Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderacja
Autor Wiadomość
Fenix

Wysłany: 2005-04-05, 17:39   

Cytat:
tu bardziej chodzi o ograniczenie spamu

Eh, 12 stron spamu? dużo tego było naprawdę. No ale skoro narobiło się tam 12 stron spamu to za pewne temat jest beznadziejny.

*Spam - w tym przypadku zbędny odbiegający od tematu tekst nie wnoszący nic do wątku, a także nie zawierający istotnych informacji (cześciowo lub całkiem związanych z tematem).

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-04-10, 21:33   

Gdzie jest temat o kanapkach??!! Ja chcę zagłosować na dziwkę.. :(

Vilkatla
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-04-10, 23:20   

Temat o kanapkach poszedł (BTW, całkiem zresztą słusznie) na grzybki, tylko wielką zagadką pozostaje KTO się tego czynu dopuścił i dlaczgo nie przez KOSZ??
Przyznać się bez bicia :>
Ktoś tu nadużywa władzy, podczas gdy admini są zajęci piciem? :> :P
Nawet nie miałam okazji zobaczyć, co się tam wyprawiało i komu należy się banan :P

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-04-11, 15:16   

Przyznam się ... to Grzebul :D . Nie na serio to ja usunąlem. A dlaczego nie przez kosz, bo uznałem ten temat (bez urazy) za totalny spam :P .
L : i dobrze ze wywaliles, temat byl bez sensu :>
rece precz od zaby :>

Przyznałem się i oczekuję nagrody :D . Pisać mi jak było (:P) i co się stalo z Coinem? :/

Kermit.

Vilkatla
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-04-11, 18:16   

Hm, rzeczywiście ten temat się do niczego nie nadawał, ale powstał bez wyraźnego sprzeciwu ze strony adminów...
A tak serio: JA GO CHCIAŁAM USUNĄĆ :twisted:

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-04-21, 19:14   

do tej pory dostaje rozne PW typu:

'wow, powaznie jestem oderatorem?'

jako odpowiedz na dodanie do grupy "moderacja" 1 kwietnia...
to byl prima aprilis :sciana:
...

G@@FY
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-21, 20:51   

Każdy człowiek popełnia błędy i musi żyć z jego konsekwencjami

W sumię to też ci dziękuje za moda :twisted:

Gigantus

Wysłany: 2005-05-13, 08:16   

Pani Vilkatla jak chcesz to, jak dla mnie, to możesz se wszystkie moje postywypiep..yć w kosmos :) -wcale nie musze zagrzewać miejsca tam gdzie mnie nie chcą.
Hut możesz kontynuować tłumaczenie-prosze bardzo droga otwarta :)
Ostatnio zmieniony przez Gigantus 2005-05-13, 09:37, w całości zmieniany 2 razy  

Coincidence 

Wysłany: 2005-05-13, 08:25   

Oj, nieładnie...

Gig, nie mam pojęcia, skąd u ciebie taka złość? I na co? Jesli cośzaszło prywatnie, to prosze wyzywać się również prywatnie. Bo publicznie nie znalazłem niczego, co mogłoby taką reakcję wywołać :?: :!:

Gigantus

Wysłany: 2005-05-13, 08:34   

skoro Vilkatla wywala moje posty i komentuje (vide :kosz)-to niech juz wszystko wywali do końca :)

jakim prawem zabrania komuś bronić swoich racji?? Prawem tego że samożwańczo obwołała się adminką hehe.. :)
Może sobie adminować ale nie moje poglądy... :)
A jeszcze niedawno była zwykłą userką-ot jak władza ludziom uderza do głowy :)
Coin- o wyzywaniu to nie mów bo nikogo nie wyzwałem co więcej szanuje Vilę ale uważam że jest troszkę zabawna i irytująca w tym swoim rządzeniu.. ja się na to nie piszę :)
Ostatnio zmieniony przez Gigantus 2005-05-13, 09:30, w całości zmieniany 1 raz  

Coincidence 

Wysłany: 2005-05-13, 08:47   

Oj, Gig - nie tylko twoje posty wywala ;) Jakby nie aptrzeć, nasze forum zachowuje bardzo wysoki poziom, a tamto ( w koszu ) to był OT ( moim skromnym zdaniem ). Nie ma się co gniewać przecież, bez przesady. Proponuję zaoszczędzić naszym kochanym adminom i modkom pracy i samemu usunąć to powyżej ( bo i tak poleci - i przecież nie bez powodu ). Coś mi się, Gig, wydaje, że ktoś cię wkurzył i wyładowujesz się na biednych forumowiczach. :wink:

