Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
TES III - Morrowind

Jaki był Morrowind.
Fajny
6%
 6%  [ 1 ]
Zajefajny
50%
 50%  [ 8 ]
Przeciętny
25%
 25%  [ 4 ]
Słabiutki
18%
 18%  [ 3 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Zapi

Wysłany: 2005-03-25, 12:51   

E tam jak poszedłem w teren na 1 poziomie to mnie stado (około 10) nachtów zaatakowało.

Pytanko:
W walce wręcz jak się ma siłę 3545613 (dzięki produktom sporzywczym :D ) to przy walce wręcz może kogoś zabić za 1 razem?? np. ogara.

Rzepak 

Wysłany: 2005-03-25, 14:28   

Na walkę wręcz z tego co wiem wpływa szybkość, a nie siła... Chociaż kto tam ich wie. Większych zmartwień nie masz :P ?

A tak na marginesie- netchy nie są agresywne, a największe stado jakie widziałem liczyło 5 osobników. Może miały dość twoich kodów i się na ciebie zmówiły?

Zapi

Wysłany: 2005-03-25, 14:34   

Jeśli 0 kodów to duuuuuuurzo to jakbym go wtedy wpisał to icj musiała być gdzieś ze 100 :] . Kodów prawie w ogóle nie używam. 1, 2 razy na grę.

G@@FY
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-03-25, 14:40   

Oj cheaterzy, nie rozumiem. Ja UŻYWAM TYLKO bekowych kodów.
Np: W gta używam kiedy chce się wyżyć 8)

Zapi

Wysłany: 2005-03-25, 14:52   

G@@FY napisał/a:
Oj cheaterzy, nie rozumiem. Ja UŻYWAM TYLKO bekowych kodów.
Np: W gta używam kiedy chce się wyżyć 8)

Ja zawsze się wyżywam :D .

Iras 

Wysłany: 2005-03-25, 20:44   

eLROND - JAK MOŻNA GRAĆ NA KODACH? TO PROFANACJA , Poza tym traci się całą przyjemność przemęczenia się do przyzwoitego poziomu, rozumiem jesli ktoś gra w jakąś grę na kodach po tym jak przechodził ją już n razy, albo (też po skończeniu) żeby się wyżyć, ale to że ktoś wpisuje sobie kod na poziom, statysty,ki czy coś to powinno być karane...

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-03-25, 21:01   

Mój 7letni brat wpisuje kody. Dlaczego?
Bo NIE UMIE GRAĆ BEZ NICH.
Gra jest za trudna, nawet na najniższym poziomie. :P
Elrond, masz podobne pobudki?:>

Zapi

Wysłany: 2005-03-25, 21:18   

Nie ni mam, wiesz gram 1 raz w Morrcia na kodach no i VC też grałem z kodami. Kodów nie używam!! No chyba że po 100 nieudanych próbach.

Karpix

Wysłany: 2005-03-25, 22:10   

Cytat:
gram 1 raz w Morrcia na kodach no i VC też grałem z kodami. Kodów nie używam!!

:lol:

Grałeś z kodami, ale ich nie używasz?? Śmieszne...

:lol:

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-03-25, 22:50   

Elrond, za uzywania kodów w Morrku powinienem poderżnąć Ci gardło tą płytą... Mam nadzieję, że bogowie cię za to ukarzą surowo :twisted: Trudność gdy trudnością, co nie zmienia faktu, że są inne sposoby, niż cheaterstwo (chociażby solucje), zaś to co robisz odbiera przyjemność z gry. Ja na pierwszym poziomie biegałem z deadric bow i deadric wakizashi, bez jakichkolwiek kodów, żaden netch nie był mi straszny...

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-03-25, 23:20   

Morowind mi jakos nie podchodzil, nie lubie RPG z first person, mimo wszystko, moze i gra ma jakis potencjal.
ja jednak pogralem ze 2 dni i oceniam na slabiutko...

jezeli choidzi o cheaterstwo, to przychylam sie jednak do ankiety Mike
jakby co to masz jeden glos za stosem... ;)

co innego kombinowanie i wyszukiwanie bledow w grze, ale trzymajac sie mechaniki i zasad czyli jakby to nazwac? trickerstwo
a co innego granie lamiac te zasady za pomoca kodow...

owszem, mozna tak pograc ale by wyczaic jakas opcje, po save, wlaczasz kod, przekonujesz sie jak to jest, a pozniej load.

