Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
[PT] Zakończenia Udręki
Autor Wiadomość
Iras 

Wysłany: 2005-04-04, 17:19   

Co trzeba zrobić? trzeba po prostu dostać się do istoty - nic więcej nie musiałam robić... chc\ociaż - może trzeba przynajmniej raz zginąć z łap cieni? sama już nie wiem, szczerze mówiąc nigdy nie zastanawiałam sie czemu to mam - zawsze po prostu miałam ta opcję...

[ Dodano: 04.04.2005 17.07.12 ]
Coin, mam jeszcze takie jedno pytanko co do PT - kiedy sie wyciaga z Mortego informacje na temat tego że był w słupie czaszek, pojawia sie informacja że wzrastają statystyki - najwyraźniej u mnie jest jakiś błąd bo info pojawia się zawsze, ale statystyki nie wzrastają... podobnie jest u mnie z tym gdy wyznaje Vhailorowi kim jestem (po wskrzeszeniu, tuz przed walką z wiekuistym)

Coincidence 

Wysłany: 2005-04-05, 07:48   

Chyba nie, bo gdy chciałem pobawić się czarami, to wskrzeszałem Dak'kona, tam też powinna być opcja wskrzeszenia wszystkich. A nie ma :(

Wzrastać muszą ( jest komenda co do zwiększenia istniejących statsów ), nie miałaś żadnych przedmiotów dla nich, zwiększających statystyki? Czasem toi przeszkadza. Mnie tam działało ( z Mortem, bo zbroi nigdy nie brałem do drużyny ).

Iras 

Wysłany: 2005-04-05, 20:19   

Udało się z tymi statystykami (chyba po raz pierwszy) , co do wskrzeszenia wszystkich - to nie jest powiedziane dosłownie że to zrobisz 9w dialogu) jest tylko sugestia dla wiekuistego żeby na moment wyszedł (sprawdzić czy mowie prawde co do tych cieni) Zauważyłam też taką jedną ciekawostkę - PT to chyba jedyny crpg w którym ma sie nieograniczoną ilość dostepnego doświadczenia - opryszkowie na niskich poziomach, na wyzszych larwale w podziemiach i konstrukty w kostce - mozna łazć i wybijać tego ile wlezie, potem jeszcze są demony w baator, kolejne to ciągle odradzające sie potworki w klątwie (tartarze) a na końcu można sie pobawić w wybijanie cieni:P

Coincidence 

Wysłany: 2005-04-06, 08:51   

No, plik z zasadami ma swój koniec, ale chyba w kodzie gry jest, że na każdy następny poziom jest okreslana liczba PD. Miłe - kolejny dowód do czczenia tej gry :D

I tak więszkość osób kończy grę ( bez poznania imienia ) na .ok .15 lvl. ( ale iwdziałęm postac Bezimiennego, która miałą 120 lvl !!! ).

Hutnuk 

Wysłany: 2005-04-06, 09:20   

He he tak mnie podkręciliście, że po raz kolejny zainstalowałem sobie PT :] Co prawda wszystko pozapominałem już i miałem nieliche problemy żeby w ogóle wyjść z kostnicy :oops:

Trzeba jeszcze będzie przetestować te wszystkie zakończenia... :P

Coincidence 

Wysłany: 2005-04-06, 10:50   

Hut napisał/a:
Co prawda wszystko pozapominałem już i miałem nieliche problemy żeby w ogóle wyjść z kostnicy

Nie ma się co czerwienić :) Ja za pierwszym razem nie mogłem znaleźć składanego portalu :) A jak znalazłem , to nie polazłem na sylwestra, tylko siedziałem i grałem :)

Iras 

Wysłany: 2005-04-06, 11:08   

oj, za pierwszym razem to teżmiałam porządne klopoty - i to ze wszystkim, portalu też nie mogłam znaleźć, postawiłam głównie na siłę, zręczność i trochę na charyzmę - w sumie to utknęlam za pierwszym razem całkowicie w fortecy - dokładniej w komnacie odbić - miałam za mało mądrości żeby wchłonąć jednego i za mało PŻ zeby go w razie czego zatłuc... (kondycja 12) no i zonk. ani rusz...

