Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderacja
Autor Wiadomość
Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-03-22, 00:53   

no to wychodzi ze nieporozumienie - jeszcze raz sory, robie ten nowy dzial, wszystkie opcje typu dostep itd robie jak sam uwazam, jakby co to na PW dokladnie co w ustawieniach zmienic

[edit]
Gig ma moda na subforum tlumaczen, tak jak Coin w TV - ukrytym.

Coincidence 

Wysłany: 2005-03-23, 15:33   

A, Leonie, zapytam - czemu Coin nie ma też moda w TV - otwartym? Wiem, że póki co go nie wykorzystuję, ale IMHO też by się przydało...
I ponadto zauważyłem, że ów "pamiętny" dział o TV u Rika własnie poszedł w zapomnienie :)

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-03-23, 18:21   

Coin nie ma moda w TV otwartym, bo tam mu niepotrzebny :)
z racji ze jest to subforum otwarte dal ogolu, moga tam pisac wszyscy, a nie tylko Twoi modotworcy, a wiec i jest to subforum na tych samych zasadach co inne.

a nie starczy Ci ukryty?

G@@FY
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-03-28, 19:51   

Co to jest ten tajemniczy związek robotniczy TV? Ta grupa jest dla mnie straszną zagadką a tu widzę bardzo niejasne wzmianki na ten temat. Walnijcie opis albo cuś...

Amon 
Moderator

Wysłany: 2005-03-28, 19:58   

TV a właściwie T. V. to skrót nazwy moda do bg2 autorstwa Coina (mod jest w trakcie tworzenia) na B.R. miał swój własny dział i to z powodu tego działu Coin miał tam moda.
Bo...e, Gofer osłabiasz mnie :wall: , wydawało mi się że karzdy to wie. Szególnie ktoś taki jak ty który duuużo udzielał się na B.R. miałeś tam przecież ze 400 postów więc chyba wiedziałeś co w trawie piszczy.

G@@FY
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-03-28, 21:38   

Ale wolałem nie tykać modów bo sie nie znam i nie będę tam bruździł.

Tu też nie udzielam się w tym temacie

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-03, 19:36   

Mam do modów prośbę, żeby trzymali się tego co ustalili. Jar [z poparciem ludu :D ] [że tak to wyrażę] "ustanowił", że można usuwać poty, bez dawania do kosza jeżeli są całkowicie "spamowe". Ja takiego posta napisałem w temacie "Abscencja na forum". Ale co? Post ląduje w koszu zamiast być natychmiast zdezintegrowany. :) :)

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Hutnuk 

Wysłany: 2005-04-05, 13:28   

Co byście powiedzieli na wywalenie tego tematu o O-Game? Jest tam już 16 stron spamu, zapewne żaden moderator nawet tam nie zaglądał nigdy... A żeby było śmieszniej to O-Game ma własne forum więc po co o tym tutaj? :|

Zapi

Wysłany: 2005-04-05, 13:51   

Ale to nasze forum zyskuje coraz większą popularność więc poco kasować, Ziom?! Wszyscy razem OGame zostaje, OGame zostaje, OGame zostaje Dalej!!! Nie kasujcie, nie bo przychodzenie na to forum nabierze dla mnie sensu!!!

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-04-05, 14:33   

Hut ja tam wchodziłem póki grałem w oGame i póki nie zrobił się tam czat :P . W gruncie rzeczy gdybym tam wchodził i usuwał ¾ postów nikt by się nie czepiał IMHO bo nie miał by o co posty byłyby usunięte pełnoprawnie :P

Kermit.

Hutnuk 

Wysłany: 2005-04-05, 14:33   

Tak, tak. Wszystko bardzo pięknie ale w tym temacie się kilka osób tylko rozpisuje. Spamu tam co nie miara. Większość przypomina teksty w stylu: "Atakujemy" "Tak!" - takie rzeczy to może by lepiej na GG załatwaić - po co śmiecić na forum? Sobie zróbcie konferencję w GG jak już bardzo musicie albo wejdźcie na jakiegoś chata. Albo też zaśmiecajcie wspomniane wcześniej forum OGame - chociaż myślę, że tam wam by na to moderacja nie pozwoliła. Tuu najwyraźniej moderacja omija szerokim łukiem temat będący spamem w rzeczywistości.

