Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
[The Elder Scrols Morrowind] co mam ze sobą zrobić?
Autor Wiadomość
Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-03, 16:54   [The Elder Scrols Morrowind] co mam ze sobą zrobić?

Wedruje sobie teraz po różnych krainach i się zastanawiam gdzie mogę znaleźć jakąś ciekawą misję czy w miarę silne stwory do rozwalenia. Bo nie trochę mi się nie chce zbierać jakiś grzybków czy ziół :/ gdzie mogę się udać?

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Iras 

Wysłany: 2005-04-03, 16:58   

w głąb czerwonej góry :] a tak szczerze to powiedz co już zrobiłes i na jakim jesteś pozimie, bo inaczej trudno coś doradzić...

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-04-03, 17:03   

Cytat:
tak szczerze to powiedz co już zrobiłes i na jakim jesteś pozimie, bo inaczej trudno coś doradzić...

Podpisuję się... Przedstaw trochę Twoją sytuację, poziom, klasę. Łatwiej będzie Ci pomóc :]

Rzepak 

Wysłany: 2005-04-03, 17:46   

Po prostu zainstaluj moda "Giants". Ubaw po pachy, szczególnie na pierwszym levelu. Musiałem skakać po drzewach i kamieniach bo po ziemi chodziły różne wesołe stworki . Np: ulepszony ogar jest tak przypakowany, że nie mogłem przestać się uśmiechać kiedy starałem się przed nim ukryć :D łihihi!!! Nic nie sprawia takiej przyjemności jak ciągłe "load"! Przypomniało mi to początki z baldurem :D .

Hmmm... A "ciekawe questy"? Ciekawe questy i Morrowind? Jakoś mi się nie pokrywa :? ...

Iras 

Wysłany: 2005-04-03, 18:36   

Możesz też iść "zrtobić się w wampira" - nie dla zadań, tylko dla jaj, albo jeśli masz dodatek bloodmoon to zrób sie na wilkołaka - i spróbuj przeżyć - zabijając co noc kogoś tak żeby cię nikt nie widział...

Zapi

Wysłany: 2005-04-03, 20:06   

Jak znam życie nudzi mu się bo ciągle kody wpisuje! Co ma robić? Wchodzićdo grobowaćw iść do CG lub na popielne ziemie!!!

Iras 

Wysłany: 2005-04-03, 20:12   

Elrond - nie kazdy jest takim ignorantem jak ty, niektórym po prostu nudzi się całe to łażenie po świecie i spotykanie ciagle tych samych stwrów krtóre zabija sie jedym ciosem...

Zapi

Wysłany: 2005-04-03, 20:17   

No to jak już to wybijaj miasta!!! To już co innego :) . Ja chodzić lubie!!!

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-03, 20:37   

No tak. ALe niektóre miasta bywają pomocne. Wybiłem już Księżycowy Fort... ale to było proste... raptem 8 ludzi... a to już jest bezsensu takie cheatownie żeby miasta móc rozwalać :/

Mam 3 poziom klasa mag rasa leśny elf.

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Iras 

Wysłany: 2005-04-03, 20:46   

żartujesz? w takim razie masz jeszcze sporo do zrobienia - możesz isć chociażby pozwiedzać deadryczne ruiny:P (hehe, jeśli nie chaetujesz to tego nie przeżyjesz:P)

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-04-03, 21:26   

www.elderscrolls.phx.pl - link do największego polskiego portalu o TES3, odsyłam do działu zadania... :P

Jeśli ktoś szuka ciekawego wyzwania, a nagroda jest wielka, na gg mogę podać szczegóły ;)

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-04-05, 14:06   

Cytat:
artujesz? w takim razie masz jeszcze sporo do zrobienia - możesz isć chociażby pozwiedzać deadryczne ruiny:P (hehe, jeśli nie chaetujesz to tego nie przeżyjesz:P)

A gdzie to jest? Gram w to od bardzo niedawna, a mapa wcale nie jest taka mała :)

PHX? Wow... jak byłem tam ostatnio to jeszcze morrowinda nie było... zajżę

Iras 

Wysłany: 2005-04-05, 20:29   

deadryczne ruiny mozna znaleźć dosłownie wszedzie - ale na trzecim poziomie nie radze ci tam spacerować bo są tam istotki mogace cie zabić jednym ciosem/czarem. A stronka jest dośc "stara" przeniosła sie tam z innego adresu (zmieniała g0o w sumie trzy razy ) i rzeczywiście - jest to najlepsza strona o morrowindzie na jakiej do tej pory byłam... Ach i zbierz te grzybki/ zioła - pierwsze zadanie od innej osoby w GM bedzie polegało na ściągnięciu długu od takiej jednej babki - i gwarantuję ci że dotrzeć tam na tak niskim poziomie nie jest łatwo...

