Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
Przegladarki
Autor Wiadomość
Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-06-04, 18:05   

To akurat kest to załatwienia ;) . Nawet szybki internet jak ustawisz w przeglądarce za duże cache czy coś tego rodzaju to się będzie długo włączać ;) Tyle, że nie wiem czy firefoxie można to dokładnie ustalić :lol:

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Sorrow

Wysłany: 2005-06-23, 14:16   

Kurcze, mam poważny problem.
Mianowicie wcięło mi gdzieś zakładki w Firefoksie :x .
Czy da się je jakoś odzyskać?
in sinister ecstasy eternally I decompose"

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-06-23, 15:38   

A mi ostatnio Opera szwankuje... tzn. co jakiś czas się zawiesz.... a dokładniej zachowuje się tak jakby nie był podłączony net. Ale Outlook czy tibia działają :x

http://orzecho.act4trees.com/ - akcja na rzecz odnawiania lasów równikowych, proszę kliknij.

Hutnuk 

Wysłany: 2005-07-08, 13:42   

Ranking na IDG.pl

:) Pośledzić a Ci co chcą niech sobie pogłosują :)

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-07-08, 13:58   

Eeee... trochę to pomieszane... bo np. Safari to przeglądarka głównie macowa.... a użytkowników maców jest o wiele mniej niż PCetów. [Grucha Computers ;) ] .

Zależy gdzie pytasz. Znam strony gdzie Opera jest w przewadze... Są strony gdzie Safari jest w przewadze... itd.

balduran

Wysłany: 2005-07-17, 17:33   

Popatrzcie na to

Grzebul
Admin

Wysłany: 2005-07-17, 17:38   

Urocze :)
Jeszcze mogłoby być drugie z operką :wink:

Edit,
Oczywiście operką w miejsce IE :P

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-07-17, 18:31   

Cytat:
bo np. Safari to przeglądarka głównie macowa

O ile się nie mylę już weszli na PC. Ale nie jest pewien czy na pewno :P .

Ja aktualnie ponownie używam Opery :D . Mam nadzieję, że będzie dobrze mi służyła :D .

Kermit.

Leonis

Wysłany: 2005-07-17, 19:05   

Ja też używam opery :) jestem z niej bardzo zadowolony głownie z powodu kart...wkurza mnie niezwykle uruchamianie aplikacji po raz kolejny na nową stronę jak w IE i FF

Sorrow

Wysłany: 2005-07-17, 20:56   

Err...
W FF są karty.
Po prostu można wybrać pomiędzy otwarciem na karcie i w nowym oknie.
in sinister ecstasy eternally I decompose"

Sir Aleksandrus

Wysłany: 2005-07-17, 21:37   

Mozilla to genialna. Przeglądarka. IE to bubel, zawsze nim był. Co do Opery to nie korzystałem więc się nie wypowiadam.
Ain't so far down

Leonis

Wysłany: 2005-07-18, 08:28   

Sorrow napisał/a:
Err...
W FF są karty.
Po prostu można wybrać pomiędzy otwarciem na karcie i w nowym oknie.

Ty mi tu autorytetu nie podkopuj :P ja używam Opery i tyle =] nie lubię FF bo jest zbyt popularna :P Aha..słyszałem że w FF też są gesty jak w Operze...prawda to? bo ja się już bez nich obyć nie moe(ach to lenistwo:P)

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-07-18, 09:35   

Są gesty, ale dopiero jak doinstalujesz plugin. Ogólnie dzięki pluginom może stworzyć coś nawet 10x lepszego niż Opera, podstawowy FF czy co tam. Problem w tym, że im więcej pluginów tym więcej ramu zajmuje przeglądaka i dłużej się uruchamia :D

Kermit.

Leonis

Wysłany: 2005-07-18, 09:43   

Nie lubię zabawy plug-inami :P zostaję przy operze i za nic mnie nie przekonacie :P Mam na dyskui Operę i FF. Opery używam ja FF siostra...próbowałem FF ale jakoś Operka mi bardziej odpowiada...

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-07-22, 16:27   

cos a propos 'uczciwej' konkurencji mozilli :mrgreen:

http://opera.pl

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-07-22, 21:57   

Prosze mi tu nie bluzgać na Mozillę panie adminie :D . Szanuje tę firme i jestem przekonany, że to nie oficijalni przedstawiciele tejże firmy to zrobili. Najprawdopodobniej jakies oszołomy sie zabawiły i dały przekierowanie na strone Mozilli. Nie jest to trudne :D .

PS: Klikajcie w mój link w podpisie ... proszę :D .

Kermit.

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-09-20, 22:57   

WebInside.pl napisał/a:
Opera zrezygnowała z opłat za swoją przeglądarkę i zobowiązała się na nie emitowanie reklam za pomocą swojego programu! Takie radykalne posunięcie ma na celu osiągnięcie jednego: Opera zamierza teraz gonić przeglądarkę Firefox w statystykach używalności i stać się znaczącym graczem na rynku.

Przypomnijmy, że zawsze istniały dwie wersje przeglądarki – darmowa z reklamami i płatna bez reklam, za której licencję użytkownik musiał zapłacić 39 dol. Od dziś Opera wprowadza jeden model swojego programu: za darmo i bez reklam.

Nie oznacza to wcale, że Opera nie będzie firmą komercyjną, ale pieniądze zarabiać będzie za pomocą ruchu tworzonego przez swoją wyszukiwarkę na stronach Google. Dokładniej chodzi o pasek wyszukiwania, za którego używalność Google płaci. W pierwszym półroczu tego roku Opera otrzymała 900 tys. dol. z tego tytułu

to cos dla tych ktorzy argumentowali, ze opera jest be, bo reklamy w niej sa :>

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-09-24, 21:18   

Ucieszyłem sie jak to przeczytałem na innej stronie. Już nie muszę zbierać tych klików :D . Teraz na Ubuntu testuje FF'a i Operę. Którąś muszę wybrać, ale stwierdzam, że otwieranie stron na Linuksie jest o wiele wolniejsze w obu przeglądrkach niż w Winie. Natomiast ściąganie plików na Linie wymiata, chce mi łącze wyrwać :D :D.

Kermit.

Kermit 
Technik

Wysłany: 2005-09-27, 14:22   

Ludzie, czy ktoś z Was wie jak się nazywał program, którym można było zmieniać "ukryte" (albo i nie :P ) opcje Firefox'a?

Robię testy Opery i FF'a, i muszę powiedzieć, że FF 1.5 Beta 1 na nowym silniku Gecko (odnowiony) dziala wyśmienicie :D

Kermit.

Orzecho
Mistrz Gry

Wysłany: 2005-09-27, 15:46   

Fireblast? :D nie pamiętam

Po ściągnięciu Opery 8.5 przestałą działać i za każdym razem gdy próbuję się z czymś połączyć mówi o problemach z siecią... wie ktoś co robic :) ? [albo jak się "dysupgradeuje" ? :D ]

Odpowiedz do tematu