Kermit - no właśnie jest tam teraz czat - może by to ukrócić w końcu?

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-04-05, 14:36   

Proponuję regularnie skracać do dwóch stron postów, albo założyć w dziale "inne gry" subforum dla O-Game gdzie byłby PORZĄDEK.

Hutnuk 

Wysłany: 2005-04-05, 14:38   

Zamiast proponować zrób to - tzn skróć. Od słów do czynów Grzeb.

A tego mojego posta do śmieci spokojnie. :)

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-05, 14:56   

:hahaha: Twoje posty mnie rozwalają. Jako dział czy temat? No cóż... nie chce się wypowiadać za adminów, ale mój wszechpotężny umysł przewiduje odpowiedź :D :D

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-04-05, 15:13   

Ok, zostaną dwie strony tekstu :)

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-04-05, 15:34   

ja tam wchodzilem co jakis czas, ale rece zwiazane...
niby spam, ale zrobiony tak, ze przyczepic sie nie dawystarczy, ze ktos da 2-3 slowa na temat gry i post nabiera sensu.
wykasowac - nie, jak jest przydatne, to niech zostanie.

jezeli juz to zrobic to na zasadzie offtopu, z tym ze wywalac co jakis czas posty starsze nie co tydzien, a co 2 tygodnie (nie gram w to, moze info sie tak szybko nie dezaktualizuja...)

Karpix

Wysłany: 2005-04-05, 17:25   

Cytat:
nie bo przychodzenie na to forum nabierze dla mnie sensu!!!

Proszę wykasujcie ten temat :P

A tak na serio to: powinno się wykasować ten temat i założyć nowy w innym temacie. Wtedy moderatorzy będą już uważali na niego, prawda :> Bo teraz to troche trudna robota, przebijać się przez 15 stron i kasować cały spam.

Fenix

Wysłany: 2005-04-05, 18:13   

Cytat:
Co byście powiedzieli na wywalenie tego tematu o O-Game? Jest tam już 16 stron spamu, zapewne żaden moderator nawet tam nie zaglądał nigdy... A żeby było śmieszniej to O-Game ma własne forum więc po co o tym tutaj? Neutral

"Piękne" tendencje panują na tym forum, "Nie używam więc wywalcie to". Ja bym powiedzial że to zamach na słowo pisane. Bałągan? Jeśli tam nie wchodzisz to i tak nie brodzisz w śmieciach, więc po co te ataki na tematy z rodzaju "dla zainteresowanych"? Dla pokazania swej jakże "ważnej" obecności? Dla uprzykrzenia życia ludziom dla których to może być ważne? Nie wiem. Może nie powinienem się wtrącać, ale wiecie co panowie? Nieładnie, nieładnie...

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-04-05, 18:33   

@Fenix
temat nie poleci.
tu bardziej chodzi o ograniczenie spamu, a nie o to by komus zrobic na zlosc.
zrezta wywalalnie tematow tu tak latwo nie przejdzie, wielu forumowiczow, ma tu hehe bardzo nieprzyjemne wspomnienia z taka procedura. :>

wiec spontanicznego wywalania tematow, tylko dlatego, ze komus sie nie podobaja bac sie nie musisz. ;)

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-05, 18:35   

He,he... ja stanowczo mówię NIE. To czasami bardzo przydatny temat. A to, że moderatorom trudno to znaczy, że trzeba wywalić wszystko? To może od razu skasujemy całe forum, nie będzie problemu ze sprzątaniem :) . Jedyne na co chętnie to wywalenie wszystkich postów Zapiego z tego tematu :D

Odpowiedz do tematu