Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione seriale
Autor Wiadomość
Torian_Kel 

Wysłany: 2005-03-03, 15:42   

Ehh, naprawdę telenowele wywołują u mnie odruchy wymiotne. Był za to kiedyś taki serial "Dziewczyna z komputera" - serial nie film i był super. A z nowych to 24 h i Kryminalne zagadki z Las Vegas.

Gaz_Shenryu 

Wysłany: 2005-03-05, 18:59   

Czterej Pancerni i psisko, oczywiście, serial wszechczasów. Nie mówimy o kreskówkach więc spanujecie. Zbuntowany anioł jest śmieszny i fajny. Modę ogląda moja babcia, czasmi ja z nią. Złapałem się na tym że wiem iż senior rodu romasował już z 4 klientkami, co więcej, potrafię je wymienić:d
A to tylko przez cztery odcinki!!! (podczas których nawet się mordowali:D))
I jak te sieriale nie mogą być życiowe?:D
No i się rozpędziłem. Lubię z polskich seriali jeszcze przecie Swiat Kiepskich wg. Jugosłowianina. Zadziwiające że u nich wszystko jest tak samo:d A może po prostu już się do naszej rzeczywistości przyzwyczaił?

Kinski

Wysłany: 2005-03-06, 03:45   

Okił jest Jugosłowianinem? Chyba nie ma takiej narodowości, a z tego co mi wiadomo, to pochodzi z Tadżykistanu (urodził się w Duszanbe).
Dobre seriale są rzadko spotykane, kiedyś na Hallmarku leciał "Lexx", sci-fi, całkiem niezły, oczywiście "Miasteczko Twean Peaks" nie wymaga wspominania, ale je wymienię...
Ogólnie Aniołka można obejrzeć, to całkiem interesujący film wiadomo, że jest jego poziom stoi nisko, ale nie na to trzeba zwracać uwagę. Natalia Maria Igliesias Oreiro oczywiście gra pierwsze skrzypki i jest całkiem zabawna w swojej roli. Całokształt jest śmieszny, czasem żenujący, obraz nieprawdziwy do bólu... Oczywiście nie oglądamy wszystkich odcinków, jeden, dwa na miesiąc wystarczą, żeby się dobrze uśmiać...
Z nowszych oglądam "Tajne akce CIA" (niezła bajeczka) i "Nowojorskich gliniarzy", którzy byli kręceni w San Francisko, buhehehe.

sovellis

Wysłany: 2005-03-07, 14:46   

Oczywiście
-Klan
-M jak młotek
-na wspólnej
-isaura
-klarita
-pierwsza miłość
-pensjonat pod różą (wow!! cóż za gra słowna)
-samo życie

Czadowe serialr\e :lol:

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-03-18, 14:45   

Właśnie mi się przypomniał Domek Na Prerii... To były czasy.. miało się te 7 lat, i się myślało po obiedzie czy Lara się nauczy tabliczki mnożenia, czy tatuś spłaci długi, i czy Mary odzyska wzrok... :) To były czasy...

shaggie
Jubilat

Wysłany: 2005-03-18, 21:34   

Nie oglądam seriali, właściwie prawie nie oglądam telewizji. Jednak uczyniłem dwa wyjątki: Band of Brothers (kupiłem sobie nawet oryginalne wydanie na DVD) oraz mało znany i krótko emitowany serial Cupid z Jeremym Pivenem. Zdecydowanie polecam.

Gaz_Shenryu 

Wysłany: 2005-03-19, 17:40   

A ten francuski kryminał co leciał ostatnio? :D Mówcie co chcecie mi się jego prostota podobała, w ogóle mi się on podobał (onba także :P )

thetasior 

Wysłany: 2005-03-19, 20:58   

Bialy kieł rulez :)
Doktor Quin tez wymiatala w swoim czasie... W kazda niedziele sie ogladalo do obiadu :D

Rzepak 

Wysłany: 2005-03-24, 19:04   

Hmmm... "domek na prerii" mi coś mówi... Ja jako dziecko zawsze oglądałem "Grom w raju" (thunder! in paraaaaadise!!!), "Drużynę A" i "Mac Gyvera". Piękne czasy, tia...To była era Hogana i Mr. T, złote lata kiczu i tandety (tylko NWN tam brakowało :P ).

-EDIT-

Prawie zapomniałem o wyżej wymienionej Pani doktor. Najbardziej Qltowy serial do... śniadania (kto się wcześni z łóżka zbiera ten prędzej umiera).

balduran

Wysłany: 2005-04-02, 16:48   

Cytat:
Oczywiście
-Klan
-M jak młotek
-na wspólnej
-isaura
-klarita
-pierwsza miłość
-pensjonat pod różą (wow!! cóż za gra słowna)
-samo życie

:eek: :eek: :eek: to chłam w czystej postaci.

[ Dodano: 02.04.2005 15.50.06 ]
Torian_Kel napisał/a:
Ehh, naprawdę telenowele wywołują u mnie odruchy wymiotne. Był za to kiedyś taki serial "Dziewczyna z komputera" - serial nie film i był super. A z nowych to 24 h i Kryminalne zagadki z Las Vegas.