Rzepak 

Wysłany: 2005-04-06, 16:19   

Nie ma to jak małe odejście od tematu, co :D ? Przesadzacie troszeczkę z tym poziomem trudności PT. Pierwszy raz przeszedłem grę w cztery dni chyba... Jedyny problem był w tym, że grałem fizolem (wszystko w siłę i zręczność :twisted: ) co uniemożliwiło mi odkrycie połowy wątków w grze :D . Z wcieleniami też problemy miałem. Złego po prostu udusiłem (opcja dialogowa). Ale pragmatyczny... Owww... Cholernik wywijał pięściami niesamowicie :o .

Leizar

Wysłany: 2005-04-06, 17:59   

Jedno pytanko w stylu off top.
Jak odkryć swe prawdziwe imię?(wiem że coś trzeba zrobić z tym śmierdoncym kamieniem, ale co?)

Iras 

Wysłany: 2005-04-06, 19:56   

co do uduszenia pragmatycznego - da się to zrobic pod warunkiem ża ma się odpowiednie statystyki, jak grałam po raz pierwszy to nie dałam rady.

W rozmowie z dobrym wcieleniem, musissz " domysleć się" kim to dobre wcielenie jest, i ono powie jak użyć kuli - a z kuli dowiadujesz się swego imienia

Rzepak 

Wysłany: 2005-04-06, 22:04   

Iras, coś pokręciłaś. Dusi się złego, a absorbuje pragmatycznego. Psychola można też (jak każdy wie) przekonać, że to my jesteśmy nim. Mniejsza z tym.

Leizar, aby pojawiłasię opcja dialogowa prowadząca do poznania swojego imienia potrzebna jest mądrość... hmmm... chyba 22.

Iras 

Wysłany: 2005-04-07, 15:32   

Rzepak - wiem o tym , mówię tylko o tym jak pierwszy raz gralam - miałam tak badzziwenie rozłoone statystyki, że jedynym dla mnie wyjściem było zatłuczenie obu - co było niemożliwe ze względu na zbyt niską kondycję - gdy dotarłam do fortecy żalu miałam gdzieś zaledwie 56 PŻ czy coś kolo tego...

Leizar

Wysłany: 2005-04-07, 16:32   

TYLKO TYLE? ZACZYNAM GRAĆ OD NOWA!

Iras 

Wysłany: 2005-04-07, 18:42   

Co ty nie powiesz leizar:P ja zaraz po tym jak rozpoczęła się rozmowa o zakończeniach to zaczęłam grać:P

Co do tego jeszcze jak mi szło za pierwszym razem - ominęłam mase questów więc gdy dotarłam do fortecy byłam zaledwie na 8 poziomie....

Coincidence 

Wysłany: 2005-04-07, 19:33   

56 PŻ? Iras, wymiatasz. Ja ostatnio miałem 4 ( słownie: cztery ) - słup + Igus + niska wytrzymalość ( ciekawie wyglądała walka z cieniami - rzucam czar i modlę się, by Bezimienny zdążył skończyć inwokację, zanim one trafią :) )

Iras 

Wysłany: 2005-04-07, 20:00   

:D genialne, u mnie słup nic nie wyciągnąl ostatnio z życia (podczas tego grania co teraz) bo zdążyłam spytać o wyjście z baator fjula , a teraz wytrzymałość mam nawet wysoką - 18 (swojej mam 15 + 3 z pierścionka od biesa ze skrzynki) W tej chwili tylko siłe mam niską - 10, ale więcej mi nie potrzeba, charyzma na 20 (swojej 13 , dostałam 2 od sebastoina, 1 od vivian, 2 z tatuażu i jeszcze skądś - nie pamietam skąd) mądrość na 21, inteligencja tak samo (nie potrzebuje więcej - od fjula wyciągnęłam kassegi, więc akurat będę miała wszystko po 25) no i oczywiście jestem magiem (no, oczywiste to może nie jest, ale mag jest praktycznie bogiem na wyższych poziomach ) poziom mam w tej chwili 14 więc z czarami źle nie jest no i licze na to że zdobędę jeszcze z poziom...