EDIT: co do sposobu rządzenia Vili - true :)

Gigantus

Wysłany: 2005-05-13, 09:10   

tak wkurzyła mnie Vil i jej teksty władcze - nie wiem czemu ale obnosi się z tym swoim"tytułem admina" jak kura z jajem i te komentarze w koszu hehe :) ..nie mogę tego przemilczeć toż to jakis absurd :) :D 8)

Coincidence 

Wysłany: 2005-05-13, 09:16   

Zdziwiony Coin, zdziwiony...

Jakie władcze teksty?

Vil w koszu napisał/a:
Do panów widocznie nie trafia, że forum jest zaopatrzone w funkcję pod tytułem 'wyślij prywatną wiadomość'
Ostrzegam, ze jeśli jeszcze raz wrócicie do tego tematu w 'the best of...' to się pogniewamy

Uuuu, powiało totalitaryzmem :P

Tylko czemu nie obraziłeś się na grzebcia, że naszą rozmówkę wywalił? Taki sam to był offtop :P

Gig, wyluzuj, nie zauwazyłem, by Vil ( i Leon też ) jakoś specjalnie "obnosili się z tytułami adminów" ( poza grożeniem ludziom małymi, czerwonymi przyciskami ). Jaki absurd? Ech...

Gigantus

Wysłany: 2005-05-13, 09:29   

bo on jak już wywala to przynajmniej nie komentuje i nie daje nam odczuć że jest modem

A "ostrzagać : to Vil możesz ale nie mnie :) - ale się boję :przytul: :tuptup:

p.s 2

chyba wykreślę Cię z moich fantazji Vila :) :wink:

ps 3
ale tłumaczenie jest naj i je ukończę :) :) - na Twoim (ładnie brzmi nie?) forum czy nie :P

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-05-13, 12:31   

@Gig
1. posty offtopowe, beda leciec do kosza nie wazne kto je napisal.
czy Ty, czy ja, czy Vil, czy jakikolwiek user znajdzie swoje posty w koszu jak beda robily offtop, czy spam.

Twoja wymiana zdan z Hutem zostalaby, gdyby skonczyla sie szybko, a nie byla przeciagana w temacie ktory jest od czego innego.
Vil pojechala po koncowce i tak zbednej dyskusji, i tak zostawiajac reszte.

2. posty wywalane do kosza beda komentowane.
po to jest kosz, by kazdy mogl zobaczyc jaki jego post wylecial na grzyby i za co wylecial.
komentarz modera ktory sie dopisuje jest wlasnie po to.
Proponuje Ci tez Gig wlaczyc wyswietlanie emotikon, bo usmiech na koncu postu swiadczy o "pogniewamy"- z przymrozeniem oka.
albo masz cos z emotikonami, albo z poczuciem humoru.

Gig mozesz robic co chcesz, lecz obrazanie sie za to, ze post offtopowy polecial tam gdzie jego miejsce to dziecinada.
z "obnoszeniem sie adminem" tez przesadzasz.
najpierw ja, teraz Vil - Ty kompleks jakis masz ;) ?

Jest rozwiazanie.
kazdy z adminow/ modow, moglby jezdzic na 2 nickach.
jeden miec normalnie od rozmow na forum, a drugi od pisania jako op.
wybacz - mi sie tak nie chce, nie bede tego robil tylko dla Ciebie.
Z reszta negocjuj we wlasnym zakresie.

Dun Dare 
Pogromca Smoków

Wysłany: 2005-05-13, 12:51   

Cytat:
est rozwiazanie.
kazdy z adminow/ modow, moglby jezdzic na 2 nickach.
jeden miec normalnie od rozmow na forum, a drugi od pisania jako op.

Heh... To byłby numer... Tłumy nowych uzytkowników zastanawiałyby się kim sa tajemniczy władcy... :hahaha:

Co do konkretów to mozeby wprowadzic mozliwość komentowania postów w koszu dla każdego użytkownika....

