Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
TES III - Morrowind

Jaki był Morrowind.
Fajny
6%
 6%  [ 1 ]
Zajefajny
50%
 50%  [ 8 ]
Przeciętny
25%
 25%  [ 4 ]
Słabiutki
18%
 18%  [ 3 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Torian_Kel 

Wysłany: 2006-03-08, 14:52   

Mam tylko dwa zarzuty to tej gry, mianowicie:

1. Świat jest ogromny ale jakiś taki pustawy.
2. Przeciwnicy są niewiarygodnie tępi. Spotkałem kiedyś jednego, z którym nie miałem najmniejszych szans w walce wręcz, więc wskoczyłem na dość wysoki głaz po czym zacząłem pruć z łuku, a gość nawet nie pomyślał o ucieczce albo chociaż unikach.

PŁOŃ ŚWIĘTY OGNIU!!!

Atanael 

Wysłany: 2006-03-08, 17:17   

Hm mi sie walka nie podobała, albo ty jego albo on Ciebie. Słyszałem ze tam gdzies jest SMOK Prawda to?

Zaś co do cheatów -> psucie sobie zabawy.
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Hutnuk 

Wysłany: 2006-03-08, 20:37   

Atanael napisał/a:
albo ty jego albo on Ciebie

Chyba zawsze tak jest w walce? :P No ale ja się nie wypowiadam - dopiero ściągam tą grę... yyyy... to jest chciałem powiedzieć że ściągam kopię bo oryginałów, które mam w szafie nie chcę poniszczyć... ;)

Ale generalnie chyba warto zobaczyć jaka ta gierka jest, tak? :roll:

Evoren

Wysłany: 2006-03-21, 14:50   

The Elder Scrolls III: Morrowind to legenda wiecznie żywa, w którą każdy ma obowiązek, chociaż zobaczyć jak wygląda a nawet i pograć.Kocham tą grę jak i całą sagę The Elder Scrolls.Nie wyobrażam sobie życia bez niej.Ten klimat te widoki i ta muzyka po prostu uwielbiam to.Polecam każdemu, bo naprawdę warto.

Iras 

Wysłany: 2006-03-23, 16:18   

Cytat:
Chyba zawsze tak jest w walce?

oj nie zawsze tak jest, nie zawsze - to moj glowny zarzut do morrowinda - fatalne walki - drugi zarzut - niesamowita ilosc bugow...

a tak ogolnie - skoro wlasnie sciagasz sobie "kopie zapasowa" - to sciagnij sobie od razu "kopie zapasowe" dodatkow - szczegolnie bloodmoon - chyba najlepiej im wyszly wilkolaki... i naprawde swietnie sie nimi gra...

Horus 
Moderator

Wysłany: 2006-03-23, 20:57   

Mi tam i Tribunal się podobał, a sam wątek główny nie był też zły...
Ale Panie i Panowie, oto miała miejsce premiera TES IV: Oblivion! :)
Więcej informacji na Wieży.

Hutnuk 

Wysłany: 2006-03-27, 09:47   

No powiem wam, że troszkę pograłem już i całkiem całkiem przyjemna ta gierka jest :] Najbardziej mi sie podoba to, że jest całkiem duża dowolność w tym co można robić :)
I fajne jest też samodzielne kreowanie profesji... Tego to mi w każdej grze brakowało 8)

Muszę tylko chyba zacząć jeszcze raz bo trochę niektóre wybory dokonałem bez sensu no ale trudno... :twisted:

Gaz_Shenryu 

Wysłany: 2006-09-29, 19:04   

W tej grze dużo jest wszystkiego, może oprócz klimatu. Nie powiem że to gra słaba- jest więcej niż b. dobra, ale...jestem z pokolenia chyba już "starszych" (ech... ;) graczy i grafa to dla mnie NIC. Znaczy się lubię ładną- ale wolę pięknie rysowaną z ID: HoW niż tą z Morka, głównie dlatego, że na moim skądinąd dobrym procku nie za bardzo mogłem szaleć nawet na średnich detalach.
Chociaż trzeba grze przyznać, ze nic równie dobrego od daty jej premiery nie powstało...Ale idąc tym tropem dalej, nie powstało nic lepszego niż Mistrz. Torment. Choć spodziewam się, że raczej żadna gra w najbliższych latach (czyli jeszcze pod postacią "standardową") go nie przewyższy. Widać, w którym kierunku poszły crpgi. I moim zdaniem nie jest to kierunek najlepszy.

Torian_Kel 

Wysłany: 2007-01-19, 14:54   

Właściwie to po Arcanum (bodajże 2001 r.) nie powstał już żaden naprawdę dobry cRPG.

Aeraldo 

Wysłany: 2007-01-29, 21:47   

Torment faktycznie pozostaje królem RPGów. A na drugim miejscu BG II ;) !
W Arcanum nie zagrałem...
Co do Morrowinda doszedłem bez ŻADNEGO cheaterstwa do 57 lvl. Ale nic mi "nie było w stanie podskoczyć" i zacząłem od nowa. K..., jak się wściekłem, gdy mnie pędrak zabił! :lol:
A gra ma niesamowity klimat i mimo pół roku grania, nieodkryty świat. Jeden z lepszych RPGów. Tylko ta walka psuje całość. :/ Ale są jeszcze mody!! ;) Właśnie, wszystkim je polecam. Potrafią bardzo urozmaicić i usprawnić grę. Są ich TYSIĄCE!
Zajrzyjcie na stronę producenta:
http://www.elderscrolls.p...=343&Itemid=409

Sorrow

Wysłany: 2007-01-30, 16:35   

Jak dla mnie, to królem jest Fallout - za głębię, dobry system walki i możliwość kilkudziesięciokrotnego przechodzenia gry, na drugim miejscu jest Torment, za niesamowitą głębię i dużo, dużo tekstu :) .
in sinister ecstasy eternally I decompose"

Horus 
Moderator

Wysłany: 2007-01-30, 17:29   

Niewiele jest równie klimatycznych miejsc w grach cRPG, jak Urshilaku Burial Caverns, czy Dwemerowe ruiny. Kto grał w główny wątek, ten wie.
Faktycznie, walka pieprzy cały efekt i niszczy grywalność. Opłaca się grać właściwie jedynie łucznikiem, jeśli zależy nam na realizmie. Ma całkiem niezłą mechanikę (oczywiście kusze, shurikeny i inne pierdoły również podchodzą) :)
Podobno Oblivion wypełnia tą lukę. Nie wiem, nie grałem.

BTW, to nie jest temat o grach cRPG ogólnie, tylko TES III. Jest na to odpowiedni topic. Inaczej, będzie syf...

Odpowiedz do tematu