właśnie wrociłam do sigil - pobawie się trochę w kostce modrona, posprzedaje co się da, zrobie zapas amuletów i ide na spacerek do fortecy:p jak wyjde powiem ci co dokładnie z tymi towarzyszami....

Coincidence 

Wysłany: 2005-04-07, 20:21   

A propos bieska ze skrzynki.. Jak to zrobić? Jak wypuszczałem go, to wyłaził jakiś Lemur, wart 700 PD i nic nie zostawiał ???

Iras 

Wysłany: 2005-04-07, 21:06   

Biesa ze skrzyni masz w zapadniętej klątwie - dokładniej to jest w miejscu gdzie klątwa kiedyś była - tam gdzie wchodzisz z krain zewnętrznych. wygląda jak glabrezu i jest wart jakieś 32 000 pd, no i poza tym ma fajny pierścionek:] jest dosć trudny do ubiecia, ale się opłaca. Natomiast jeśli poszedłeś do katakumb razem ze skrzynką - przed pójściem do kapłana aoskara to w ekwipunku będziesz miał po wyjsciu klejnot ze skrzynki, a biesa znajdziesz w ... podsigil...

[ Dodano: 07.04.2005 20.06.18 ]
Własnie sprawdziłam co dodaje ten pierścionek - + 3 do klasy pancerza, +3 do kondycji i +15 bazowych punktów życia - więc jest całkiem niezły, na dodatek ciekawie się nazywa - "aegis udręki" - więc specjalnie dla nas jest stworzony:]

Rzepak 

Wysłany: 2005-04-07, 23:31   

:o :eek: pierwsze słyszę! Wystarczy, że nosimy skrzynkę przy sobie, a dostaniemy śliczniutki pierścionek który bije upgreadowaną obrączkę ślubną i branzolety z własnych wnętrzności :o ?! Jeżeli dobrze zrozumiałem możemy ubić sukin-sana już w Podsigilu. Takie cacko w dość wczesnym etapie gry... no, no... (chodzi o podsigil przed wyruszeniem do klątwy, right?).

Hmmm... Jak już jesteśmy przy jubilerstwie- czy pierścień walający się nam po jelitach można upgredować, albo co? Złe wcielenie chyba w kiosku ruchu go kupiło, a my musimy sobie brzuch rozcinać żeby się do tego dobrać... Hmmm... Możliwe też, że pierścień miał być dla zmyłki, co by gracze pomyśleli, że jelita są tylko dla bajeru. A tak nie jest...

Iras 

Wysłany: 2005-04-08, 09:45   

pierścionek z jelit to słabizna - za to jelita przydają się jesli bierze się czary od ignusa - dostajesz czar i nie tracisz pż - bo w końcu jelita sa już na zewnatrz, miałam dośc ciekawa sytuację - w ekwipuknu miałam jelita po wyciagnięciu ich przez marte i to co stworzyła ravela:] sporo ma się tych wnetrzności:]

bies pojawia się w podsigil - jesli idziemy ze skrzynką do ziem umarłych 9 nie wiem dokładnie jak to się dzieje) w ekwipunku mamy wtedy klejnot, a biesa nie widać - szczerze mówiąc znalazłam go wtedy przez czysty przypadek, w sumie ubicie go nawet w klatwie nie jest rzeczą łatwą - więc tprzed próbą w podsigil trzeba się nieźle zaopatrzyć - biesik potrafi za jednym zamachem zadać 40 obrażen...

Coin - wklejam screena z rozmowy - masz tam odpowiedź która sprawia że istotka na chwilę się wynosi

Odpowiedz do tematu