem co zrobić).
2. Jak odczarować te dwie gościówy w Wieży Oszustw?
3. Jak zniszczyć Astralny Kryształ?

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-07-09, 01:19   

LordDream napisał/a:
1. Co zrobić z popiersiem Mystry, które znajdujemy przy zwłokach 3 krasnoludów (wraz z księgą Gabrieli, ale z nią wiem co zrobić).

Nie wiem, to chyba quest niedokończony.
LordDream napisał/a:
2. Jak odczarować te dwie gościówy w Wieży Oszustw?

Zakombinować :P Było to chyba powiedziane, pozatym należy zwrócić uwagę, w jaki sposób zostały one uwięzione ;)
Cytat:
3. Jak zniszczyć Astralny Kryształ?

Odczarujesz gościówy to się dowiesz.

LordDream 

Wysłany: 2008-07-12, 08:50   

1. Gdzie znajdę Gorjego, brata Ungara Ciemne Wzgórze? Przeszukuję te ruiny Amaunatora i nic :/
2. Gdzie znajdę 2 butelki Zdziercy Umysłów?

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-07-12, 13:01   

LordDream napisał/a:
1. Gdzie znajdę Gorjego, brata Ungara Ciemne Wzgórze? Przeszukuję te ruiny Amaunatora i nic :/

Powinien być pod posągiem od przywracania wampirów-npców (tuż za planszą z literami).
Aczkolwiek chyba z dwa razy miałem jakiegoś buga, nie wiem od czego on zależał, i musiałem go przywoływać za pomocą kodu.
LordDream napisał/a:
2. Gdzie znajdę 2 butelki Zdziercy Umysłów?

A dokładniej o co chodzi, nie kojarzę takiego motywu...?

LordDream 

Wysłany: 2008-07-13, 11:07   

Butelki Zdziercy Umysłów potrzebne są do ulepszenia Hełmu Ochrony przed Urokami. Jaki kod muszę wpisać, by się pojawił?

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-07-13, 12:48   

LordDream napisał/a:
Butelki Zdziercy Umysłów potrzebne są do ulepszenia Hełmu Ochrony przed Urokami. Jaki kod muszę wpisać, by się pojawił?

Eee to jakiś motyw z RoT? <hmmm>

LordDream 

Wysłany: 2008-07-13, 13:46   

Nie wiem, o co ci biega. W BG2 bez żadnych ulepszeń też był motyw z ulepszeniem hełmu dzięki tym butelkom. Jaki kod do consoli muszę wpisać, by pojawił się gorji??

Grzebul
Admin

Wysłany: 2008-07-13, 14:36   

LordDream napisał/a:
W BG2 bez żadnych ulepszeń też był motyw z ulepszeniem hełmu dzięki tym butelkom.

Pierwsze słyszę. Nic nie wiem ani o hełmie, ani o butelkach.
A Gorjego sprawdź z IE, pewnie jest jako 'GORJE", nie mam zmodyfikowanego baldurka zainstalowanego by sprawdzić....

LordDream 

Wysłany: 2008-07-13, 15:08   

A żebym ja wiedział, jak to sprawdzić z IE. W tych sprawach jestem kompletnie zielony. Mógłbyś spróbować mimo wszystko podać mi wpis do konsoli??

Coincidence 

Wysłany: 2008-07-13, 17:00   

Use google, bitch

Kinski

Wysłany: 2008-07-13, 22:00   

Ja pierd****. Podziękujcie Staniszewskiego za jego dziadowskie tłumaczenia.
Niech mi ktoś powie, jak można przetłumaczyć coś co już jest przetłumaczone?
Te mikstury zdzierców umysłu to Solne mikstury:
MISC9Y

GORJE to GORJE
CLUAConsole:CreateCreature("gorJE")

Wielkość liter bez znaczenia, Jest w podstawowej wersji.

LordDream 

Wysłany: 2008-07-14, 08:30   

Dzięki Kinski, teraz mam kolejny problem :D ojciec Kachiko popełnił harakiri, wskrzesiłem Kachiko, rozmawiam z matką, wyświetla się pierwsze okno dialogowe, naciskam dalej i wtedy przerywa rozmowę. A nie mam sposobu jak wyjść z tego jeb****go lochu.

[ Dodano: 2008-07-14, 12:11 ]
[edit]: Przeniosłem się na "chama" za pomocą konsoli do Brynnlaw, a więc nie mam już problemu. Pojawił się za to kolejny. Gram skrytobójczynią i prowadziłem romans z Xanem. wpierdzielił się w to wszystko Anomen i przez przypadek zaznaczyłem nie tą odp. co potrzeba. Teraz mam romans z Anomenem, a nie z Xanem. Da się to jakoś za pomocą konsoli naprawić??

kensai19 

Wysłany: 2010-10-31, 09:57   

Mam problem z gra minowicie gdy pracujemy dla Arana trzeba te wapirki wyciachać i mam buga bo udało mi sie zabić Lassala zanim wbił sie do tej sali tortur i niemam żadnej trumny do przebicia lassala nigdzie niema.... Co z tym fantem zrobic

Grzebul
Admin

Wysłany: 2010-11-01, 10:32   

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba walka z Lassalem polegała na tym, że walczyło się z nim parę razy - za każdym razem zwiewał on do innej części grobowców i dopiero jakoś po trzeciej walce uaktywniała się możliwość zabicia go w trumnie. Czasami trzeba się było cofnąć i poszukać go jeszcze raz.

kensai19 

Wysłany: 2010-11-01, 10:40   

Zdenerwowałam sie i eksportowałam postac do pliku i gram. Gram człowiekiem kensai/mag i osiagnełam poziom ze moge uzywac mocy kensai ale szata vekkeny mi znikła....

[ Dodano: 2010-11-01, 10:43 ]
Przetrzasłam wszystko nawet wszedzie rzucałam rozproszenie magi i wykrycie niewidzialnego i go niebyło

[ Dodano: 2010-11-03, 22:03 ]
Mam orginalną wersje bg2 i jak z tyłu pudełka patrze to jest śliczna grafika żywe kolory a ja wypieściłam gre na maxa i niemam połowy efektu może to spowodować rozdzielczość bo mam ustawiona na 600 na 800(w bg)

[ Dodano: 2010-11-08, 00:07 ]
Moze to i głupie pytanie ale co oznacza trako

[ Dodano: 2010-11-15, 22:20 ]
Mam mod na safeulina(czy jakoś tak mniejsza z tym), odłączył się od mojej drużyny przed wyjściem z podmroku i niemoge pałki znaleść. Wiecie gdzie mógł się skitrać?

Odpowiedz do tematu