To prawda. Kryminalne zagadki z Las Vegas są nie do pobicia 8) :D

G@@FY
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-04, 17:06   

Nikt nie pobije Kiepskich. 8)

Oglądacie Gwiezdne wrota, serial na HBO. Nawet fajne.

No i zostaje 13 posterunek. Głupie ale odpręża :P

Leonis

Wysłany: 2005-04-04, 20:25   

Cytat:
Oglądacie Gwiezdne wrota, serial na HBO. Nawet fajne.

Toż to tasiemiec Sci-fi w najczystszym wydaniu :P coś ala moda na sukces :P ale przynajmniej oryginalny świat...
Cytat:
Nikt nie pobije Kiepskich.

To jestr typowa polska rodzina kategorii 'Z' :P ale jest przecież serial świat według bundych który przedstawia amerykańskarodzinkę klasy 'Z'...ehhh....jeszcze pamiętam jak Al spuszcza wodęw kiblu i brakuje wody w całym Chicago :D a potem gubi silnik swojego Dodge'a na zakręcie :D

Coincidence 

Wysłany: 2005-04-05, 07:46   

Rodzina Bubdych miała klasę - przynajmniej dla nie-amerykanina. Kiepscy to chamstwo w czystej postaci - humor bazujący na wylgaryzmach, kretyństwie i prymitywiźmie postaci. Może i pierwsze odcinki były znośne, to cała reszta to po prostu żenada :( :P Kiepskim stanowcze NIE :!

balduran

Wysłany: 2005-04-16, 08:03   

KIEPSCY SĄ GŁUPI ALE NIEŹLI :lol:

sovellis

Wysłany: 2005-04-19, 20:10   

Balduran ty myślisz że to na poważnie?? :lol: . Coś ty!! Pamiętaci power rangers?? Bajka mego dzieciństwa... Łezka się w oku kręci... chlip... ;(

Valen

Wysłany: 2005-09-23, 15:37   

Ej ja lubię ten jakiś nowy serial co w czwartki o 21.15 na polsacie leci chyba "gotowe na wszystko" czy coś w tym rodzaju.

[Valen 22 XII 2004r.]

Atanael 

Wysłany: 2005-09-23, 16:55   

Hm... Ja swojego czasu teraz wogole serialow nie ogladam... hm jedyne, cos co mi sie podobalo jak bylo serialowe, to bylo chyba... z Archiwum X;) a potem to juz chyba nic nie ogladalem... no dobra Hellsinga ale to anime...A pamietacie Ere Straznika Teksasu? Walker wymiatal:D:D:D zawsze wpadal do baru i mowil :
"Walker Texas Ranger" - i skopywal tylki...

A opowiesci z Krypty:P
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Piszczal

Wysłany: 2005-11-30, 00:35   

No no. Myśle że anime jak najbardziej się łapie w kategori seriali. :D Jest tego całe mnustwo. Ja w szczegulności polecam:
-GIS: SAC
- Green Green :D
- Stellvia of the universe
- With hunter Robin
- Guyver (to niestety tasiemic)
A z pozostałych, no cóż: SG jest całkiem przyzwoite, co prawda doczekało się juz chyba 10 sezonów (po 22 odcinki każdy) i dwóch rozgałęzień, ale nadal warto. :)
- Oczywiście Kompania Braci
- Czterej pancerni i wilczur
Ta to by było na tyle. Telenowelami męczą mnie w pracy, więc jak słysze Złotopolskich lub coś w tym stylu, telewizor jest zagrożony. :killer:

Coincidence 

Wysłany: 2006-02-14, 14:39   

Ehhhh, znalazłem na swoim dysku trailery któregoś Star Treka; oj, jak byłem młdoszy to oglądałem, zwłaszcza Voyager.
Fajniutkie, jakas boska istota rzuca statek na drugi koniec galaktyki, gdzie nie dotarł żaden człowiek; no i muszą wrócić ( bo te statki w ST są strasznie szybkie - z diesięciokrotną prędkością światła dotrą do domu za 80 lat; mała ta galaktyka :| ), ale najciekawsze, że spotykają oryginalne humanoidalne cywilizacje, które ślicznie świergolą po angielsku :P Jak w StarGate - gdziekolwiek byś się nie udał, cały w dupę kopany wszechświat gada po angielsku.

Nie ma to jak Linia Marzeń, Łukanienki...

Hutnuk 

Wysłany: 2006-02-14, 18:38   

Coincidence napisał/a:
le najciekawsze, że spotykają oryginalne humanoidalne cywilizacje, które ślicznie świergolą po angielsku :P Jak w StarGate - gdziekolwiek byś się nie udał, cały w dupę kopany wszechświat gada po angielsku.

Po prostu siła dolara i mądrość wujcia Dablju Buszmena rozprzestrzenia się szybciej po Wszechświecie niż cywilizacja ludzka...
Ale co do serialu tego to nie tyle anglojęzyczność ale raczej humanoidalność mnie bawiła, zwłaszcza że tam ewidentnie było widać, że to są ludzie z nałożonymi hełmo-maskami. Generalnie LOL i Opium dla mózgu z prędkością ŁORP ;)

Odpowiedz do tematu