Zapi

Wysłany: 2005-04-05, 20:35   

A to co się znajduje za takim fajnym 'magicznym' murem ?? Bo spotkałem jakiegoś Zombie.

Iras 

Wysłany: 2005-04-05, 21:23   

magiczny mur to upiorna bariera, za nim znajduja sie spaczeni - to co spotkałeś był jeden z nich - i masz szczęście że nie zaraziłeś sie od niego spaczeniem - bo jest to nieuleczalna chorba

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-04-05, 22:54   

Popielne Wampiry, ignorancie... :D Jeśli pragniesz, chodzić po nocach, zadowalając się bezmyślnym mordowaniem (Jak powiedziałą, Iras, będąc Spaczonym), Przedostań się do wewnętrznego kręgu. Będzie to jednak ostatni dzień, w którym widziano Zapiego na Vvanderfell... :>

Co do rozrywki, wykonaj pierwsze zadanie z głównego questu. będziesz musiał spenetrować dwemerskie ruiny, co na 3 poziomie jest niezłym wyzwaniem. Co prawda, cel misji jest dostępny już w pierwszej sali, jednak proponuję zejść głębiej i zetrzeć się z duchami krasnoludów.

Iras 

Wysłany: 2005-04-05, 23:19   

z duchami krasnoludów, z parowymi centurionami ( tych drugich na pewno nie przeżyjesz:P) - na pewno nie na tym poziomie:P

zapi na razie wlazł tylko za bramę, więc wampira (popielnego) jeszcze nie spotkał... jeszcze nie... za bardzo wierzy kodom zeby nie pójść dalej... ale beda jaja, jak pojawi sie post "zaraziłem się czyms i kody nie działają:P"

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-04-05, 23:25   

Jeszcze większe jaj będą, jeśli wejdzie do jednej z opuzczonych dwemerskich Cytadel i natknie się na Śpiącego... Mhehehheheheehh :twisted: A jeśli dobrze pamiętam pojawiają się niezależnie od poziomu...

Co do dwemerskich ruin, spokojnie Orzecho, na trzecim co najwyżej Sferyczne Centuriony :twisted:

Atanael 

Wysłany: 2005-11-15, 17:59   

http://speeddemosarchive....rrowind_SS_1426 - panowie to rekord przejscia morrowinda 14 minut :P a tak btw : powiedzcie jak sie poziom dostaje bo mnie kurwica bierze >.<
And I don't remember why I came."

Godsmack - Voodoo

Horus 
Moderator

Wysłany: 2005-11-15, 19:08   

Ataneal, zanim zapytasz, poszukaj odpowiedzi na necie... W innym wypadku to mnie kurwica weźmie.

Jeśli awansujesz o łącznie dziesięć punktów w umiejętnościach głównych grup, dostajesz wymaganą liczbę doświadcz. na kolejny poziom. Czyli np. dla woja może to być 4 poziomy w długim ostrzu, 2 w toporze, 2 w średnim pancerzu, 2 w płatnerstwie. Istotne, by były z tych dwóch głównych grup umiejętności, zdefiniowanych, lub wybranych wraz z klasą. Oczywiście możesz zebrać więcej expa. Do awansu na każdy poziom trzeba się przespać
Wystarczy sobie kimnąć w łóżeczku, albo po za miastem (T, gdybyś miał niewiedzieć"). Jeśli mamy np. 32/10 w miejscu awansu, oznacza to, że mamy doświadczenia na 3 poziomy i 8 kolejnych punktów umiejętności pozwoli awansować na kolejny. Przed każdym awansem śpimy (wystarczy godzina, łącznie 3x)

Odpowiedz do tematu