Heh... a na koniec.. Na wielki czerwony przycisk to ja mam swoje patenty :P

[ Dodano: 13.05.2005 12.51.53 ]
I jeszcze jedno.. To mój 101 post... mam nadzieje ze nie offtop czy spam... :P

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-05-13, 12:55   

Cytat:
Co do konkretów to mozeby wprowadzic mozliwość komentowania postów w koszu dla każdego użytkownika....
nie ma takiej mozliwosci
trzebaby dawac za kazdym razem uprawnienia moderatora na kosz, gdyby ktos chcial sie dopisac.
zas dyskusja o tym czy cos ma byc dalej w koszu, czy wrocic to kwestia PW do opa ktory wywalil, lub rozpetania partyzantki w tym temacie :)

Gigantus1
Gość
Wysłany: 2005-05-13, 13:05   

Leoncoeur napisał/a:
@Gig
pojechala po koncowce i tak zbednej dyskusji, i tak zostawiajac reszte.
.

jakie to chwalebne z jej strony

.
Cytat:

Proponuje Ci tez Gig wlaczyc wyswietlanie emotikon, bo usmiech na koncu postu swiadczy o "pogniewamy"- z przymrozeniem oka.
albo masz cos z emotikonami, albo z poczuciem humoru..

bo widzisz śmiać mi się chce z pewnych zachowań Pani Admin - ooo :)

.
Cytat:

z "obnoszeniem sie adminem" tez przesadzasz.
najpierw ja, teraz Vil - Ty kompleks jakis masz ;) ?.

kompleks to ma ktoś kto uważa że jak se przypnie wirtualny tytuł to już może robić co mu się żywnie podoba- wymądrzać się i pokazywać co ja mogę wypiep..ając posty - Leon prezecież z tego względu (wywalanie postów) sam opuściłeś Rika to choć mi nie mów że to nic nie znaczy dobra...

..
Cytat:

skończyły się negocjacje , wybacz ale tego juz za wiele- 3 maj się

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-05-13, 13:39   

Gig, zachowujesz się jak kurka dzieciak z Twojego avataru :|
Chciałbym przypomnieć, że skasowałem dokładnie 6x więcej Twoich spamików z jednego tematu niż Vil, a Ty się oburzasz raczej dlatego, że masz jakieś wąty prosto do Vili, i wykorzystujesz okazję by je wynieść na wierzch...
Jak by to powiedział Rik -> BEZ SENSU.
Gdyby się każdy user obrażał za usunięty spamik, to byśmy teraz mieli coś koło 4 userów piszących..
Ale mniejsza z tym, w tym temacie możesz conajwyżej bronić swoich postów.
Czemu uważasz, że tamten powinien pozostać? Jest na temat? Coś wznosi? :|
A z ostatnim wpisem w absencji.. to już chce się walić głową w ścianę :wall:

Coincidence 

Wysłany: 2005-05-13, 13:58   

Gigantus napisał/a:
bo on jak już wywala to przynajmniej nie komentuje i nie daje nam odczuć że jest modem

Ale wywala - czyżby bardziej trafiało cię, że ktoś skomentował? Jeśli tak, to wyglada to jakbyś szukał powodu do zaczepki.

Gigantus napisał/a:
A "ostrzagać : to Vil możesz ale nie mnie

Czyżby przypominanie o zasadach kulturalnej dyskusji jest ostrzeżeniem? Gdyby zagroziła ci pobiciem gumowym bejsbolem zgłosiłbyś sprawę na policję jako prawdziwe pogróżki?

Gigantus napisał/a:
chyba wykreślę Cię z moich fantazji Vila

To było niesmaczne ( IMHO ).

Gigantus napisał/a:
ale tłumaczenie jest naj i je ukończę - na Twoim (ładnie brzmi nie?) forum czy nie

Hm, widzisz Gig, może to i Vilcoeura forum, ale sporo osób ( w tym ja ) czuje się tu jak u siebie w domu. To tez nasze forum ( no, mentalnie ;) , bo na konto składać się nie pozwolono :P ).

Tomek - nie poznaję cię - to z lekka dziecinadą zajeżdża :? Dotychczas dałeś się poznać jako rozsądny, dorosły facet, tak więc nie wierzę, byś teraz na serio pisał. Ochłoń może trochę, zimny prysznić, co? A dopiero potem obrażaj ludzi, jeśli dalej będziesz w stanie.

Odpowiedz do tematu