gra wtedy sprawia wiecej radosci, gdy wysila sie mozgownice, oraz, gdy trzeba sie postarac.

cheaterstwo w sensie maxowania postaci a pozniej chwalenia sie, ze jestem da master, nie jest nawet zalosne...
to jest chore :|

G@@FY
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-03-26, 14:24   

No nie bądźmy tak radykalni. :mrgreen:
Popieram Leona. Np. Weźmy grę Sea dogs. Grę można przejsć najgorszym statkiem całą. Ale ja wolę wpisać sobie kod i pływać najlepszym frachtowcem łupiąc wielkie floty
Tak samo w GTA.

Lecz kody są by pomóc graczom :)

Mike

Wysłany: 2005-03-26, 16:10   

O nie!! Kody nie są dla graczy!!
Kody są dla ludzi o słabych umysłach i słabej woli! Porzuccie tą droge wystepku i stańcie się na powrót uczciwymi graczami! :D Bo jeśli nie......

Leon zbieraj drewno!
NIECH ZAPŁONIE ŚWIĘTY OGIEŃ! :D

Rzepak 

Wysłany: 2005-03-28, 00:32   

PŁOŃ ŚWIĘTY OGNIU, PŁOŃ!!! PŁOŃ!!! :D

Chyba od tematu odeszliście panowie :P . Wracamy do Morrowinda: Deadric bow na pierwszym levelu?!?!? Ej no! Ja miałem wtedy tylko deandryczne nagolenniki :twisted: .
Hmmm... morowind jest na pewno zachwycający pod względem ilości modów... może warto było by powymieniać tytuły modów typu "must have"? Kilka godnych uwagi:
1- Na starej bibliotece wspominałem, że jest do ściągnięcia mod na Lircalora... Plecam, jest jeszcze bardziej elokwentny niż w Baldurku.
2- Jest jeszcze taki śmieszny modzik pozwalający zamieniać ludzi w wampiry, zdobywać niewolników (zapas jedzenia :) ) i robić wiele innych wesołych rzeczy. Szkoda tylko, że cholerstwo wymaga wszystkich dodatków. To jedyna przeszkoda na drodze do chłeptania ludzkiej krwi!!! :twisted:

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-03-29, 06:15   

Cytat:
Wracamy do Morrowinda: Deadric bow na pierwszym levelu?!?!? Ej no! Ja miałem wtedy tylko deandryczne nagolenniki Twisted Evil .

Bueheheh... :> Jest nagrodą za wykonanie pewnego zadania dla Dunmera z wyższych sfer, któregoś z rodów (nie pamiętam którego)... Najlepsze jest to, że można je wykonać, bez jednego machnięcia mieczem :D

Co do modów must have, to można nimi skutecznie połatać wady Morrka (np. Better bodies poprawia modele ciała, czy wpierdzielelący efekt zaklętej broni, usuwany przez No-Glo). Dokładniejszych linków nie przytoczę, ale odsyłam do http://www.elderscrolls.phx.pl/

Zapi

Wysłany: 2005-03-30, 21:06   

Mam pytanko:
Gdzie jest Twierdza Smutku i co jest w Czerwonej Góże?!?!?!?!

Iras 

Wysłany: 2005-03-30, 21:32   

twierdza smutku? w tej chwili nie kojarzę, natomiast w czerwonej góRZe jest masa spaczonych i Dagoth - Ur

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-03-30, 22:35   

Twierdza Smutku to święte miasto Almalexii, w którym dzieje się cała akcja Tribunala (wymaga dodatku oczywiście). By się tam dostać, musimy się przespać... tak :D W czasie snu zaatakuje nas skrytobójca Mrocznego Bractwa. Skierowani przez strażnika do Ebonheart, rozmawiamy z kapitanem, potem z czarodziejką w zamku. Jeśli pragniemy zbadać kto i dlaczego pragnie naszej śmierci, teleportuje nas do Mournhold.

Iras 

Wysłany: 2005-03-31, 18:56   

No to nic dziwnego ze nie wiedziałam gdzie jest twierdz smutku :D Nie mam tribunala...

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-03-31, 19:32   

W sprzedarzy jest Platinum Edition z wszystkimi dodatkami za 50 zł... Sam planuję nabyć niedługo.

Odpowiedz do tematu