Tawerna Bibliotekarzy Strona Główna
RSS Panel

Poprzedni temat «» Następny temat
[Fallout 2] Mody
Autor Wiadomość
Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2005-04-19, 19:58   [Fallout 2] Mody

na stronie Fallout moding Centre znalezc mozna sporo fajnych modow do tej kultowej gry.

mam pytano, czy po zainstalowaniu takiego moda, trzeba zaczac rozgrywke od nowa? czy tez dzialaja na aktualnym save?

wie ktos cos na ten temat?

Torian_Kel 

Wysłany: 2005-04-19, 20:58   

Podobno jest jakiś mod, który dodaje do Holy Hand Granade. Słyszał ktoś o nim, a jeśli tak to czy ktoś wie skąd go ściągnąć?

Pharaun

Wysłany: 2005-07-13, 15:08   

Ze świętym granatem to żaden mod. Przedmiot ten znajduje się w grze ale opcja z jego znalezieniem jest zabugowana. Gdzieś na kompie mam jeszcze poprawkę. Ale to jeszcze nie rozwiązuje sprawy, bo najpierw trzeba zaliczyć spotkanie z Arturem i jego rycerzami, a potem to masz całe 1% szans na to, że natrafisz na lokację gdzie się znajduje. :(
Oczywiście wysoki poziom sztuki przetrwania i wysoki atrybut szczęścia pomogą ale i tak trzeba się nieźle nachodzić. :)
W lokacji napotkacie rycerzy i wielkiego szczura, który im spuszcza łomat, zaś w jaskini czeka na was piękny i lśniący święty granat. 8)
Swoją drogą to niezła zabaweczka zadająca od 300-500 obrażeń. Co by nie powiedzieć, to ma niezłego kopa. :twisted:

Leonis

Wysłany: 2005-07-15, 22:29   

Eeetam..ja swoim bohaterem praktycznie bez sztuki przetrwania i praktycznie bez szczęscia(a po co to komu?:P) zawsze znajdowałem Król Artura a potem Święty Granat Ręczny wiec nioe rozumiem tego 1% szans....wystarczy dłuzej po mapie połazić a znajdziesz wszystko...a granatem najlepiej Franka 'Hooligana'(:P) poczęstować :)

Pharaun

Wysłany: 2005-07-18, 14:27   

No naturalnie. Pytanie jednak brzmi w jaką wersję Fallouta 2 grałeś? A było ich nie mało. Chociażby ta z CDA (cholernie zabugowana), oficjalna wersja europejska wydana przez CD Project, oraz ta tłumaczona przez polskich graczy (także wydana przez CD Project). Było ich jeszcze kilka, ale to te najczęściej spotykane w naszym kraju. Prawdopodobnie trafiłeś na tę ostatnią (najlepiej spathowaną). No cóż ja grałem w te dwie pierwsze i był z tym problem. Poza tym nie jestem w tym odosobniony skoro Torian Kel zapodał ten temat.
Cóż pytanie brzmiało, czy ma ktoś mod dodający święty granat? A odpowiedź brzmi, że nie ma takiego moda bo ów granacik znajduje się w grze i można go zdobyć tyle tylko, że nie w każdej wersji Falla działa to poprawnie i potrzebna jest łatka. I duża doza szczęścia bądź wielkiej wytrwałości aby go zdobyć.
A tak poza tym to całkiem ładna zabaweczka. Ale po co zaraz marnować ją na takiego leszcza, którego kładzie krytyk z bozara za kilka tysięcy puktów żytka, hmm?
Ostatnio zmieniony przez Pharaun 2005-09-24, 13:54, w całości zmieniany 1 raz  

Torian_Kel 

Wysłany: 2005-09-19, 17:44   

Osobiście korzystam z wersji tłumaczonej przez graczy, strasznie zabugowana, zwłaszcza jeśli chodzi o samochód. Ale wracając do granatu to nigdy nie udało mi się spotkać Artura - moje szczęście wynosi zazwyczaj 3 a sztuki przetrwania wogóle nie rozwijam.

Leoncoeur 
Vilcoeur Alkoholic Band

Wysłany: 2007-07-30, 16:06   

@Grzeb
Cytat:
Mega mod
Nowe lokacje:
EPA - Chris Parks
Primitive Tribe - Chris Parks
Cold Hearts and Modoc revisited - Chris Parks and Dude101
Abbey Location - Slightly enhanced i.e. requires a quest to find
Bunker 21 and Truck Locations - Slightly enhanced i.e. requires a quest to find.
V14
ALFP random encounter
NV Final

Zmiany:
Freelance slavery
Enhanced Skynet - Body upgrades
Gecko enclave encounter
Mr Fixit
Killap Patch
Enhanced Vertibird Mod
Lootable Armor
Cult of Personality Fix
B-Team Armor Mod
Miria mod
Enhanced Davin Script (For Females Only!) by Lisac2k
Friendly Klint 2
Kaga
Seraph's Fallout 2 Mod
Mysterious stranger mod
Wasteland Taxi
Dominion mod world map
Marcus armour (V14 mod)
Nowe laoding screeny z Fallout 1
Gilla Lizard and Cochroach enemys from FOXP mod (WIP)

ver 2.0
ver 2.1
ver 2.11

Na golego Falla nalozyc ver 2.0, potem ver 2.1, a potem 2.11.
Zreszta w readme jest to opisane ktorejs wersji, chyba ostatniej.

Zasadniczo jak sie nalozy FDM Sorrowa na to, to moze sie wykrzaczac, ja zreobilem to inaczej po prostu edytujac obrazenia broni recznie (zamiast nakladac pliki z moda Sorra), za pomoca programu F2wedit

zmiana wiekszosci gry na angielski jest.

oprocz tego tu jest duzio:
http://www.nowak-kominy.h...load.php?list.3
i tu jest tyz duzio:
http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php

Yarpen 

Wysłany: 2007-07-30, 16:20   

Właśnie przyszła do mnie Saga Fallout, to akurat dobry moment 8-)

Grzebul
Admin

Wysłany: 2007-07-30, 20:33   

@Leon
Thx!
Już nie mogę się doczekać :D

Odpowiedz do tematu